Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

8 Antieke tegels
Resultaat: 40 EUR

Acht antieke Hollandse wandtegels 19e/20e eeuw, o.a mangaan 19e eeuw, in lijst en in goede staat 13x13cm

Chinees kaststel
Startprijs 50 EUR

Oud Chinees porseleinen 3 delig kaststel omstreeks 1930 of later, met bloesemtakdecor, chip binnenrand deksel 28-34cm. Cond;G

2 Duitse kunstvazen, Karlsruhe
Startprijs 150 EUR

Twee Duitse Jugendstil geglazuurde keramieken vazen, omstreeks 1910 vermoedelijk Karlsruhe, chip onderrand 26xø13cm. Cond:R/G

Handbeschilderde porseleinen plaquette
Startprijs 100 EUR

Grote oude handbeschilderde plaquette met rozendecor omstreeks 1920, gemerkt F.S 95 handgemahlt, in goede staat 25,7x35,7cm

Meissen servies
Resultaat: 100 EUR

Zes Duitse Meissen porseleinen kop en schotels omstreeks 1950, 1e keus, bloemen en gouddecor, in goede staat

5 Meissen dessertborden
Startprijs 100 EUR

Vijf oude Duitse Meissen porseleinen dessertborden, decor Streublümchen, omstreeks 1960, twee borden randschade ø15,5 Cond:R/G

Yixing theepot
Startprijs 180 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met zwanendecor en Chinese tekens, mooie kwaliteit omstreeks 1930, gemerkt en in goede staat 8,5x17x12øcm

Meissen theeservies
Startprijs 400 EUR

Zes oude Duitse Meissen porseleinen kop en schotels decor van streublümchen omstreeks 1960, theekan, melk en suikerpot, theezeef, chip theekan verder in goede staat 8-23cm. Cond:G

5 Glazen karafjes / flacons
Resultaat: 35 EUR

Vijf glazen flacons/karafjes, 2 van Frans melkglas versierd met bloemendecor, 1 karaf met gouddecor en handbeschilderd met bloemenguirlande, gemerkt Dicot Main, 1 karaf met goud omranding met bloemen ...

Kristallen flacon, zilv. montuur
Resultaat: 40 EUR

Oude ruitkristallen parfumverstuiver met 925 sterling zilveren montuur, in goede staat 18cm.

Kristallen bowlpot, zilv. knop
Startprijs 110 EUR

Biedermeier kristalglazen bowlpot met 835 zilveren dop en onderschotel(chips) 32cm Cond:R

11 diverse parfum flacons
Resultaat: 100 EUR

Elf diverse gekleurde glazen parfum flacons, diverse maten, kleuren en leeftijden 7,5-22cm. Cond:G

2 Delen kristal (Sevres/Orrefors)
Resultaat: 40 EUR

Twee delen modern kunstenaars kristalglas, grote orrefors schaal, en vaas sevres France 14-26cm Cond:R/G

Glazen pelikaan
Startprijs 60 EUR

Kunstglazen pelikaan op marmeren voet, 2e helft 20e eeuw, in goede staat (murano?) 35cm. Cond;G

Duitse glazen flacon
Startprijs 60 EUR

Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G

Twee glazen derde rijk
Startprijs 80 EUR

Twee kristalglazen bekers 1938, derde Rijk Duitsland met geëtste leeuwen en tekst: ein Volk, ein Führer 1.10 1938,en: Ihr gibt uns Brot in Grosser Not 1938. beide in goede staat 11-10cm

Porseleinen Chinees serviesje
Startprijs 140 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen servies, floraal decor met insecten, bestaande uit: trekpot, kom, 4 kop en schotels, twee schotels, 3 kopjes, beschadigingen 5-14cm. Cond:R

Bronzen beeld ijsbeer
Startprijs 300 EUR

Zware antiek brons gegoten ijsbeer ca 1900, monogram S.N. 16x28x11cm. Cond.: G

Albasten buste
Startprijs 190 EUR

Antieke albasten buste omstreeks 1900-1930 door P.Conti (Italie) buste van jongen met medaille 22cm. Cond:G

Beeld, lezende heer
Startprijs 360 EUR

Negentiende eeuws bronzen figuur op marmeren voet, oudere man die brief leest, 31cm. Cond:G

3 Bronzen beelden
Startprijs 100 EUR

Drie bronzen beelden 20e eeuw, twee musicerende figuren, Duitse jongen met krant 24-33cm

2 Bronzen fazanten
Startprijs 250 EUR

Twee antieke bronzen fazanten omstreeks 1900 in goede staat 26-30cm. Cond:G

Bronzen beeld, Moor
Resultaat: 450 EUR

Negentiende eeuwse bronzen figuur van een Arabische man met kruiken, gesigneerd Debut(marcel debut 1865-1933), en gietstempel, omstreeks 1880 32,5cm Cond:G

Handgeknoopte Kelim
Startprijs 60 EUR

Oud Oosters Kelim tapijt met verschillende kleuren, in goede staat, kleine restauratie 130x196