Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Salontafel wortelnoten 4234
Salontafel wortelnoten
Startprijs 15 EUR
Antieke stoel 4167
Antieke stoel
Startprijs 20 EUR
Bloementafeltje met binnenbak 4109
Bloementafeltje met binnenbak
Startprijs 30 EUR
Spiegel 4191
Spiegel
Startprijs 30 EUR
Kameelhocker 4237
Kameelhocker
Startprijs 30 EUR
Ronde salontafel 4241
Ronde salontafel
Startprijs 30 EUR
Spiegel, 19e eeuw 4246
Spiegel, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Antieke stoel 4258
Antieke stoel
Startprijs 30 EUR
Kinderstoel 4260
Kinderstoel
Startprijs 35 EUR
Butlertray 4097
Butlertray
Startprijs 40 EUR
Mahonie tafeltje 4152
Mahonie tafeltje
Startprijs 40 EUR
Bureau 4253
Bureau
Startprijs 40 EUR
Thonet stoel 4087
Thonet stoel
Startprijs 50 EUR
Thonet stoel 4088
Thonet stoel
Startprijs 50 EUR
Grote bestoken kapstok 4140
Grote bestoken kapstok
Startprijs 50 EUR
Hollands theekastje 4201
Hollands theekastje
Startprijs 50 EUR
2 Mahonie stoelen 4202
2 Mahonie stoelen
Startprijs 50 EUR
2 Armstoeltjes, Lodewijk 4242
2 Armstoeltjes, Lodewijk
Startprijs 50 EUR
6 Knopstoelen 4259
6 Knopstoelen
Startprijs 50 EUR
Bordenrek met kapstok 4268
Bordenrek met kapstok
Startprijs 50 EUR
Antieke ovale spiegel 4089
Antieke ovale spiegel
Startprijs 60 EUR
Engels mahoniehouten kastje 4101
Engels mahoniehouten kastje
Startprijs 60 EUR
4 Stoelen (3x LP, 1x petit point) 4149
4 Stoelen (3x LP, 1x petit point)
Startprijs 60 EUR
Vierkant tafeltje 4166
Vierkant tafeltje
Startprijs 60 EUR