Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot klapmes, Corsica
Startprijs 190 EUR

Zeer groot Corsicaans klapmes, 1e helft 20e eeuw. 53 cm. In goede staat. Cond.: G

Groot mes en kruithoorn
Startprijs 80 EUR

Grote Oosterse dolk met lederen schede, houtgestoken kruithoorn en 2 munten Ned. Indie erin verwerkt 1945 (deksel mist) 37-77cm. Cond:R/G

Grote bijl, bodemvondst
Startprijs 90 EUR

Antieke smeedijzeren bijl met merktekens mogelijk Gotisch, bodemvondst. 82x40x4 cm. In redelijke staat.

Grote kerkkandelaar
Startprijs 200 EUR

Zeer grote 19e eeuwse messing kandelaar in Barokstijl, met cherubijnkoppen, 135cm. Cond;G

Grote messing kandelaar
Startprijs 40 EUR

Grote bronzen kaarskandelaar omstreeks 1900, naar 17e eeuws voorbeeld(kaarspunt weg) met wapen, 84cm. Cond:R/G

Grote woestijnroos
Startprijs 80 EUR

Een zeer grote natuurstenen woestijnroos in goede staat, 29x16x15cm

Hanglamp met pegels
Startprijs 180 EUR

Oude vooroorlogse zakkroonluchter omstreeks 1930, met prismenglas en messing, sommige delen zitten los 60x37øcm. Cond:R/G

Houten gewerenrek
Startprijs 120 EUR

Negentiende eeuws gewerenrek voor 6 geweren met originele beschildering, in goede staat, 123x58x24cm. Cond:G

Jachtbestek
Resultaat: 36 EUR

Uitgebreid Duits Solingen jachtbestek, Rich.Abr. Herder gesigneerd, met hoornen heften 30 delig 17-34cm. in goede staat

Kersen speelkistje
Resultaat: 60 EUR

Oude kersenhouten kaart speelkist, met daarin 4 kersenhouten opbergkistjes en kaartspellen omstreeks 1930, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 6x28x15,5cm.

Lakstempels afdruk
Startprijs 20 EUR

Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G

Lamp met prismen
Startprijs 40 EUR

Metalen plafondlamp met prismen glas, 2e helft 20e eeuw 40x30ø Cond:G

Latijnse Academie oorkonde 1786
Resultaat: 25 EUR

Achttiende eeuwse oorkonde door Gerardy Tresly gedrukt 1786 voor academische prestaties, in goede staat etsen op papier 39x31cm.

Liggende boedha
Resultaat: 45 EUR

Decoratieve houtgesneden liggende Boeddha met vergulding 2e helft 20e eeuw 90x72x13cm Cond:R/G

Majolica petroleumlamp
Startprijs 20 EUR

Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G

Opaline olielamp
Startprijs 50 EUR

Antieke opalineglazen petroleumlamp omstreeks 1900, met handbeschilderde florale decors 55cm. Cond:G

Oud snijwerk met 2 zwaarden
Resultaat: 45 EUR

Oud houtgestoken wapenschild met twee zwaarden. Decoratief, 2e helft 20e eeuw 54x62x7cm.

Pallisander theekistje
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuwse pallisander theekist met twee deksels binnenin, origineel slot, 10x20x11cm. Cond:G

Petroleumlamp, strijkbout en vijzel
Startprijs 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G

Sabel en percussie pistool
Startprijs 35 EUR

Antieke voorlader(beschadigd), en oude decoratieve sabel, 20 eeuw 42-104cm. Cond:M/G

Schaakspel
Startprijs 180 EUR

Oud Chinees houtgestoken schaakspel met drakendecor en figurenvoorstellingen 6x45x55cm.

Scheermessen set
Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse scheermessenset, Sheffield omstreeks 1900, met 7 scheermessen met imitatie ivoren heften. 4x18x10cm In goede staat.

Scheermessen set
Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse scheermessenset met 7 scheermessen, ca 1900, Saturday to Friday. 4x18,5x9,5cm. Cond.: G

Schildersezel + pronkbeker
Startprijs 70 EUR

Antieke Historisme messing pronkbeker en schildersezel, omstreeks 1880, 43cm. Cond:G

Schippertje, gebloemde kap
Startprijs 35 EUR

Mooie antieke Hollandse schippertjes petroleumlamp, met handbeschilderde gebloemde kap omstreeks 1900, 50x28øcm.Cond:G

Snijwerk met vogel
Startprijs 50 EUR

Zeer groot Oosters snijwerk, vogel op stam met bloemen, 20e eeuw, 198cm. Cond:G

Staand lampje met putti
Startprijs 35 EUR

Messing tafellamp met prismenglas en putti, 5 lichts 20e eeuw. 35cm. Cond:G

Staande petroleumlamp
Startprijs 45 EUR

Antieke Duitse Historisme staande petroleumlamp met bewerkte compositiemetalen voet en gebloemd keramieken reservoir (geëlektrificeerd, 1 kap gelijmd)in goede staat

Stel koperen kandelaars
Startprijs 30 EUR

Stel messing kandelaars omstreeks 1920, naar oud voorbeeld, in goede staat 24cm.

Thaise boedha
Startprijs 50 EUR

Oude vergulde houten Thaise Boedha, ingelegd met spiegelglas, 20e eeuw in goede staat 63cm. Cond:G

Wandplaquette met leeuw
Resultaat: 80 EUR

Zware antieke bronzen leeuw op houten wandplaquette omstreeks 1900, in goede staat 54x30x7cm. Cond:G

Wien und Gras 1782
Startprijs 40 EUR

Antiquarisch Oostenrijks boek, Wenen, Franz Giegetist, landschaften augenartes, 1782cm met gravure oogwaarts mes, origineel band 19x13x0,8cm. Cond:G

Wortelnoten kist
Resultaat: 60 EUR

Antieke Biedermeier wortelnoten opbergkist omstreeks 1840 recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 14x34x26cm

Wortelnoten kistje
Resultaat: 110 EUR

Antiek wortelnoten bestekkist, ca 1900, compleet met slot en sleutel en voorzien van bandintarsia. In goede staat. 6x25x18 cm Cond.:G

Zwaard in schede
Startprijs 60 EUR

Groot Chinees zwaard, messing met tropisch hout, 21e eeuw gravering op lemmet, Cond:G 103cm.

Fotocamera op statief
Resultaat: 450 EUR

Antieke fotocamera op statief omstreeks 1910, notenhout met metaal, in hoogte en graden verstelbaar, in goede staat 121x60x60cm. Cond:G