Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijbel, met dubbele sloten
Startprijs 160 EUR

Bijbel met zilveren, 835/000 sloten. Zwart lederen bijbel, biblia oude en nieuwe testament 1870, voorzien van sloten met versierd graveerwerk. MT.: J.Kooiman Schoonhoven, jl. E 1864 15x9x6 cm. Cond.: ...

Kristallen bonbonnière, zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Ovale kristallen bonbonnière met olijfslijpsel en Hollands zilveren hengsel, handgegraveerd met parelrand, 835/000, jl: D: 1888, 20.5x13.5cm., kleine chips

Zilveren lepel
Startprijs 50 EUR

Zilver vergulde kerstlepel, Deens. Kerstlepel versierd met blauw emaille met gouden sterren, jul 1964. MT.: A.Michelsen. ca. 48 gr. Lengte 16 cm. Cond.: G

2 Zilveren vergulde lepels
Startprijs 70 EUR

Twee zilver vergulde paplepels, 830/000 met afbeeldingen. Op de stelen van de lepels staan een afbeelding van een bokkenrijder en een koning met dienaren. 15 cm. ca 67 gr.

Zilveren vleesvork
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 vleesvork met 2zijdig bewerkte steel en heft met schelpdecor voorzien van oude belastingkeuren hierbij een broodbeleg vorkje met fraai bewerkt zilveren heft 835/000 16 en 11cm Cond:G

2 Delen zilver met blauw glas
Startprijs 90 EUR

Twee delen zilver, Art Deco, met blauw glas, 925/000. Een zoutstrooier, met opengewerkte strakke bewerking voorzien van blauw glas, ø 3x5,5 cm en een bijpassend mosterdpotje opengewerkte strakke bewer...

Zilveren natfruitschepje
Startprijs 25 EUR

Zilveren 835/000 natfruitschepje met ajourgezaagde florale bak en fraaie bloemsteel Mt BW van Eldik Zutphen ca 1930 12 cm 18 gr Cond:G

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 50 EUR

Zes zilveren theelepels, 835/000. Zes theelepels met puntbak en een getorste steel. Met een gecontourneerd heft voorzien van bloemgravure. ca. 48 gr. voorzien van gravure: L.v.Es. Lengte 10 cm.

Zilveren theeketel + roomkan
Resultaat: 550 EUR

Zilveren theekan met bijbehorende roomkan, Hollands, 925/000. Twee delige theeservies met bolle ronde vorm voorzien van een bloem op de theekan. Beiden met ivoren kruloor. MT.: Van Kepen, Voorschoten...

Zilveren medicijnlepel
Resultaat: 30 EUR

Bijzondere 835/000 zilveren medicijnlepel voor in apotheek ca 15cm met fraaie steel en platte bak Mt P Heerens Schoonhoven ca 1910 15cm 16gram Cond:G

Zilveren schaal + lepeltje
Startprijs 50 EUR

Zilveren schaal met zilveren vorkjes en pleet lepels. Fraai bol zilveren schaaltje, Engeland, met deels gekrulde rand, ø 9x5 cm, MT.: James Dixon & Sons, Sheffield jl.: X 1890. Twee vleeswarenvorkjes,...

Zakmes, zilveren greep
Startprijs 120 EUR

Zakmes met zilveren greep, 835/000.Zakmes voorzien van zilveren greep met gegraveerde bewerking. vermoedelijk Friesland rond 1800. Cond.: R-G

Zilveren klontentang
Startprijs 30 EUR

Biedermeier 835/000 zilveren klontentang met dubbele filetrand en fraaie gravering Mt WH Woortman Amsterdam Anno 1864 Jl E 14cm Cond:G

Kavel plated
Resultaat: 70 EUR

Groot kavel met plated voorwerpen bestaande uit o.a. diverse doosjes, diverse schalen, kandelaars, vaasjes, borstels, rookaccessiores, servetbanden en bestekdelen.

Boulloir op standaard
Resultaat: 80 EUR

Boullior / tuimelketel op standaard verzilverd. Mooie boullior met grof geribbelde bewerking op bijpassende houder in bamboestijl. 20x20x30 cm. Cond.: G

Zilveren theeduim
Resultaat: 30 EUR

Empire 835/000 zilveren theeduim met gegraveerde hartvormige steel MT.: P.L Uriot Amsterdam, keur Franse tijd anno 1812-1813Lengte 7,5cm Cond:G

Zilveren gembercouvert
Resultaat: 70 EUR

Biedermeier 835/000 zilveren gembercouvert met gecontourneerde stelen en geheel met fraaie scherpe graveringen Mt G W Uriot Amsterdam Jl Y 1858 53gr 18cm

Zilveren theelepel met emaille
Startprijs 150 EUR

Zilver vergulde theelepel met emaille, 84 zolotniks, 875/000. Fraaie theelepel met deels getorste steel. de achterzijde van de bak is versierd met emaille evenals een deel van de steel. Bekroond met e...

Zilveren visschep
Startprijs 90 EUR

Antiek 835/000 zilveren ajourgezaagde visschep (breukje) aan ebbenhouten heft MT.: P.L Uriot Amsterdam jl.: I 1843 Cond:R/G

Suikerschep + 6 theelepels
Startprijs 40 EUR

Zilveren suikerschep met 6 zilveren theelepels, 835/000. Suikerschep met driehoekige bak met bloemsteel met 6 theelepels met puntbak en getorste steel met gegraveerde bewerking. ca 59 gr. Lengte 11 -1...

Zilveren snuifdoosje
Startprijs 60 EUR

Antiek ovaal 835/000 zilveren snuifdoosje met mosagaat bodem en deksel, barst Mt J.J.J Peeters Wb distr. Rotterdam ca 1830 6x5x2cm Cond:G

Zilveren theeschep
Startprijs 30 EUR

Zilveren geribbelde theeschep 835/000 zg kolenschepbak en steel met dubbele puntfiletrand Mt JG Koen, Amsterdam(gewerkt 1839-1844) Jl E 1839, 9 gram 9cm Cond:G

Zilveren strooilepel
Startprijs 60 EUR

Antieke 835/000 zilveren strooilepel met fraaie ajourgezaagde bak haaksteel met aan het eind een vrouwekopje en bekroond met staande haan Mt G vd Dussen Schoonhoven Jl Y 1908 31gr 6x12cm Cond:G

Zilveren strooibus
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 925/000 strooibus met schroefdop en op ronde voet voorzien van glazen binnenbus hoog ca 14cm wat gedeukt Cond:R