Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuws drie keer chinees Imari, drie keer Kang Xy(kopje gekrampt) minimle chips mogelijk Cond:R/G
Vier maal 18e -19e eeuws Chinees porselelein Kang Xy kopjes met ruiter te paard in landschaps decor, twee goed 1 beschadigd 3x5ø Cond:R/G
Oud Fürstenberg porseleinen serviesje 20e eeuw met roze rood floraal decor, koffiekan, 6 kop en schotels, melk en suikerpot in goede staat 6-20cm
Groot 18e eeuws Delfts sierbord met tuindecor, ranschade 34,7ø Cond:R
Vier maal antiek Duits porslelein, omstreeks 1900, kleine beschadigingen en retauraties 8-10cm
Grote beschilderde tegel omstreeks 1940 ridder te paard met draak monogram JJB '42 in goede staat 30x15cm
Zes oude royal Kopenhagen kop en schotels met goud en floraal decor 20e eeuw 7-12,5cm Cond:G
Antiek servies omstreeks 1880 met gouddecor en floraal decor(ludwigsburg) bestaande uit: theepot, 9 kop en schotels(chips en een kopje kapot)12 borden, 5-22cmm Cond:R/G
Vier delen antiek Japans porselein 19e-20e eeuw 3x Imari, 1x Familie Rose 17-22cm Cond;R/G
Lot Chinees porselein 4 schotels, twee kopjes, Chinees Imari kom Cond:R/G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale trekpot met floraal decor, deksel en tuit gelijmd 11x9x15 Cond:R
Vier antieke Imari porseleinen borden, 3x Japan, en 1 maal China, 2 beschadigd, 18e eeuw met florale decors 22cm Cond:R
Samson porseleinen kom 18-19e eeuws met Chinees/Europees decor in goede staat 7x15ø
Grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kom met gebouwen in landschapsdecor (haarlijn) Cond:R
Mooi 18e eeuws Delfts aarderwerk bord met jachtdecor, haas, hond en jachthoornblazer, glazuurschade 23ø Cond:R/G
Tien gemerkte Chinees porseleinen kop en schotels(8 met deksel) omstreeks 1900, bloemen en vogeldecor 7x10ø Cond:G
Negentiende eeuwse Imari dekselvaas met ribben en bloemenvaasdecor(stukje deksel ingelijmd) 24x16ø Cond:R
Twee antieke Engelse keramieken staffordshire honden omstreeks 1900 in goede staat 24cm Cond:G
Twee grote antieke societe borden ceramique maastricht omstreeks 1900 met koude beschildering, Maria vlucht Glane, Mederlandse grens Glanerbrug (beschildering versleten 38ø Cond:R
Zeven 19e eeuwse imari porseleinen pijpvaasjes met decors van flora en figuren (2 met minimale beschadiging) 9-16cm. Cond.: R-G
Vier maal 19e eeuws Japans porselein, kutani pijipvaas, kom, Imari vaasje, Imari vaas(beschadigingen) 12-20cm Cond:M/R
Twee mooie 19e eeuwse Japanse goudimari porseleinen sierbord, in goede staat fijn geschilderd met floraal decor 31øcm Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen borden met landschapsdecor (chips rand en bodenbarsten) 22cm Cond:R
Zes delen 19e eeuws Japans Kutani porselein en aardewerk, 2 vaasjes, 1 hoog vaasje, bolvaasje, bolvaasje op hoge poten, eenden en theepot, figuren en rijstveld decor (aantal beschadigingen) Cond:R/G