Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bloedkoralen armband
Startprijs 50 EUR

Armband met 2 rijen bloedkoraal (geverfd), ø 7 mm. De armband is voorzien van een onedele sluiting en bevestigingsstukjes. Lengte 18 cm. ca. 26 gr.

6 Delen Aziatica
Startprijs 60 EUR

Zes delen Oosters , zijde achter glas tafelscherm, waterbuffel Jade?, masker, spekstenen tafelstuk, houten boek, omstreeks 1900 11-37cm.

Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed
Resultaat: 900 EUR

Antieke polychrome platelen vaas, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram B.31 Ram A.K Arnhem Holland, in zeer goede staat 15x8,2cm.

Lot sieraden
Resultaat: 60 EUR

Lot sieraden bestaande uit diverse zilveren servetkettingen, 7 paar zilveren manchetknoppen en 2 paar double manchetknopen. Zilver nieuw.

2 Messing kandelaren
Startprijs 125 EUR

Twee antieke 5 lichts messing kaarskandelaren 18e eeuws of eerder, 1 arm heeft breuk, 32,5cm. Cond:R/G

Gouden ring flexibel
Resultaat: 70 EUR

Gouden ring, 585/000, wit- en geelgoud, flexibel gemaakt uit schakels. Breedte 6 mm, ca. 4,2 gr. ø 65

Hertenvanger
Startprijs 140 EUR

Grote 19e eeuwse hertenvanger, met hoornen heft in goede staat 54cm.

Gekleurde kom met goud rand
Startprijs 570 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet 5 landen vlaggen en gouddecor 20e eeuw 10,2x15,9cm Cond:G

Bijtring Tiffany
Startprijs 40 EUR

Zilveren bijtring, 925/000, van Tiffany & Co. Ronde bijtring met dikke bol, als rammelaar. In origineel Tiffany zakje. ø 52 mm. Met enkele deukjes ( bijtsporen) ca. 16 gr.

Petroleumlamp
Startprijs 150 EUR

Grote antieke petroleumlamp op marmeren sokkel, omstreeks 1880 met halfnaakte dames, plaquettes, fratzen en ranken in goede staat 77cm

2 Miniatuurportretten, vergulde lijst
Startprijs 750 EUR

Twee antieke miniatuurportretten op ivoor geschilderd, in prachtige vergulde lijsten, omstreeks 1900 26x23cm Cond:G

Diverse tinnen delen
Resultaat: 20 EUR

Lot divers oud tin, o.a. maten, borden, lepels, houders, 8-12cm Cond:R/G

Chinese imari kom, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kom met floraal en gouddecor(haarscheur) 10x23,5cm Cond:R

33 Mappen met etsen
Startprijs 3.300 EUR

Zeldzame antiquarische 33 delige Floa Londinensis(afzonderlijke nummers, opeenvolgend) new series door William Jackson Hooker 1785-1865. plants indigenous to Great Britain, the discriptions by William...

Bureaulamp Jan des Bouvrie
Resultaat: 35 EUR

Gesigneerde metalen bureaulamp Jan des Bouvrie, 2 lichts met dimmer, 46x50x19cm, in goede staat

2 Koperen portret wandborden
Startprijs 190 EUR

Twee mega grote gesigneerde koperen wandsierborden met portretten, 19e eeuw L.Dupuis Fecit, 1 Petrus Appelmans architect Antwerpen, 2 Quinin Massys Antwerpen 83ø Cond:G

Meissen kan ca. 1880
Resultaat: 350 EUR

Mooie 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen theepot omstreeks 1880(Knauf Zeit) met gouddecor, figuren en floraal decor 24cm. Cond:G

Lamp met globe
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve lamp met globe en atlas, van messing en hout 2e helft 20e eeuw, in goede staat

Handbeschilderde porseleinen plaquette
Startprijs 100 EUR

Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette met rozendecor omstreeks 1920 gemerkt, Rosen 056 handgemahlt F.S 96 25,7x35,7cm.

5 Delen Frans Fayence
Startprijs 80 EUR

Vijf delen Franse Fayence, bloemsteelvaasje, geribbeld vaasje, een geit, hoorn gelijmd 19e-20e eeuw 11-19cm Cond:G

Chinese imari kom, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Achtiende eeuwse Chinees Imari kom, met florale en gouddecor in goede staat, gerestaureerd, 8,5x16,5ø

3 Delen aardewerk
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek aardewerk, omstreeks 1900, platelen schenkkan(chips tuit), rond tablet Arnhem plateel, matrius Gelria(barstje rand) grote ronde keramieken onderzetter, met vernikkelde omranding en f...

Scheerbekken met winkelhaak en passer
Resultaat: 45 EUR

Oude keramieken scheerbekken met passer en winkelhaak(mogelijk vrijmetselaars) monogram J.B.G 6x27x21cm Cond:G

2x Yixing trekpotje
Startprijs 120 EUR

Twee grote oude Chinese Yixing theepotten, beide gemerkt, 20e eeuw, mooie kwaliteit, goede staat 17x13,5 11x13ø

4 Hummels
Resultaat: 85 EUR

Vier oude Duitse keramieken diverse Hummel figuren, jongen op hekje heeft barst, verder goed 11-14cm. Cond:R/G

Lladro beeld, 2 nonnen
Startprijs 75 EUR

Groot Spaans Lladro porseleinen figuur 2 nonnen no 4611, in goede staat 33,5cm

7 Delen Makkum
Resultaat: 150 EUR

Zeven delen Hollands Makkum keramiek, 20e eeuw, apothekerspot, dekselvaas, natfruitschaal met onderschotel, plooi schotel, asbak, 2 schaaltjes, (1 schaaltje gelijmd) 10-32cm.

Celadon schaal
Startprijs 50 EUR

Oude antieke celadon kom met craquele glazuur