F Riotte 1880 Italiaanse school, meisje met abrikozen, pastel op papier 46x38cm Cond:G
Twee antieke Engelse prenten in originele lijst met zwarte passepartout, 1- a visit to the boardingschool 2- a visit to the child at nurse, kleien vochtvlekjes, steendruk op papier 48x40cm. Cond:R/G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, besneeuwd dorpsgezicht met figuren, olieverf op paneel 28x30cm Cond:G
N Hoppes, Nijmegen augustus 1958, stilleven met fruit, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
Oud Perzisch ongesigneerd schilderij op zijde, vrouwelijke hofhouding, gouche op zijde 55x43cm. Cond:G
Drie antieke landkaarten 17e-18e eeuws, nieuwe kaart Schieland, Berghe op zoom, Dijkgraaf 16-24cm gravures op papier Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1700, edele heer met engelenvleugels, olieverf op linnen 39,5x57cm. Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met kalveren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Evert Jan Ligtelijn 1893, Oosterse straat met figuren, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm. Cond:G
W. v.d Vliet 1856-1924 omstreeks 1900 Hollandse kustplaats met scheepsbouw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse houtgestoken eikenhouten Franse armleunstoel, met mooie gave lederen bekleding, leeuwenkoppen, ranken en phenixen, in zeer goede staat 124x60x75cm,
Hollandse eikenhouten empire 3 laden commode met halve zuilen en vergulde capitellen, mooi ringbeslag, in goede originele staat 90x47x105cm. Cond:G
Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire met volle zuilen en kroon, omstreeks 1870 met mooi mahoniehouten binnenleven met lades en deuren, zuilen en capitellen, lichte gebruikerssporen, ...
Set met 10 vergulde bolsluitingen, met magneet, bezet met stenen. ø 10 mm
Restsignatuur 1e helft 20e eeuw, strandgezicht met vele figuren olieverf op linnen 50x41cm Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 21x15cm Cond:G
Zilveren zirkonia ketting, 925/000 met witte zirkonia 20x10mm lengte 45cm 14,5gr.
Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. In redelijk goede staat
Kristallen inktstel met zilver, 835/000, op houten basement. Fraai inktstel met 2 bolle inktpotjes met ovaal en markiesvormig slijpsel voorzien van zilveren kraag en dop versierd met parelrand. Met th...
Hendrik Fleurbaay Vlissingen 1896-1975, 17e eeuwse driemaster op volle zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Gründerzeit, wormbeval, wijzerplaat geoxideerd 42cm Cond:M
Oude houten zonneklok goudkleurig met mechanisch uurwerk met bovenliggende balans 20e eeuw in goede staat 25ø
Mooi 4 delig Engels plated servies, theekan, koffiekan, roomkan, suikerpot, klassieke vormgeving, 20e eeuw 15-28cm.