Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen vaas, zilv. voet 877
Kristallen vaas, zilv. voet
Startprijs 30 EUR
2 Zilveren kinderlepels 878
2 Zilveren kinderlepels
Startprijs 30 EUR
Zilveren strijkijzer en lepel 271
Zilveren strijkijzer en lepel
Startprijs 35 EUR
Divers antiek plated bestek 499
Divers antiek plated bestek
Startprijs 35 EUR
3 Lepels, 2x pleet. 544
3 Lepels, 2x pleet.
Startprijs 35 EUR
Zilveren miniatuur, olifant 614
Zilveren miniatuur, olifant
Startprijs 35 EUR
Klontjestang 852
Klontjestang
Startprijs 35 EUR
Kristallen zoutpotjes 861
Kristallen zoutpotjes
Startprijs 35 EUR
Kristallen peperstrooier 862
Kristallen peperstrooier
Startprijs 35 EUR
Verguld couvert 196
Verguld couvert
Startprijs 40 EUR
Kristallen schaal met 10 onderzetters 350
Kristallen schaal met 10 onderzetters
Startprijs 40 EUR
Doos met 5 zilveren lepeltjes 390
Doos met 5 zilveren lepeltjes
Startprijs 40 EUR
Lot zilveren bestekdelen 10x 393
Lot zilveren bestekdelen 10x
Startprijs 40 EUR
2 Plated vaasjes 400
2 Plated vaasjes
Startprijs 40 EUR
Specerijenbakje, kristal met zilver 450
Specerijenbakje, kristal met zilver
Startprijs 40 EUR
9 Zilveren theelepels 498
9 Zilveren theelepels
Startprijs 40 EUR
6 Delen divers plated 500
6 Delen divers plated
Startprijs 40 EUR
5 Zilveren speelpionnen met afbeeldingen 550
5 Zilveren speelpionnen met afbeeldingen
Startprijs 40 EUR
Tasbeugel en vingerhoed 565
Tasbeugel en vingerhoed
Startprijs 40 EUR
Zilveren vleesvork 592
Zilveren vleesvork
Startprijs 40 EUR
2 Specerijenbakjes met kristal 594
2 Specerijenbakjes met kristal
Startprijs 40 EUR
Zilveren ovaal doosje 643
Zilveren ovaal doosje
Startprijs 40 EUR
Divers plated 663
Divers plated
Startprijs 40 EUR
Theezeef + geboortelepel 739
Theezeef + geboortelepel
Startprijs 40 EUR