Twee 17e-18e eeuwse Chinese Lang Xy knobbelvazen met coulissen decor in goede staat 13x13,3cm
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen kraantjeskan met goud en floraal decor, kraantje met vis in zeer goede staat 31x15ø deksel vakkundig gerestaureerd
Vijf delig antiek Delfts kaststel, 3 dekselvazen en 2 vazen, gemerkt de lampetkan 18e-19e eeuws met floraal decor. In goede staat 27-40cm
Twee grote 18-19e eeuwse Chinese Kang Xy stijl vazen, figuren in landschapsdecor 36x17ø (beschadigingen/restauraties) Cond:R/G
Negentiende eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met bloemvaasdecor in goede staat 5x28ø Cond:G
Zeldzame familie Rose Chinees porseleinen kop en schotels 18e-19e eeuws, 6 kopjes 5 schotels met bever en floraal decor beschadigingen Cond:R/G
Twee grote blauw geglazuurde societe ceramique Maastricht vazen omstreek 1905 door Henri Breedveld, decor Rembrand en zijn Vrouw beide in goede staat 50x22ø Cond:G
Antieke Chinese Cheng Lung trekpot met figuren in boot decor omstreeks 1800, hengsel kapot 14x18,5x10,5ø Cond:R
Achttiende eeuwse Chineesporseleinen trekpot Queng Lung met floraal decor (deksel niet origineel) 10x16x8,3 ø
Kang Xy theepot met rondom figuren in landschapsdecor (grote chip bij deksel) 9,5x14x9,5ø Cond:R/G
Oude Meissen fruitschaal omstreeks 1930 met bloemen en gouddecor (onbeschadigd) lijmresten bevestiging voet op schaal 18x30ø Cond:R/G
Zeer groot Chinees porseleinen Quan Yin 20e eeuw, vinger aangelijmd 60cm Cond:G
Zeer grote oud Delft polychrome beschilderde apothekers dekselpot Electuarium tamarindorum compositum met floraal decor 20e eeuw 58cm Cond:G
Oude Droste cacao set 20 eeuw, tablet, cacao kan, en drie kop en schotels in goede staat 7-36cm Cond:G
Twee zeldzame antieke 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen diep blauwe florale decors 1 vaas goed, een bovenrand beschadigd H. 25cm.
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen zeshoekig met landschappen en figuren gemerkt WK 4 '36 24x11x11cm Cond:G
Stadt Meissen porselein serviesgoed omstreeks 1930 drie dekselterrines en 12 borden (zes diepe en 6 platte borden, beschilderd met floraal en gouddecor 24-33cm Cond:G
Negentiende eeuws Duits porseleinen handbeschilderd Biedermeier servies omstreeks 1840, met figuren, landschappen en goud decor, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, en zes kop en schotels 7-18...
Vroeg 19e eeuws porseleinen Biedermeier/Empire servies Handbeschilderd met landschapsdecor, bestaande uit: theepot, grote roomkan, suikerdekselpot, grote schaal met barst, 6 kop en schotels waarvan ee...
