Grote Duitse Kaiser porseleinen Amfora vaas met landschaps en goud decor, 2e helft 20e eeuw in goede staat 31cm
Antieke Chinese terracotta pot met blauw glazuur (schroef weg) 19e eeuw sierstukken gerestaureerd 11x8,5cm Cond:R
Chinees porseleinen kom omstreeks 1900 republikeins (gemerkt) met donkerblauw landschap en figuren decor in goede staat 7x14ø
Zeldzame Chinees porseleinen Kang Xy kom (omstreeks 1900 republikeins)met rondom dieren en drakendecor, gemerkt in goede staat 6x12,5ø
Engels Royal Albert servies 21 delig met Moss Rose decor, o.a. koffiekan, melkkan, suikerpot, tablet, kop en schotels(minimale chip mogelijk) 7-25cm Cond:G
Chinese schaal 19e eeuws of ouder met groen-blauw decor in goede staat 6x27cm Cond:G
Achtiende eeuwse Chinese porseleinen kom met floraal decor (diep blauw) met geschulpte rand, minimale chip 7x15,2 Cond:G
Vier delen antiek Chinees porselein 18e eeuw(beschadigingen), dekselpot met zilveren montuur en stop, Chinese kom met zilveren hengsel, twee maal onderzetter Kang Xy 10-17cm Cond:M
Twee oude Chinese Jade snijstukken met visdecor, 20e eeuw 7-9cm Cond:G
Zeven antieke Hollandse tegels 17e 18e eeuws met diverse voorstellingen, beschadigingen en restauraties 13x13cm Cond:R
Antiek boerenbont societe, ceramique Maasricht servies omstreeks 1900 met diverse beschadigingen en verkleuringen 59-delig 10-28cm Cond:M
Twee delen Hollands polychrome Makkums aarderwerk 20e eeuw opengewerkte mand, dekselpot 25cm Cond:G
Groot 17e eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors (oude haarlijn en chips rand) 34,5ø Cond:R
Groot lot 18e 19e eeuws Chinees porselein diverse borden 2 kopjes en schotels, diverse beschadigingen(Kang Xy bord goed) Cond:M/R/G
Achtiende eeuws Chinees porseleinen bord Queng Lung met floraal decor, chips rand 25ø Cond:R