29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Zes zilveren ringen 782
Zes zilveren ringen

50 EUR

2 Porseleinen dames 6097
2 Porseleinen dames

60 EUR

3 Beeldjes, knikkende hoofdjes 6090
3 Beeldjes, knikkende hoofdjes
Startprijs 175 EUR
Geldclips, briefopener, vijl 775
Geldclips, briefopener, vijl
Startprijs 40 EUR
Grote imari vaas 6083
Grote imari vaas
Startprijs 100 EUR
Fries stoelklokje 3550
Fries stoelklokje
Startprijs 70 EUR
Gestoken juwelen kistje 2111
Gestoken juwelen kistje
Startprijs 120 EUR
Friese staartklok 3543
Friese staartklok

250 EUR

Klokje in mahonie kast 3536
Klokje in mahonie kast
Startprijs 120 EUR
Porseleinen lamp 6076
Porseleinen lamp

130 EUR

Mahonie kist 2104
Mahonie kist

90 EUR

Bajonet en pistool 2097
Bajonet en pistool
Startprijs 50 EUR
Theezeef + geboortelepel 739
Theezeef + geboortelepel
Startprijs 40 EUR
Chinese hoornen cup 2061
Chinese hoornen cup
Startprijs 250 EUR
3 Set sieraden, met glas 732
3 Set sieraden, met glas

15 EUR

Franse Empire pendule 3500
Franse Empire pendule
Startprijs 1.250 EUR
Poppenhuis, 50-er jaren 3052
Poppenhuis, 50-er jaren
Startprijs 70 EUR
Zilveren pepermuntdoosje, 18e eeuw 725
Zilveren pepermuntdoosje, 18e eeuw
Startprijs 110 EUR
Gemberpot, Fam Rose 6047
Gemberpot, Fam Rose
Startprijs 125 EUR
2 Blauwe Chinese vazen, 19e eeuw 6040
2 Blauwe Chinese vazen, 19e eeuw

170 EUR

Armand Marseille 353 (Replica) 3045
Armand Marseille 353 (Replica)

40 EUR

Chinese kom met lotusbloemen 6033
Chinese kom met lotusbloemen
Startprijs 2.500 EUR
Gietijzeren visitekaartjes standaard 2054
Gietijzeren visitekaartjes standaard

280 EUR

2 Putti lampen 2047
2 Putti lampen
Startprijs 275 EUR