Antiek servies met blauw en gouddecor omstreeks 1850, bestaande uit koffiekan,theekan,roomkan,11 kop en schotels, schaal, suikerdekselpot (oor eraf, wel erbij) (goud sleets) 5-25cm Cond:R/G
Oud vijf delig porseleinen cacao servies, Droste cacao 20e eeuw, tablet, cacao kan, twee kop en schotels en een los kopje 7-40cm Cond:G
Zeven 18e eeuwse borden Chinees porselein, met mazarin blauw en pompadou rose, floraal en gouddecor (lichte randschades) 22,5ø cm Cond: R/G
Achttiende eeuws Chinees porseleinen warmhoudschaal met Europees decor (transition) in goede staat 4x24ø
Antieke Chinees porseleinen penselenpot Quing Dynastie met figuren te paard , in goede originele staat 13x9,5cm
Twee antieke Chinees porseleinen familie Rose vazen vierkant Republikeins omstreeks 1900 met landschapsdecor en Chinese teksten in goede staat 57x18x20cm
Grote antieke porseleinen theekan,( gesetzlich geschnitzt) voorstellende een vrouw, met tuit in de vorm van een vis. 29cm Cond:G
Twee kapitale antieke Chinees porseleinen vazen 18e 19e eeuws, met familie Roze decor, gouddecor, bloemen vlinders en vogels, in goede staat 35,5x18,5cm
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met gouddecor en familieroze decor, draken vogels, vlinders en figuren.(minimale chip) 24x9,8ø Cond:R/G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met rode draken Cheng Lung gemerkt Quing Dynastie, in goede staat 37x19ø Cond:G
niet te koop
Achttiende eeuws Chinees porseleinen familie Rose trekpot met floraal decor in goede staat 14x17,5x10øcm Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor Kang Xy, twee borden gaaf vier met chip, 26,4øcm Cond:R/G
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kommen(gemerkt) met rondom figurendecors minimle glazuurschades(een haarscheur) 9-19øcm Cond:R/G
Zeven maal antiek Chinees porselein 19e eeuws, diepe borden met floraal decor 2 borden minimale chip 16,6ø Cond;G
Negentiende eeuwse Chinese kop en schotels 7 maal, floraal, landschap, en coulissen decor (gemerkt) (chip schotel)6,7x13ø
Antieke Chinees porseleinen plaquette, republikeins met signatuur en vogels op bloesemtak decor (mooie kwaliteit) 34,5ø Cond:G
Oude Chinese Familie Verte dekselvaas met rondom landschapsdecor(gemerkt) 1e helft 20e eeuw of ouder minimale haarlijn bovenrand 37,5x22,5cm CondR;G
Groot 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen bord met floraal decor, haarscheur en chip 39,5ø Cond:R
Antieke Chinese porseleinen penselenpot Ching Dynastie met rondom figuren in landschapdecor 13,3x18,3cm Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse Chinese Kang Xy klepkan met zilveren monturen florale decors en lange lijs decor in goede staat 15x12x8,5ø
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met figuren in tuin decor (beschadigingen)
Oud Chinees porseleinen Boeddha beeld, gesigneerd omstreeks 1900, 23cm gerestaureerd bij rechterhand Cond;R
Vier 18e-19e eeuwse Chinese familie Rose porseleinen krekeldoosje met figuren en bloemendecor, in goede staat 6-12cm
Twee delen antiek Chinees familie Rose porselein 18e-19e eeuw, trekpotje met rondom figurendecor, kommetje met figurendecor 4,2-12,9cm Cond:G
Vier 18e -19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze dekseldoosjes eenmaal groot rond met floraal decor, en drie maal met figurendecor. 5-11cm Cond:G
Oude Chinees porseleinen bord 1e helft 20e eeuw geel glazuur met gouddraak (gemerkt) in goede staat 5x28ø Cond:G
