Acht antieke Hollandse wandtegels 19e/20e eeuw, o.a mangaan 19e eeuw, in lijst en in goede staat 13x13cm
Oud Chinees porseleinen 3 delig kaststel omstreeks 1930 of later, met bloesemtakdecor, chip binnenrand deksel 28-34cm. Cond;G
Twee Duitse Jugendstil geglazuurde keramieken vazen, omstreeks 1910 vermoedelijk Karlsruhe, chip onderrand 26xø13cm. Cond:R/G
Grote oude handbeschilderde plaquette met rozendecor omstreeks 1920, gemerkt F.S 95 handgemahlt, in goede staat 25,7x35,7cm
Zes Duitse Meissen porseleinen kop en schotels omstreeks 1950, 1e keus, bloemen en gouddecor, in goede staat
Vijf oude Duitse Meissen porseleinen dessertborden, decor Streublümchen, omstreeks 1960, twee borden randschade ø15,5 Cond:R/G
Oude Chinese Yixing theepot met zwanendecor en Chinese tekens, mooie kwaliteit omstreeks 1930, gemerkt en in goede staat 8,5x17x12øcm
Zes oude Duitse Meissen porseleinen kop en schotels decor van streublümchen omstreeks 1960, theekan, melk en suikerpot, theezeef, chip theekan verder in goede staat 8-23cm. Cond:G
Vijf glazen flacons/karafjes, 2 van Frans melkglas versierd met bloemendecor, 1 karaf met gouddecor en handbeschilderd met bloemenguirlande, gemerkt Dicot Main, 1 karaf met goud omranding met bloemen ...
Oude ruitkristallen parfumverstuiver met 925 sterling zilveren montuur, in goede staat 18cm.
Biedermeier kristalglazen bowlpot met 835 zilveren dop en onderschotel(chips) 32cm Cond:R
Elf diverse gekleurde glazen parfum flacons, diverse maten, kleuren en leeftijden 7,5-22cm. Cond:G
Twee delen modern kunstenaars kristalglas, grote orrefors schaal, en vaas sevres France 14-26cm Cond:R/G
Kunstglazen pelikaan op marmeren voet, 2e helft 20e eeuw, in goede staat (murano?) 35cm. Cond;G
Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G
Twee kristalglazen bekers 1938, derde Rijk Duitsland met geëtste leeuwen en tekst: ein Volk, ein Führer 1.10 1938,en: Ihr gibt uns Brot in Grosser Not 1938. beide in goede staat 11-10cm
Achttiende eeuws Chinees porseleinen servies, floraal decor met insecten, bestaande uit: trekpot, kom, 4 kop en schotels, twee schotels, 3 kopjes, beschadigingen 5-14cm. Cond:R
Zware antiek brons gegoten ijsbeer ca 1900, monogram S.N. 16x28x11cm. Cond.: G
Antieke albasten buste omstreeks 1900-1930 door P.Conti (Italie) buste van jongen met medaille 22cm. Cond:G
Negentiende eeuws bronzen figuur op marmeren voet, oudere man die brief leest, 31cm. Cond:G
Drie bronzen beelden 20e eeuw, twee musicerende figuren, Duitse jongen met krant 24-33cm
Twee antieke bronzen fazanten omstreeks 1900 in goede staat 26-30cm. Cond:G
Negentiende eeuwse bronzen figuur van een Arabische man met kruiken, gesigneerd Debut(marcel debut 1865-1933), en gietstempel, omstreeks 1880 32,5cm Cond:G
Oud Oosters Kelim tapijt met verschillende kleuren, in goede staat, kleine restauratie 130x196