Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Chinese bordjes, 18e eeuw 6342
3 Chinese bordjes, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Chinees porselein 6343
Chinees porselein

Resultaat:

20 EUR

Japans servies, draakmotief 6344
Japans servies, draakmotief
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinese vaas 6345
Chinese vaas

Resultaat:

50 EUR

2x Blauwe kom 6346
2x Blauwe kom
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Blauw bord 6347
Blauw bord

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot 6348
Chinese dekselpot

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Chinese vaasjes 6349
2 Chinese vaasjes

Resultaat:

40 EUR

Lot Chinees porselein 6350
Lot Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
2 Kastkommen 6351
2 Kastkommen
Startprijs 50 EUR
Divers keramiek 6352
Divers keramiek
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Porseleinen beeld, dame 6353
Porseleinen beeld, dame

Resultaat:

30 EUR

Twee borden grensovergang 6354
Twee borden grensovergang
Startprijs 15 EUR
Lindner vaas 6355
Lindner vaas
Startprijs 30 EUR
Reservisten bierpul 6356
Reservisten bierpul
Startprijs 80 EUR
Satsuma lamp 6357
Satsuma lamp
Startprijs 150 EUR
Dresden kandelaar met figuur 6358
Dresden kandelaar met figuur
Startprijs 100 EUR
Petrus Regout servies 6359
Petrus Regout servies
Startprijs 40 EUR
2 Yixing theepotjes 6360
2 Yixing theepotjes
Startprijs 50 EUR
Grote vaas 6361
Grote vaas
Startprijs 50 EUR
Verkocht
4-Delig Makkums kaststel 6362
4-Delig Makkums kaststel

Resultaat:

35 EUR

Beeldje Nymfenburg 6363
Beeldje Nymfenburg
Startprijs 20 EUR
Verkocht
3 Imari vazen 6364
3 Imari vazen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
10 Delen bisquit porselein 6365
10 Delen bisquit porselein

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Chinese kommen 6366
2 Chinese kommen

Resultaat:

80 EUR

Chinees porseleinen vaasje 6367
Chinees porseleinen vaasje
Startprijs 50 EUR
2 Delen porselein 6368
2 Delen porselein
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Kang Xi bord met bloemdecor 6369
Kang Xi bord met bloemdecor

Resultaat:

69 EUR

Verkocht
Meissen fruitschaal op voet 6370
Meissen fruitschaal op voet

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
9 Diverse vaasjes/flesjes 6371
9 Diverse vaasjes/flesjes

Resultaat:

190 EUR

2 Grote Queng Long borden, figurendecor 6372
2 Grote Queng Long borden, figurendecor
Startprijs 100 EUR
6 Delen Chinees porselein 6373
6 Delen Chinees porselein
Startprijs 20 EUR
Terracotta strijdwagen, leeuwen 6374
Terracotta strijdwagen, leeuwen
Startprijs 25 EUR
Aardewerken mosterdpotje, vrouw 6375
Aardewerken mosterdpotje, vrouw
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6376
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Kastkommen met haan 6377
3 Kastkommen met haan

Resultaat:

25 EUR

Porseleinen tafelstuk 6378
Porseleinen tafelstuk
Startprijs 50 EUR
Fam Verte dekselvaas 6379
Fam Verte dekselvaas
Startprijs 50 EUR
Diverse kop en schotels 6380
Diverse kop en schotels
Startprijs 40 EUR
Porseleinen dekselvaas 6381
Porseleinen dekselvaas
Startprijs 175 EUR
Porseleinen tafelstuk 6382
Porseleinen tafelstuk
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 Kommen, Amsterdams bont 6383
2 Kommen, Amsterdams bont

Resultaat:

100 EUR

4 Chinese bordjes, 18e eeuw 6384
4 Chinese bordjes, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR
Kruik en bierpul 6385
Kruik en bierpul
Startprijs 20 EUR
Verkocht
2 Chinese dekselpotten 6386
2 Chinese dekselpotten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Fam Rose dekselpotjes 6387
2 Fam Rose dekselpotjes

Resultaat:

30 EUR

4 Imari borden 6388
4 Imari borden
Startprijs 25 EUR
Verkocht
2 Engelse vazen met draken 6389
2 Engelse vazen met draken

Resultaat:

25 EUR