Antieke Chinees porseleinen dekselvaas, 18e eeuws Kang Xy stijl met spelende figuren in tuin decor, zilveren montuur en dop 15x8ø Cond:G
Kang Xy strooier 17e 18e eeuws met geisha en floraal decor zilveren montuur eind 19e eeuw 12x 4ø cm Cond:R/G
Chinees porseleinen Kang Xy bord 17e -18e eeuws met floraal en paradijsvogel decor, coulissen en geschulpte omranding(oude haarlijn) 26,7ø Cond:R
Antieke Yixing theepot met pruimenboom en bloesem decor, 19e eeuw, met perfect sluitende deksel, gesigneerd 9,5x18x10 Cond:G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor, in goede staat 59x24cmø Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose buikvaas met figuren op water decor en olifanten koppen, gemerkt omstreeks 1900 in goede staat 33x25ø
Negentien delen Duits Rosenthal porseleinen serviesgoed, bloemendecor en goudrand, in Rococostijl, decor sanssouci, zes opdienschalen 13 cakeborden(minimale chip mogelijk) 15,5x48cm Cond:G
Antieke Duitse Majolica tafelschaal omstreeks 1910 Jugendstil, door eichwald nr. 4563(glazuurschade chip rand en bakscheur bodem) 30x20.5x20,5cm Cond:R
Negentiende eeuwse handbeschilderde porseleinen koektrommel met onderblad(biedermeier)rondom landschaps en gouddecor omstreeks 1840 11x28x19cm Cond:G
Twee delen oud Rosenthal porselein, schaal en dekseldoos decor, Bavaria Rhododendron omstreeks 1930 14-21cm Cond:G
Grote Duitse Kaiser porseleinen Amfora vaas met landschaps en goud decor, 2e helft 20e eeuw in goede staat 31cm
Zestien delen oud Herend porselein o.a kandelaar, asbak, schaaltjes vaasjes kannetje etc (chips en haarlijnen mogelijk) 7-24cm Cond:G
Antieke Duits porseleinen tafelstuk met meisje met eieren(eierschaal 6 stuks) omstreeks 1900 onduidelijk gemerkt 18x21cm Cond:G
Twee Duitse Volkstadt porseleinen figuren, 1e helft 20e eeuw, zittende man, en vrouw met mand vol druiven (vinger en blaadje eraf) 14cm Cond:R/G
Oud Duits Fürstenberg porseleinen servies met bloemen en gouddecor, 17-delig, theekan, koffiekan( tuit gelijmd), suikerpot, melkkan, 2 schalen 10 kop en schotels, 12 gebaksbordjes.
Twee delen Duits Dresden porselein 1e helft 20e eeuw, opengewerkte bonbonschaal met floraal en gouddecor, Dresden vaasje floraal decor (handbeschilderd) 8-23cm Cond:G
Zes delen 19e eeuws Japans Kutani porselein en aardewerk, 2 vaasjes, 1 hoog vaasje, bolvaasje, bolvaasje op hoge poten, eenden en theepot, figuren en rijstveld decor (aantal beschadigingen) Cond:R/G
Grote antieke Villeroy en Boch keramieken 3 delige asperge dekselschaal 13x38x29cm
Duitse porseleinen plaquette met Tiroler huizen en gebergte omstreeks 1930, chip achterkant 20x23cm Cond:R/G
Grote oude majolica wandplaquette, in Wiener werkstatt stijl, ongemerkt 20e eeuw 6x37ø Cond:G
Oude Duitse Hoechst porseleinen vaas met landschap beschildering( gesigneerd) 20e eeu 14,5x11,5ø Cond:G
Twee antieke amfora vazen 19e eeuw met figuren en putti decor en gouddecor18e eeuwse stijl 21x12x9ø Cond:G
Antieke Jugendstil schaal omstreeks 1900, keramiek en gouddecor, gemerkt amfora Austria, met floraal decor in goede staat 8-18cm Cond:G
Antiek KPM serviesgoed Jugendstil omstreeks 1900, grote theekan, 2 kopjes, 3 schotels 1 presenteerschaal met bloemendecor in goede staat
Twee bisquit porseleinen rosenthal vaasjes Duitsland, studioline Fang Yang, do not litter collection in goede staat 10-17cm Cond:G
Duits porseleinen servies 2e helft 20e eeuw gemerkt AW handbeschilderd met roze floraal decor bestaande uit: theepot, 10 kop en schotels, 2 melkkannen, suikerpot, bonbonschaaltje, theecomfort 4 bloemv...
