Twee figurale messing marmeren tafellampen 1e helft 20e eeuw in goede staat 53cm Cond:G
Twee grote antieke houtgestoken beelden, 19e eeuws of ouder, Renaissance stijl (trapconsoles) man met baard en vrouwenbuste (oude wormbeval) 122-125cm Cond:G
Twee vergulde bronzen Empire kandelaren 19e eeuw, reparaties aan kaarsarmen (solderingen) 40cm Cond:M
Onduidelijk gesigneerd pendant in vergulde historische stijl lijsten omstreeks 1880, gedeeltelijk geschilderd en gelithografeerd minimale beschadiging 67x45cm Cond:R/G
Twee zeer grote 19e eeuwse engelen met bronskleurige beschilderingen in goede staat 122-124cm
Groot antiek carrousselpaard omstreeks 1880 op standaard met glazen ogen en latoenkoperen beslag, staart van echt haar(krimpnaden en restauraties) 136x126x29cm Cond:R/G
Twee zeldzame antieke houtgestoken Venetiaanse Mooren (kandelaren) met vergulding en beschildering 19e eeuw, lichte beschadigingen 71-73cm Cond:G
Antieke kruithoorn gesneden uit kalebas of kokosnoot, met rondom figuren en floraal decor 18e-19e eeuw in goede staat 16x9,5cm
Schitterende grote antieke vergulde messing kroonluchter omstreeks 1880, Historisme 12 lichts, prachtig opengewerkt en bewerkt, in zeer goede staat 84x77 Cond:G
Negentiende eeuws pompoenvormig theekistje (tabakdekseldoos) of theedoos, met slot, sleutel en benen slotplaat, 14x11,5cm Cond:G
Antieke Engelse kenotometer in mahoniehouten kast met deurtje (scheepsvaart) registered Design sole makers Brady and Martin Ltd. Newcastle on tyne, in goede originele staat 44x31x11cm Cond:G
Grote historisme stijl staande lamp met bloembak, 20e eeuw van messing, vier lichts, een glazen bol mist, staande op driespant poot met bokkenpoten kariatijden rocailles en draken (zinken bloembak) 19...
Zeer grote antieke Duitse globus op houtgestoken standaard, Paul Räth werkstatten(lichte papierbeschadiging globus) verder in goede staat 179x65ø
Antieke Perzische of Chinese bronzen schaal, mogelijk Chiao Tou, Han periode met gevlochten bol symbool c 250 voor Christus Cond:G
Antieke Perzische of Chinese bronzen schaal, mogelijk Chiao Tou, Han periode met jonge herten, drie poten met kat of hond vorm en florale decors Cond:G
Twee zeldzame antieke vergulde Barok wandconsoles met putti 18e/ 19e eeuws, beschadigingen en retouches 30x25x30cm Cond:R./G
Antieke 17e eeuwse bronzen vijzel, Hollands anno 1655 Ehrt Godt boven al, in goede originele staat 12,7x13,1ø (slijtage)
Grote oude oosterse koper met houten schoenpoetskist met 16 glazen houders met koperen doppen en diverse lades en opbergvakken in goede originele staat 44x88x21cm
Grote antieke gietijzeren kapstok met paraplubak en spiegel omstreeks 1880 met emaille vochtopvangbak in goede staat 195x70x35cm
Antieke mahoniehouten staande lamp omstreeks 1900 met grote houtgesneden putti in goede staat (putti 58cm) krimpnaden 180cm
Negentiende eeuwse bronzen vergulde fotolijst met twee putti's en rocailles. In goede originele staat 31cm
Chinese bronzen wierook dekselpot met Foo hond 18e-19e eeuws (zonder hengsel) verder in goede staat 14x8,5ø
Vroege zeldzame Chinese bronzen hengsel schenkkan met fabeldierkop en vis als staart 18e eeuw of ouder, rondom Chinese tekens, in goede originele staat 12x15x10cm
Zeldzame grote 19e eeuwse Duitse globus op Piedestal, eikenhoutengestoken met guirlande, Erdglobus Karthogt Institut Peter. J. Oestergaard Berlin 179cm Cond:G
Vier grote antieke houtgesneden carousselpoppen omstreeks 1900 met originele polychromie, clown met accordeon, 2x clown met blaasinstrument clown met bekkens,t( 1 clown mist blaasinstument) 60-65cm Co...
Zeldzaam 4-delig boekwerk met handgemaakt papier "Singraven: de geschiedenis van een Twentsche havezate", auteur: Karl Döhmann met medewerking van W.H. Dingeldein. Uitgever: Brussel : Librarie nationa...
Antieke Duitse IKA Stereoscoop, met diverse AgFa Extraarapic platten diverse voorstellingen (foto's) in doos in goede staat 12x14x8cm
Twee delen antiek, Jugendstil tafelklok van Junghans 19e eeuw, en compositie metalen beeldje titel: Jardinier Vanvay Frerer, in goede staat 15-28cm.
