29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Aardewerk klokkenstel 3600
Aardewerk klokkenstel
Startprijs 60 EUR
klokje met porselein 3593
klokje met porselein
Startprijs 100 EUR
Kristallen schotel, zilv. beugel 5527
Kristallen schotel, zilv. beugel
Startprijs 90 EUR
Gietijzeren visitekaartjes standaard 2054
Gietijzeren visitekaartjes standaard

280 EUR

Zilveren kandelaar 925
Zilveren kandelaar
Startprijs 25 EUR
Fries kantoortje 3586
Fries kantoortje
Startprijs 300 EUR
Schilderij, H. Ness 1509
Schilderij, H. Ness

25 EUR

Verzamelingen NL 2736
Verzamelingen NL

75 EUR

Duitse glazen flacon 5520
Duitse glazen flacon
Startprijs 60 EUR
Inktstel met zilver 918
Inktstel met zilver
Startprijs 125 EUR
2 Putti lampen 2047
2 Putti lampen
Startprijs 275 EUR
Beeldje, meisje op stoel 5094
Beeldje, meisje op stoel
Startprijs 120 EUR
Bronzen beeldjes 5087
Bronzen beeldjes
Startprijs 170 EUR
Reis toiletkistje 2011
Reis toiletkistje
Startprijs 460 EUR
Vergulde tafellamp met putti 2004
Vergulde tafellamp met putti
Startprijs 250 EUR
Multicolor oorstekers 889
Multicolor oorstekers
Startprijs 70 EUR
Beschilderde vaas met romantische taferelen 6390
Beschilderde vaas met romantische taferelen

35 EUR

2 Kommen, Amsterdams bont 6383
2 Kommen, Amsterdams bont

100 EUR

Schilderij, E. Klaussen 1501
Schilderij, E. Klaussen

20 EUR

Lot barnsteen sieraden 882
Lot barnsteen sieraden

50 EUR

Kristallen Tazza met zilveren voet 875
Kristallen Tazza met zilveren voet
Startprijs 125 EUR
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6376
Chinees trekpotje, 18e eeuw

40 EUR

Fries stoelklokje 3550
Fries stoelklokje
Startprijs 70 EUR
Houten figuur 5080
Houten figuur
Startprijs 60 EUR