Grote antieke Jugendstil Majolica Jardiniere met vrouwenbuste en floraal deco monogram H.S ml 727 omstreeks 1900 in goede staat 20x50x14cm
Negentiende eeuwse sevres porseleinen dekseldoos met handgeschilderde putti en gouddecor, mooie kwaliteit 4,5x10,5x6cm
Oude Franse Sevres stijl porseleinen inktstel 20e eeuw met blauw, goud en bloemendecor, handbeschilderd 8x19x14cm Cond:G
Oud Duits Villeroy en Boch servies, decor Alt Strassburg, bestaande ui: theepot(haarlijn deksel) 6 borden, 2 schalen 10 eierdoppen, 6 kop en schotels enkele chips mogelijk Cond:R/G 6-24cm
Twee oude Herend porseleinen vazen met floraal en gouddecor, 20e eeuw 10-13cm Cond:G
Antieke Chinees porseleinen dekselvaas omstreeks 1800 met florale gedraaide decors, en zilveren monturen in goede staat . H12 cm
Chinees porseleinen klapmuts kom 17-18e eeuw met zilveren beugel, landschap, figuren en coulissen decor 5,3x14,2ø cm Cond:R/G
Zeldzame grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas Kang Xy, met decor van hoogwaardiheidsbekleders, bovenrand beschadigd 25,5x15,5ø Cond:R
Zeldzame antieke Chinese keramieken kruik met drakendecor 19e eeuw of ouder 21cm Cond:G
Drie Chinees porseleinen borden met divers decor, 20,3x22,8ø Cond:R/G
Zeer vroege Chinees porseleinen kom (16e-17e eeuws) met ruiter te paard decor, randschade en haarscheur 6,5x15,5cm Cond:R
Antieke Chinese terracotta pot met blauw glazuur (schroef weg) 19e eeuw sierstukken gerestaureerd 11x8,5cm Cond:R
Chinees porseleinen kom omstreeks 1900 republikeins (gemerkt) met donkerblauw landschap en figuren decor in goede staat 7x14ø
Zeldzame Chinees porseleinen Kang Xy kom (omstreeks 1900 republikeins)met rondom dieren en drakendecor, gemerkt in goede staat 6x12,5ø
Oude blauw porseleinen vaas met messing monturen en bisquit porselein, fluit spelende putti 2e helft 20e eeuw 13cm Cond:G
Oude porseleinen figuur peinzende herder met hond gesigneerd pfeffer gotha, 20e eeuw onduidelijk gemerkt 31cm Cond:G
Grote oude porseleinen Dog, Pfeffer Gotha gemerkt 20e eeuw in goede staat, 27x33x9cm Cond:G
Twee hoogwaardige Engels porseleinen Royal Doulton figuren, 20e eeuw, 1 maal the homecoming HN 3295 by Adrian Hughes, en 1 maal welcome home HN 3299 by Adrian Hughes, beide in zeer goede staat 17-22cm
Twee hoogwaardige porseleinen Royal Doulton figuren, 20e eeuw, eenmaal farewell daddy, eenmaal the hero returns(stukje hak af) HN 4943 en HN 4363 designed by A. Moslow Kowski en Timothy Palty beide in...
Twee hoogwaardige Engels porseleinen Royal Doulton figuren 20e eeuw, eenmaal the boy evacuee HN 3202 by Adrian Hughes en eenmaal the girl evacuee HN 3203 by Adrian Hughes beide in zeer goede staat. 20...
Grote groen gelazuurd keramieken beeld door C.H. Leman eau Frankrijk nt. 8605, omstreeks 1930 voorstellende 2 olifanten in goede staat 32,5x33,11cm
Grote keramieken panter 2e helft 20e eeuw onduidelijk gesigneerd vermoedelijk Italie 82cm Cond:G
Duitse porseleinen Hutschenreuther figuur voorstellende een jong hert, ontwerp H. Achtziger in zeer goede staat 9x12x9,5 Cond;G
Vier Deense porseleinen figuren, eekhoorn, 2 vogels, twee honden 6-9cm Cond:R/G
Twee delen Deens porselein, eenmaal Bing Gröndahl figuur meisje met pop 1721 B.H en een Royal Copenhagen vaas met craquele glazuur 212/4025 FX 18-19,5cm Cond;G