Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schippertje, gebloemde kap 2504
Schippertje, gebloemde kap
Startprijs 35 EUR
Snijwerk met vogel 2505
Snijwerk met vogel
Startprijs 50 EUR
Staand lampje met putti 2506
Staand lampje met putti
Startprijs 35 EUR
Staande petroleumlamp 2507
Staande petroleumlamp
Startprijs 45 EUR
Stel koperen kandelaars 2508
Stel koperen kandelaars
Startprijs 30 EUR
Thaise boedha 2509
Thaise boedha
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Wandplaquette met leeuw 2510
Wandplaquette met leeuw

Resultaat:

80 EUR

Wien und Gras 1782 2511
Wien und Gras 1782
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Wortelnoten kist 2512
Wortelnoten kist

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wortelnoten kistje 2513
Wortelnoten kistje

Resultaat:

110 EUR

Zwaard in schede 2514
Zwaard in schede
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Fotocamera op statief 2515
Fotocamera op statief

Resultaat:

450 EUR