Grote houtgestoken Moorlamp op console 20e eeuw Venetiaanse stijl met metalen 10 lichts lamp in goede staat 210cm.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten uitklapbare reisapotheek met 5 lades, en 17 glazen houders, inclusief gereedschap oa. originele weegschaal gewichtjes, marmeren vijzeltje, stempel, kweekbakjes (collecter...
Antiek compositie metalen tafellamp met mooie bewerkte glazen kap omstreeks 1900 in goede staat 65cm
Negentiende eeuws Chinees figuur uit hoorn gesneden, lachende Boeddha met kinderen in goede staat 27cm Cond:G
Negentiende eeuws Chinees figuur uit hoorn gesneden, lachende Boeddha met kinderen in goede staat 29cm Cond:G
Antieke Engelse sextant in houten kist omstreeks 1920 origineel. Gesigneerd maar moeilijk leesbaar Liverpool 14x28x28cm Cond:G
Antieke Duitse viool, 1e helft 20e eeuw, Markneukirchen, in zeer goede staat, goed bespeelbaar met goede klank, recentelijk professioneel gebruikt in een strijkorkest, in koffertas, 60x20x8,5cm Cond:G
Oud messing haardstel 4 delig 20e eeuw een liggende hond 55x28x25cm Cond:G
Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G
Grote bronzen kroonluchter met 5 putti en kristallen pegels in goede staat 82x59ø Cond:G
Antieke tafelolielampen met vrouwenfiguren, compositiemetaal met glazen beschilderde reservoirs(lamp iets scheef) omstreeks 1890 61cm Cond:R/G
Bronzen ceremoniële staf met standaard (waarschijnlijk samengesteld) uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 28x10x5cm.
Oude bronzen tafellamp met edelman 2e helft 20e eeuw in goede staat 49cm
Oude Polyphon Holland eikenhouten grammofoon omstreeks 1920, met diverse bakelieten grammofoonplaten in doos, in goede werkende staat 32x40x43cm
Negentiende eeuwse Biedermeier stoof met ketel, notenhout met bandintarsia(stijl afgebroken) 55x40cm
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met koperen emmer, in goede originele staat 47x33 ø Cond:G
Bronzen "Cariot Rod Finial" uit de Luristan periode ( 1200 - 800 BC.) 28x5x3,5cm. in redelijk tot goede staat.
Antieke kopergeslagen Jugendstil hanglamp omstreeks 1900 met glazen kap, 4 glazen fittingen zijwaarts, en een in het midden 80x46cm Cond:G
Twee 19e eeuwse bronzen coupes met druiventrossen in goede staat 17x15ø
Oude bronzen lampenvoet met Onyx basis, dame bij boom, omstreeks 1960 in goede staat 48cm
Zeldzame grote 19e eeuwse bronzen scheepskompas in originele kist met verzilverde gegraveerde wijzerplaat 39x22x3cm ongemerkt
Grote ijzeren drie tand, 18e eeuws, mogelijk ouder, met messing rozet, in goede staat 191cm
Elf delen Cast stainless steel Olav Joff Norway, vervaardigd door Polaris steel art, 4 vazen, 1 schaal, 6 kandelaren 7-20cm Cond:G
Prachtige Duitse koperen bewerkte Jugendstil kan met hangcomfoor in florale zweepslag vormgeving omstreeks 1900, gemerkt C.E.D met twee hellebaarden, in goede originele staat 48x32x23cm
Gesigneerde Jugendstil koperen kan op comfort met brander, door Conrad Kurz en co, kleine deuken 30cm Cond:R/G
Prachtige grote Duitse Jugendstil wijnkoeler met floraal decor, gemaakt van tin omstreeks 1900 in goede staat
Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G
Drie delen messing 20e eeuw 2 Jugendstil kaarskandelaren, Grieks beeld Fanacidis nr 16/25 vrouw met schild 23-29cm
Twee grote antieke siervazen Ampfora omstreeks 1880 Empire stijl, compositiemetaal in goede staat, 1 voet iets ingezakt 58cm Cond:G
Drie oude industriële bouwlampen met benzine aggregaat omstreeks 1950, gemerkt Dynaf nv Alkmaar (oxidatie) 54x35x31cm Cond:R/G
Hollandse antieke Jugendstil kruidenwandkast, met 12 keramieken lades en deurtje, omstreeks 1900 in goede staat 15x34x35cm
Antieke Duitse vergulde bronzen historisme schaal op 4 klauwpoten omstreeks 1880, historisme met putti en rocailles in goede staat 6x35x37cm
Antieke Duitse glazen W.M.F schaal met koperen omranding, figuur omstreeks 1900 in goede staat 15x21x18cm
Gesigneerd bronzen Jugendstil presenteer tablet met waterlelie decor, gesigneerd Bernhard, omstreeks 1900 in goede staat 18x24cm
