29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Chinese handwaaier met speksteen 2072
Chinese handwaaier met speksteen
Startprijs 300 EUR
2 Lampen 2073
2 Lampen
Startprijs 200 EUR
Kimono Japans 2074
Kimono Japans
Startprijs 100 EUR
Kimono Japans 2075
Kimono Japans

330 EUR

3 Messing kaarskandelaren 2076
3 Messing kaarskandelaren

120 EUR

Zware messing barok kroonluchter 2077
Zware messing barok kroonluchter

80 EUR

Bronzen kandelaar, 19e eeuw 2078
Bronzen kandelaar, 19e eeuw

100 EUR

Bronzen 6-lichts kandelaar 2079
Bronzen 6-lichts kandelaar
Startprijs 100 EUR
Joodse kandelaar, 18e eeuw 2080
Joodse kandelaar, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Grote kandelaar 2081
Grote kandelaar
Startprijs 50 EUR
2 Messing kandelaren 2082
2 Messing kandelaren
Startprijs 125 EUR
2 Kandelaren 2083
2 Kandelaren

100 EUR

2 messing kaarskandelaars 2084
2 messing kaarskandelaars
Startprijs 80 EUR
Art deco kandelaar 2085
Art deco kandelaar
Startprijs 40 EUR
Empire stijl kandelaars 2086
Empire stijl kandelaars

40 EUR

Engelse gewichtenset 2087
Engelse gewichtenset

80 EUR

Houten vergulde kandelaar 2088
Houten vergulde kandelaar

125 EUR

Pistool dubbelloops 2089
Pistool dubbelloops

280 EUR

klapmes 2090
klapmes
Startprijs 180 EUR
Hertenvanger 2091
Hertenvanger

120 EUR

Dubbelloops pistool 2092
Dubbelloops pistool
Startprijs 200 EUR
Groot Perzisch pistool 2093
Groot Perzisch pistool
Startprijs 125 EUR
Perzisch pistool 2094
Perzisch pistool
Startprijs 100 EUR
2 Perzische pistolen 2095
2 Perzische pistolen

260 EUR