27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

Schilderij H. van Dijk, winter 1375
Schilderij H. van Dijk, winter
Startprijs 90 EUR
Francine, strandgezicht 1374
Francine, strandgezicht
Startprijs 125 EUR
2 Antieke gravures 1373
2 Antieke gravures
Startprijs 70 EUR
Mandalay 1372
Mandalay
Startprijs 40 EUR
Lithografie 1370
Lithografie
Startprijs 100 EUR
Schilderij, J. van Oosten 1547
Schilderij, J. van Oosten

30 EUR

Schilderij, G. Lechner 1369
Schilderij, G. Lechner
Startprijs 60 EUR
Schilderij, Otto Pingerda 1368
Schilderij, Otto Pingerda
Startprijs 70 EUR
Oldemans, fruitstilleven 1367
Oldemans, fruitstilleven

60 EUR

Schilderij Reichelt, naakte dame 1173
Schilderij Reichelt, naakte dame

170 EUR

Serie van 11 prenten Utrecht, kastelen en landkaarten 1366
Serie van 11 prenten Utrecht, kastelen en landkaarten

110 EUR

Schilderij, Hans Hunger 1500
Schilderij, Hans Hunger

25 EUR

Schilderij Winter  Han Bruinenberg 1365
Schilderij Winter Han Bruinenberg

180 EUR

Schilderij, Alfred Zimmerman 1363
Schilderij, Alfred Zimmerman
Startprijs 80 EUR
Paneel 19e eeuw, Hollandse School, winter 1362
Paneel 19e eeuw, Hollandse School, winter
Startprijs 500 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Twente 1361
Onduidelijk gesigneerd, Twente
Startprijs 60 EUR
Schilderij, stilleven 1152
Schilderij, stilleven
Startprijs 180 EUR
Schilderij, stilleven bloemen 1360
Schilderij, stilleven bloemen

75 EUR

Richard Dalton 1492
Richard Dalton
Startprijs 35 EUR
Schilderij, Arno Rink 1358
Schilderij, Arno Rink

130 EUR

3 Kleine schilderijen 1357
3 Kleine schilderijen

60 EUR

Schilderij, naief 1355
Schilderij, naief

60 EUR

Schilderij, driemaster 1354
Schilderij, driemaster

75 EUR

Scholten, pastel 1388
Scholten, pastel

50 EUR