Drie antieke Chinees porseleinen Kang Xy vaasjes met Chinese vrouwen decor(beschadigingen) 7-8,4cm Cond:R
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met gouddecor en familieroze decor, draken vogels, vlinders en figuren.(minimale chip) 24x9,8ø Cond:R/G
Zeldzame 19e eeuwse Engelse Wedgwood kraantjeskan E.W.S Beanes patent in Fuser in Louis Seize stijl decor(restauratie aan beide grepen 32cm Cond:R/G
Vijf 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kommen met floraal decor en bruine glazen in goede staat 6-12ø
Groot 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen bord met floraal decor, haarscheur en chip 39,5ø Cond:R
Drie Chinees porseleinen borden met divers decor, 20,3x22,8ø Cond:R/G
Grote 15e-16e eeuwse Chinees keramieken celadon schaal met lotusblad structuur, 8,5x20,3øcm Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen familie Roze kom met rondom figuren decor 19e eeuw(haarscheur) 8x20,5ø Cond:R
Twee 19e eeuwse Chinese dekselvaasjes Kang Xy stijl met vogel en floraal decor, beschadigingen Cond:M/R.
Oude antieke Engels porseleinen schenkkan met tinnen deksel, Dale Hall pottery Longport, tinnen deksel Milner Cobridge 23cm Cond:G
Russisch porseleinen figuur gesigneerd 20e eeuw voorstellende een Russische soldaat met accordeon in goede staat 16cm Cond:G
Vier delen antiek Chinees porselein Kang Xy 17e-18e eeuw 2 kop en schotels met floraal en visdecor, en een los kopje en een losse schotel 3,8x13,4
Grote antieke Chinese Yixing pijpvaas, ongemerkt 19e of 20e eeuw 27x14ø Cond:G