Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ridderstoel 4148
Ridderstoel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Theetafel 4128
Theetafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engelse eiken tafel 4117
Engelse eiken tafel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Italiaanse barok armleunstoel 4114
Italiaanse barok armleunstoel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Grote gestoffeerde stoel 4104
Grote gestoffeerde stoel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Art Deco eiken naaitafeltje 4100
Art Deco eiken naaitafeltje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Dekenkist, 18e eeuw 4098
Dekenkist, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese tafel, marmeren blad 4093
Chinese tafel, marmeren blad

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Ingelegde vitrinekast 4092
Ingelegde vitrinekast

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Eikenhouten buffetkastje 4086
Eikenhouten buffetkastje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Duitse barok secretaire, 18e eeuw 4084
Duitse barok secretaire, 18e eeuw

Resultaat:

2.300 EUR

Verkocht
Mahoniehouten archiefkast 4077
Mahoniehouten archiefkast

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Oude Venitiaanse spiegel 4073
Oude Venitiaanse spiegel

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
2 Stoelen 4066
2 Stoelen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Wortelnoten barok secretaire 4059
Wortelnoten barok secretaire

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Gotisch kistje 4054
Gotisch kistje

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Teakhouten Werdecke kastje 4043
Teakhouten Werdecke kastje

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Eiken Empire commode 4035
Eiken Empire commode

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Armleunstoel met getorste stijlen 4034
Armleunstoel met getorste stijlen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
4 Chesterfield stoelen 4017
4 Chesterfield stoelen

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Antieke vergulde spiegel 4016
Antieke vergulde spiegel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Engelse secretaire met opzet 4009
Engelse secretaire met opzet

Resultaat:

425 EUR

Mahonie Empire hekjeskabinet 4005
Mahonie Empire hekjeskabinet
Startprijs 2.250 EUR
Verkocht
Spaanse tafel 4004
Spaanse tafel

Resultaat:

330 EUR