Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Kersen armleunstoel 50-er jaren
Resultaat: 90 EUR

Massief kersenhouten 50er jaren stoel met goede stoffering in zeer goede staat 73x61x51cm

Engels spiegelbuffet
Resultaat: 90 EUR

Antiek Engels mahoniehouten buffet met spiegelopstand, omstreeks 1880, facetgeslepen spiegel met floraal snijwerk en kroon 210x120x45cm Cond:R/G

Mahonie speeltafel
Resultaat: 90 EUR

Oude mahoniehouten fineer uitklapbare speeltafel, met groen velours beklede speelbal, poten vervangen, 75x91x45cm Cond:R

Eikenhouten kapstok met snijwerk
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken bordenrek in renaissance stijl in goede staat 90x130x14cm Cond:G

Biedermeier armleunstoel
Resultaat: 80 EUR

Antieke Hollandse notenhouten Willem drie armleunstoel omstreeks 1870 in goede originele staat 81x57x61cm Cond:G

Eiken theekastje
Resultaat: 80 EUR

Antiek Hollands eikenhouten theekastje met gebogen glas en parelrand omstreeks 1920, 80x76x48cm Cond:G

Louis Philippe tafeltje, opklapbaar
Resultaat: 80 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe klaptafel(aan vier zijden opklapbaar) met getorste vierspantpoot en klauwpoten, in goede staat 50x76cm Cond:G

Biedermeier voltaire, beige bekleding
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten biedermeier Voltaire 19e eeuws met goede creme kleurige bekleding in goede staat 95x82x75cm

Hollandse penantkast
Resultaat: 80 EUR

Hollandse Biedermeier penantkast omstreeks 1870, mahoniehout, versiering beschadigd verder in goede staat 100x126x54cm

Hollands penantkastje
Resultaat: 80 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 krimpscheuren en lichte fineerschade 88x104x46cm Cond:R

Biedermeier bidstoel, opklapbaar
Resultaat: 80 EUR

Zeldzame mahoniehouten Empire stoel omstreeks 1830 uitklapbaar tot bidstoel met velours stoffering in goede staat 83x59x60cm

Queen Anne kastje
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten 2 laden Queen Anne stijl kastje, orgelgebogen met snijwerk, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 64x65x45cm Cond:G

Pianokruk
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse Louis Philippe pianokruk met petit point stoffering, in goede staat omstreeks 1870 53x32ø Cond:G

ladencommode kersen
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse kersenhout fineer 4 laden comode omstreeks 1860 krimpnaad in blad verder in goede originele staat 96x117x57cm Cond:R

Engelse pathefoon
Resultaat: 75 EUR

Antieke Engelse eikenhouten pathefoon omstreeks 1920 merk, academy London in goede staat 100x50x50cm

Blauwe armfautteuille Habe
Resultaat: 70 EUR

Oude armleunstoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met goede blauwe velours stoffering 98x80x70cm Cond:G

Iepen wandkast
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse iepenhouten hangvitrine met schappen in goede originele staat 64x83x21cm Cond:G

Kapstok, Thonet stijl
Resultaat: 70 EUR

Oude kapstok Thonetstijl 1e helft 20e eeuw 200cm Cond:G (1 scheurtje)

Bordenrek
Resultaat: 70 EUR

Groot antiek Hollands eikenhouten bordenrek, 19e eeuws met panelen bloemen en ranken in goede staat 90x130x14cm Cond:G

Wortelnoten bijzettafel
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten wijntafel stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 59x50øcm Cond:G

4 Eikenhouten stoelen
Resultaat: 70 EUR

Vier 19e eeuwse Hollandse eikenhouten stoelen in Renaissance stijl velours stoffering 113x50x42cm Cond:G

4 Mahonie kuifstoelen
Resultaat: 70 EUR

Vier mahoniehouten Louis Philippe kuifstoelen ca. 1870 met goede velours stoffering in goede staat 100x60x45cm.

Boekenkastje
Resultaat: 65 EUR

Eikenhouten gestoken oud Hollands boekenkastje met 2 deuren 20e eeuw in goede staat 130x95x28cm

Biedermeier mahonie armstoel
Resultaat: 65 EUR

Antieke mahoniehouten fineer vroeg biedermeijer armleunstoel omstreeks 1820 met latere bekleding(lichte fineerschade) in goede staat 87x61x51cm Cond:R/G