Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
6 Gouden ringen 610
6 Gouden ringen

Resultaat:

300 EUR

Grote bronzen figuur 5085
Grote bronzen figuur
Startprijs 250 EUR
Twee zilveren lepels 295
Twee zilveren lepels
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1369
Schilderij, onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ingelegde waarde papieren India 2702
Ingelegde waarde papieren India

Resultaat:

150 EUR

Lot zilveren sieraden 627
Lot zilveren sieraden
Startprijs 85 EUR
Surrealistisch schilderij 1933 1386
Surrealistisch schilderij 1933
Startprijs 200 EUR
Bronzen buste 5098
Bronzen buste
Startprijs 300 EUR
Zilveren 2,5G 1847 2720
Zilveren 2,5G 1847
Startprijs 45 EUR
Zilveren naaldenkoker + breischede 644
Zilveren naaldenkoker + breischede
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Buco treinset + doos rails 3005
Buco treinset + doos rails

Resultaat:

150 EUR

Leonard Pieter Versteeg 1403
Leonard Pieter Versteeg
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Gouden ring met onyx 661
Gouden ring met onyx

Resultaat:

90 EUR

Schilderij, J. Fehnendahl 1420
Schilderij, J. Fehnendahl
Startprijs 40 EUR
2 Karaffen met zilver 5505
2 Karaffen met zilver
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Meccano speeldoos 3022
Meccano speeldoos

Resultaat:

90 EUR

Ei hanger 678
Ei hanger
Startprijs 75 EUR
Landschap Le Luberon 1437
Landschap Le Luberon
Startprijs 50 EUR
Glazen vaas 5522
Glazen vaas
Startprijs 30 EUR
2 Zilver vergulde vleesvorkjes 695
2 Zilver vergulde vleesvorkjes
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Pop AM 370 zeildoek 3039
Pop AM 370 zeildoek

Resultaat:

60 EUR

Kristallen kaasstolp + messenleggers 5539
Kristallen kaasstolp + messenleggers
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Schilderij, Brandsma 1454
Schilderij, Brandsma

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren collier met opaal 712
Zilveren collier met opaal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Armband van bloedkoralen 729
Armband van bloedkoralen

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
10 diverse flacons 5556
10 diverse flacons

Resultaat:

50 EUR

Poppenhuis, blauw 3056
Poppenhuis, blauw
Startprijs 60 EUR
2 Opaline vazen 5573
2 Opaline vazen
Startprijs 30 EUR