29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Twee Staffordshire hondjes 6226
Twee Staffordshire hondjes

40 EUR

Gestoken juwelen kistje 2111
Gestoken juwelen kistje
Startprijs 120 EUR
Mahonie kist 2104
Mahonie kist

90 EUR

8 Yixing kopjes 6190
8 Yixing kopjes
Startprijs 50 EUR
Bajonet en pistool 2097
Bajonet en pistool
Startprijs 50 EUR
Delfts polychroom kaststel 6183
Delfts polychroom kaststel
Startprijs 35 EUR
Antieke Historisme schildersezel 2261
Antieke Historisme schildersezel

60 EUR

Antieke wandelstok been en hoorn 2254
Antieke wandelstok been en hoorn
Startprijs 100 EUR
Twee brandweerhelmen, 1900 2247
Twee brandweerhelmen, 1900

50 EUR

Chinees bord (chip) 6140
Chinees bord (chip)

80 EUR

Delfts Blauwe vaas/lamp 6133
Delfts Blauwe vaas/lamp
Startprijs 220 EUR
Kavel Hollands aardewerk 6126
Kavel Hollands aardewerk

60 EUR

Chinese hoornen cup 2061
Chinese hoornen cup
Startprijs 250 EUR
Gietijzeren visitekaartjes standaard 2054
Gietijzeren visitekaartjes standaard

280 EUR

2 Porseleinen dames 6097
2 Porseleinen dames

60 EUR

3 Beeldjes, knikkende hoofdjes 6090
3 Beeldjes, knikkende hoofdjes
Startprijs 175 EUR
2 Putti lampen 2047
2 Putti lampen
Startprijs 275 EUR
Grote imari vaas 6083
Grote imari vaas
Startprijs 100 EUR
Porseleinen lamp 6076
Porseleinen lamp

130 EUR

Reis toiletkistje 2011
Reis toiletkistje
Startprijs 460 EUR
Vergulde tafellamp met putti 2004
Vergulde tafellamp met putti
Startprijs 250 EUR
Gemberpot, Fam Rose 6047
Gemberpot, Fam Rose
Startprijs 125 EUR
2 Blauwe Chinese vazen, 19e eeuw 6040
2 Blauwe Chinese vazen, 19e eeuw

170 EUR

E.J. Ligtelijn 1022
E.J. Ligtelijn
Startprijs 700 EUR