Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Blauwe vazen
Startprijs 30 EUR

Drie oude porseleinen oorvazen met floraal en vogeldecor, nr 44 B.A bed. omstreeks 1930, 22cm Cond:G

Kaststel, Kang Xi-kleurig
Startprijs 30 EUR

Driedelig Chinees porseleinen kaststel in Kang Xy stijl, in goede staat 26-31cm.

Lindner vaas
Startprijs 30 EUR

Duitse Lindner porseleinen dekselvaas met floraal en gouddecor, omstreeks 1960, in goede staat 24cm.

Diverse Chinese kop & schotels
Startprijs 30 EUR

Lot 18e-19e eeuws Chinees/Japans porselein, familie Roze bordje met floraal decor en chip, 5 maal rijstwijn kopjes met gouddecor binnenin, 4 diepe schotels goud-blauw 5,5x11,5øcm. Cond:G

Divers Chinees porselein
Startprijs 30 EUR

Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G

Chinese kom + schaaltje
Startprijs 30 EUR

Twee delen Chinees porselein: 1x Chinees porseleinen kom 17e-18e eeuw 5,5xø13,8cm. en 1x oude Chinese eierschaal porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met draken- en floraal decor. Geel/roze/groen/blauw 4...

5x Staffordshire aardewerk
Startprijs 30 EUR

Vijf delen antiek Engels Staffordshire aardewerk, twee sets honden Spaniel, en keramieken figuur klokvoorstelling 10-23cm Cond:G

Zilveren sieradenset met lapis
Startprijs 35 EUR

Zilveren sieradenset met Lapis Lazuli, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een hart bezet met een driehoekige lapis lazuli. totaal ca. 8,3 gr. ø 51 grootte hanger ca 2 cm incl. oog.

Zilveren strijkijzer en lepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren miniatuur en lepel, 835/000. Een miniatuur in de vorm van een antiek strijkijzer, 43x35 mm, MT.: Pako Metaalfabriek, Rhenen jl.:O:1974. en een suikerlepel bekroond met een man met een hoorn. ...

Divers antiek plated bestek
Startprijs 35 EUR

Antiek plated bestek, bestekcassette vis met benen heften (9 messen, 6 vorken, 1 lepel) bestekcassette met parelmoeren heften (2 vismessen) lepel, 2x saladebestek met kristallen heften 18-33cm Cond:G

3 Lepels, 2x pleet.
Startprijs 35 EUR

Drie lepels, een silverplated lepel van Wilhelmina, 6 september 1898-1938 met portret en wapen, een plated lepel met molen met losse wieken en een voorstelling van molens in de bak. En een zilveren le...

Zilveren miniatuur, olifant
Startprijs 35 EUR

Zilveren 800/000 miniatuur van een trompettende olifant. ca. 49gr. 6x5cm.

Zilveren broche kikker Quinn
Startprijs 35 EUR

Zilveren broche, kikker, 925/000. Merk Quinn. 38x28 mm. ca.16 gr. Nieuw

Design ring Novitum
Startprijs 35 EUR

Zilveren Design ring, 925/000. Strak model met geoxideerde lijnen. Breedte 12 mm. ø 54 ca. 8 gr. Nieuw

Designring Novitum
Startprijs 35 EUR

Zilveren designring, Novitum, 925/000. Strakke ring met slag, versierd met zwart geoxideerde lijnen. Breedte 7 mm. ø 54 ca. 11,5 gr. Nieuw

Klontjestang
Startprijs 35 EUR

Zilveren klontjestang 835/000 met lepelvormig uiteinde, hartvormige poten met palmet 35gr. 13cm MT: H.A Schuss, Amsterdam, jl.:B:1836

Kristallen zoutpotjes
Startprijs 35 EUR

Twee geslepen kristallen zoutpotjes met zilveren schroefdeksel ø4cm.

Kristallen peperstrooier
Startprijs 35 EUR

Fraai geslepen kristallen peperstrooier, 6,5cm. diverse slijpsels en zilveren 925/000 schroefdop Birmingham 1932

7x Der Ware Jakob, Dietz Stuttgart
Startprijs 35 EUR

Zeven Duitse Schertsuitgaves, Der ware Jacob, Druckverlag Dietz Stuttgart eind 19e eeuw 24x32cm (niet gecontroleerd of compleet is) Cond:R/G

Oostrom 1975
Startprijs 35 EUR

Wim van oostrom 1975, gemengde techniek met abstracte compositie, afkomstig galerie de Pook Hengelo. 34x48 Cond. G

Verzameling Duitse houtsnedes etc.
Startprijs 35 EUR

Grote verzameling Duitse houtsnedes, tekeningen etc. ongeveer 50 werken 22x30x3cm Cond:G

S. Tamisi, rozen
Startprijs 35 EUR

S. Tamisi, rozentakken, olieverf op linnen, 35x50cm Cond:R/G

P. de Bruin, Loosdrecht
Startprijs 35 EUR

P. de Bruin omstreeks 1930, Loosdrechtse plassen, olieverf op linnen 50x70cm Cond;G

Schilderij, Helmut Grundner
Startprijs 35 EUR

Helmut Grundner Duitse school, Rom Fontaine di Trevi, ets op papier, Cond:G