Negentiende eeuwse gesneden miniatuur ark met diverse figuren aan boord met tekst onder de boot. Zeer apart in goede staat 3,5x5x2cm
Drie delen oud messing met florale en emaille beschildering, in Jugendstil stijl 20e eeuw 10,5-25cm Cond:G
Twee antieke Chinese dekseldozen omstreeks 1900-1930 met drakendecor van metaal (plated) signatuur op de lichtmetalen dekseldoos(scharnier kapot donkere doos) 10-12cm Cond:R/G
Antieke Chinees bewerkte koperen theebus met landschapsdecor (gemerkt) omstreeks 1900 in goede staat 12x9,5x6cm
Negen Oosterse bewerkte benen lamellen met erotische voorstellingen 10-11cm Cond:G
Oude antieke parfum flacon 1e helft 20e eeuw koraal? 6,7cm Cond:G
Zeldzame antieke houtgesneden Oosterse stopfles 18-19e eeuws met Oosterse en Europese figuren in soldaten tenue's 12x3,5cm Cond:G
Oude gesigneerde Chinese snuffbottle met landschap- en figuren decor 20e eeuw. In goede staat. 7cm
Twee prachtige zeldzame handgrepen van een Indonesische kris, kopergeslagen en bezet met stenen 20e eeuw 12-15cm Cond:G
Oude Chinese koraal kleurige bewerkte snuffbottle gesigneerd, figuren en landschapsdecor 6,7cm Cond:G
Oude antieke Oosterse parfum flacon, bewerkt met filligrain en hoornen zijstukken met figurenvoorstellingen en florale voorstellingen, bezet met stenen 12cm Cond:G
Oude Chinese hoorngestoken drinkbeker met rondom figuren in landschapsdecor, 20e eeuw in goede staat 11x15x12cm
Oude Chinese hoorngestoken drinkbeker met rondom figuren in landschapsdecor, 20e eeuw in goede staat 6,5x14,5x12
Oosterse gegraveerde schedel met diverse dierenafbeeldingen in goede staat 28x40x19cm
Antieke Russische beschilderde dekseldoos/tabaksdoos met arrenslee op deksel 19e eeuw 9,5x10,5cm Cond:G
Oude Chinese, met parelmoer belijmde dekseldoos, 1e helft 20e eeuw in goede staat 5x13x9cm
Negentiende eeuwse Franse theekist met twee porseleinen flacons waarvan 1 gelijmd, gave theekist met intarsia, slot en sleutel 13x14x10cm Cond:R/G
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten theekist en twee ovale mahoniehouten opberghouders omstreeks 1900 in goede staat 9-16cm
Antieke mahoniehouten dekseldoos met metalen Mozart penning, Mozart 1756-1791 slotplaatje mist 14x23x27cm
Achttiende eeuwse schildpaddoos met miniatuurportret, dame met boog, crème kleurige beschildering, in goede originele staat 3x8ø
Antieke VOC stijl documenten kist met koperen beslag 19e eeuws of ouder 14x28x22cm Cond:G
Oud Chinees sieraden opbergkistje met Jade Plaquettes, koper bewerkt beslag en lades, 20e eeuw in goede staat 20x14x11cm
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekist met origineel beslag, slot en sleutel in goede originele staat 15x20x12cm
Twee oude antieke dekseldoosjes, mahoniehout met messing beslag en vakverdeling, en wortelnoten sigarettendecor met sigarettenhouder 22-26cm
Twee oude gewichtensetjes, twee houten houders met messing beslag 1e helft 20e eeuw 1-100 gr 12-14cm Cond:G
Oude Oosterse parelmoer snuffbottle met plated? monturen 20e eeuw in goede staat 6,5cm
Antieke Japanse Katana, 19e eeuws met messing beschilderde schede en tekst, bronzen bewerkt heft, oxidatie en gebruikssporen, deuk in schede 85cm Cond:R
Een koppel antieke pistolen voorladers, omstreeks 1800 met gravures en stempel E.L.G in goede staat
Vroege 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met 4 glazen stopflessen met gouddecor(oudere fineerrestauraties) 26x27x18cm Cond:R/G
Antiek notenhouten geweerrek omstreeks 1880, waarschijnlijk Frankrijk, met lade, geschikt voor drie geweren, in goede originele staat 178cm
Pude Arrabische kromdolk met damast lemmet, metalen schede en heft met zilveren overlay 38cm Cond:G
Antieke Arabische kromdolk met damast lemmet, metalen schede en heft met zilver overlay 26cm Cond:G
Antiek geweer 1e helft 19e eeuw gesigneerd R.P Allinger London in goede originele staat 121cm Cond:G
Antieke 19e eeuwse Engelse voorlader, gemerkt G.R Tower, in goede staat 39,5cm Cond:G