Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Wit porseleinen pendulestel 3650
Wit porseleinen pendulestel
Startprijs 150 EUR
Gemberpot, Fam Rose 6047
Gemberpot, Fam Rose
Startprijs 125 EUR
Verkocht
2 Blauwe Chinese vazen, 19e eeuw 6040
2 Blauwe Chinese vazen, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Staand klokje 3643
Staand klokje
Startprijs 250 EUR
Chinese kom met lotusbloemen 6033
Chinese kom met lotusbloemen
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Bronzen Lenzkirch pendule 3636
Bronzen Lenzkirch pendule

Resultaat:

825 EUR

Verkocht
3 Set sieraden, met glas 732
3 Set sieraden, met glas

Resultaat:

15 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 18e eeuw 725
Zilveren pepermuntdoosje, 18e eeuw
Startprijs 110 EUR
Aardewerk klokkenstel 3600
Aardewerk klokkenstel
Startprijs 60 EUR
klokje met porselein 3593
klokje met porselein
Startprijs 100 EUR
5 Delen kristal 5584
5 Delen kristal
Startprijs 20 EUR
Fries kantoortje 3586
Fries kantoortje
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2 Glazen  bolvazen 5577
2 Glazen bolvazen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kristallen flacon, zilv. montuur 5570
Kristallen flacon, zilv. montuur

Resultaat:

40 EUR

Zilveren brandewijnkom 689
Zilveren brandewijnkom
Startprijs 350 EUR
Fries stoelklokje 3550
Fries stoelklokje
Startprijs 70 EUR
Gouden ring alexandriet 682
Gouden ring alexandriet
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Friese staartklok 3543
Friese staartklok

Resultaat:

250 EUR

Klokje in mahonie kast 3536
Klokje in mahonie kast
Startprijs 120 EUR
Verkocht
12 Zilveren likeurlepels in cassette 675
12 Zilveren likeurlepels in cassette

Resultaat:

120 EUR

3 Kristallen hengselschalen 5534
3 Kristallen hengselschalen
Startprijs 45 EUR
Kristallen schotel, zilv. beugel 5527
Kristallen schotel, zilv. beugel
Startprijs 90 EUR
Duitse glazen flacon 5520
Duitse glazen flacon
Startprijs 60 EUR
Franse Empire pendule 3500
Franse Empire pendule
Startprijs 1.250 EUR