Zilveren 835/000 kandelaar opgevulde voet 6x6cm. MT: H. Höhle en J.J Bolhuis Amsterdam, voet licht bedeukt omstreeks, 1930
Fraai geslepen kristallen bloemenvaas 7,5x16cm op ronde gevulde 835/000 zilveren voet MT.: W. Burger en zonen, Haarlem. jl.: a 1960.
Zilveren 800/000 kinderlepel met fraai spiegelmonogram achterzijde steel en een 800/000 zilveren lepeltje Duits, 44gr. 11-18cm
Zilveren armband, 925/000, met rookkwarts. ca 15,6 gram, 19cm lang Nieuw. Merk "Fossil"
Twee gouden steekspelden, 585/000 met cultivé parel, ø 7 mm. Lengte 63 mm.
Drie lange snoeren met barnsteenkralen, ruw of slechts getrommeld. Eén met een donkere kleur. Grootte ca 9-5 mm. Lengte 60, 140 en 170 cm. ca 156 gr.
Lot sieraden met snijwerk bestaande uit 3 lange colliers met olijfvormige houten kralen met langwerpige hanger met o.a. een boedha en Aziatische afbeeldingen en een rinkelarmband met sierlijk snijwer...
Broche, 333/000, met parels, Fraaie gekrulde broche bezet met 3 cultivé parels. Grootte 45x30 mm. ca. 3,3 gr.
Zilveren zirkonia ketting, 925/000 met witte zirkonia 20x10mm lengte 45cm 14,5gr.
Zilveren ring met turkoois 925/000 steen 13x16mm, ø 51, 8,3gr.
Twee zilveren ringen, 925/000. Een brede zilveren ring versierd met in het midden een ovaal gefacetteerde licht blauwe steen en de buitenranden bezet met zoirconia's. 15 mm ø 60 En een ring met 3 blok...
Antieke Duitse Antheils-Schein, Berliner handelsgesellschaft C.No 02293 8 april 1886 in lijst, 23,5x33cm Cond:G
H. Stumm omstreeks 1900 Duitse school, landschap met figuren en zwanen, olieverf op linnen 33x24cm Cond:M
Gesigneerd onder passpartout, kustplaats, ingekleurde ets op papier 26x19cm. Cond:G
Guy Fouguet 1923- vaas met bloemen olieverf op linnen 30x24cm Cond:G
Onduidelijk, Russische school omstreeks 1920 rotsen kust, olieverf op paneel 47x35cm Cond:G
H. Miller 20e eeuw, jongen en meisje met zakdoek, olieverf op linnen, 50x30cm. Cond:G
M.T Ancone, stadsgezicht oud Oldenzaal, olieverf op linnen 40x50cm Cond;G
J. van oosten stilleven schaal met eieren, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
J. van Oosten, stilleven met uien, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G
Krijn van Dijke Rotterdam 1910 -Scharten 1980 landschap met kasteel aquarel op papier 49x31cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw landschap met witte huizen en knotwilgen
R Klingbögl 1881-1943 Duitse school, Weens interieur met portaalklok en commode, olieverf op paneel 18,5x13,5cm Cond:G
H ten Cate Weber, naïeve schilderkunst, herkomst de Pook 56x51cm dorp met vissers op hoge wal, olieverf op paneel