Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ridderstoel
Resultaat: 50 EUR

Oude armleunstoel naar oud voorbeeld met goede velours stoffering, in goede staat 120x70x76cm

Theetafel
Resultaat: 60 EUR

Art Deco eikenhouten theetafel op wielen, omstreeks 1930 in goede staat 73x63x41cm.

Engelse eiken tafel
Resultaat: 70 EUR

Antieke Engelse eikenhouten bijzettafel met getorste poten omstreeks 1900, in goede staat 77x52øcm

Italiaanse barok armleunstoel
Resultaat: 130 EUR

Italiaanse armleunstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw, in goede staat 101x68x60cm.

Grote gestoffeerde stoel
Resultaat: 100 EUR

Grote oude gemodernisseerde armleunstoel omstreeks 1900 (chabby chic) in goede staat 99x66x90cm.

Art Deco eiken naaitafeltje
Resultaat: 45 EUR

Eiken art deco bijzettafel met lade omstreeks 1920 in goede staat 66x54x33cm Cond:G

Dekenkist, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Achtiende eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist, in goede staat 67x120x56cm. Cond:G

Chinese tafel, marmeren blad
Resultaat: 140 EUR

Oude Chinese houtgestoken hoge bijzettafel met marmeren blad, 20e eeuw in goede staat 100x42x42cm

Ingelegde vitrinekast
Resultaat: 1.100 EUR

Hollandse notenhouten Barokstijl vitrine. Opzetkast met zijkanten van glas, geheel met intarsia bronzen beslag met leeuwenpoten, 1e helft 20e eeuw 227x200x50cm Cond;G

Eikenhouten buffetkastje
Resultaat: 120 EUR

Antiek Hollands eikenhouten Buffet, omstreeks 1920 met gebogen glas en geslepen spiegel, 4 deuren, 2 lades, snijwerk en parelrand, in goede staat 196x150x64cm.

Duitse barok secretaire, 18e eeuw
Resultaat: 2.300 EUR

Achttiende eeuwse Duitse notenhouten baroksecretaire met ster en bandintarsia, in zeer goede staat. Met bronzen beslag, drie antieke sloten met sleutels met sleutels origineel binnenwerk. Recentelijk ...

Mahoniehouten archiefkast
Resultaat: 160 EUR

Mahoniehouten 4 laden archiefkast met koperen grepen, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 155x63x50cm.

Oude Venitiaanse spiegel
Resultaat: 230 EUR

Antieke 19e eeuwse Italiaanse glazen spiegel, eikenhouten frame, geen replica, in goede staat 96x53cm. Cond:G

2 Stoelen
Resultaat: 180 EUR

Twee 18e eeuwse notenhouten barokstoelen(korenaar) met mooie stoffering, 1 rugleuning gelijmd 105x56x55cm. Cond:R/G

Wortelnoten barok secretaire
Resultaat: 600 EUR

Achtiende eeuwse Hollandse wortelnoten Barok Louis Quinze secretaire, omstreeks 1760, aantal jaren geleden vakkundig gerestaureerd, minimale krimpnaad, cylinder bureau en 4 lades Cond:G

Gotisch kistje
Resultaat: 600 EUR

Kleine eikenhouten gotische kist 15e-16e eeuws, met originele slotplaat en scharnieren(binnenwerk slot mist) verder in goede originele staat 45x31x56cm. Cond:G

Teakhouten Werdecke kastje
Resultaat: 225 EUR

Teakhouten Wernicke boekenkast, 1 deel beeninleg 20e eeuw, in goede staat 173x106x36cm.

Eiken Empire commode
Resultaat: 150 EUR

Hollandse eikenhouten empire 3 laden commode met halve zuilen en vergulde capitellen, mooi ringbeslag, in goede originele staat 90x47x105cm. Cond:G

Armleunstoel met getorste stijlen
Resultaat: 225 EUR

Mooie 19e eeuwse franse houtgestoken stoel met getorste verbinding en mooie gave Gobelin bekleding, vrouw met vaandel en eenhoornen en florale decors in goede staat 117x77x61cm. Cond:G

4 Chesterfield stoelen
Resultaat: 330 EUR

Vier moderne bruinlederen chesterfield stoelen, in zeer goede staat, hoge aanschafwaarde 100x65x46cm.

Antieke vergulde spiegel
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde Rococcostijl halspiegel, in goede staat 147x97cm.

Engelse secretaire met opzet
Resultaat: 425 EUR

Achtiende eeuwse Engelse eikenhouten topbureau met messing beslag, 2 delig, mooi binnenleven met diverse lades en kelder, in goede originele staat 99x53x218cm

Mahonie Empire hekjeskabinet
Startprijs 2.250 EUR

Prachtige Hollandse mahoniehouten hekjeskabinet omstreeks 1800 met volle zuilen vergulde bronzen kapitelen en beslag recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 235x165x63cm

Spaanse tafel
Resultaat: 330 EUR

Spaanse tafel met snijwerk, 17e 18e eeuws, renaissance, mooie patina, in goede staat 76x126x80cm.