29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Zilveren oorstekers 827
Zilveren oorstekers

25 EUR

Schilderij, Brandsma 1454
Schilderij, Brandsma

30 EUR

Ingelegde waarde papieren India 2702
Ingelegde waarde papieren India

150 EUR

Zilveren pepermuntdoosje 844
Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 80 EUR
2x Peter van den Akker 1471
2x Peter van den Akker
Startprijs 60 EUR
Zilveren 2,5G 1847 2720
Zilveren 2,5G 1847
Startprijs 45 EUR
Kristallen zoutpotjes 861
Kristallen zoutpotjes
Startprijs 35 EUR
Teizo Ogaki 1488
Teizo Ogaki

25 EUR

Buco treinset + doos rails 3005
Buco treinset + doos rails

150 EUR

2 Empire kandelaren 2001
2 Empire kandelaren

1.600 EUR

2 Zilveren kinderlepels 878
2 Zilveren kinderlepels
Startprijs 30 EUR
Meccano speeldoos 3022
Meccano speeldoos

90 EUR

Hollandse miniatuur barokcommode 2014
Hollandse miniatuur barokcommode
Startprijs 180 EUR
Kandelaar met putti 2018
Kandelaar met putti
Startprijs 200 EUR
Bloedkoralen armband 895
Bloedkoralen armband
Startprijs 50 EUR
Empire lamp 2031
Empire lamp
Startprijs 150 EUR
Pop AM 370 zeildoek 3039
Pop AM 370 zeildoek

60 EUR

Lot sieraden 912
Lot sieraden

60 EUR

Sleutelkastje 2048
Sleutelkastje
Startprijs 100 EUR
Gouden ring flexibel 929
Gouden ring flexibel

70 EUR

Poppenhuis, blauw 3056
Poppenhuis, blauw
Startprijs 60 EUR
Bijtring Tiffany 946
Bijtring Tiffany
Startprijs 40 EUR
6 Delen Aziatica 2065
6 Delen Aziatica
Startprijs 60 EUR
2 Miniatuurportretten, vergulde lijst 1003
2 Miniatuurportretten, vergulde lijst
Startprijs 750 EUR