Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Dozen plated bestek
Startprijs 40 EUR

Vier cassettes oude plated bestek, 20e eeuw o.a visbestek, taartbestek etc 24-34cm. Cond:G

Samovar
Startprijs 60 EUR

Antieke messing samovaar, omstreeks 1900 in goede staat 48cm.

2 Weegschalen
Startprijs 30 EUR

Twee antieke gietijzeren weegschalen met messing, omstreeks 1900 in goede staat 40-60cm.

Tabaksdoos
Resultaat: 30 EUR

Hollandse gegraveerde messing tabaksdoor 18e-19e eeuws, in goede staat 12x8x3cm.

Kunstobject, stronk met metaalinleg
Resultaat: 75 EUR

Modern kunstvoorwerp, boomstronk met metaalinleg op chrome voet 70cm Cond:G

2 Boten
Startprijs 30 EUR

Twee houtgesneden kajaks op houders, 2e helft 20e eeuw 88-91cm. Cond.: G

Dienblad
Resultaat: 20 EUR

Antiek Engels mahoniehouten dienblad met messing banden, 19e eeuws in goede staat 10x53x35cm.

Eiken modelcommode
Startprijs 100 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit modelcommode, omstreeks 1880 geheel in originele staat met origineel beslag etc, achterkant blad beschadigd, 29x36x16cm.

Tinnen godslamp
Resultaat: 80 EUR

Barokke tinnen Godslamp, omstreeks 1800, in goede staat 77x30ø Cond:G

Hollandse ronde barometer
Resultaat: 15 EUR

Oude Hollandse eikenhouten ronde barometer, omstreeks 1930 A.H Becker 6-22cm.

Groot blik Bensdorp en 2x verkade
Startprijs 40 EUR

Drie oude voorraadblikken, 1x Bensdorp poederchocolade omstreeks 1920, 2x Verkade Zaandam(licht bedeukt) 22-33cm. Cond:G

2x Seinlamp Utrecht
Startprijs 40 EUR

Twee antieke seinlampen, J.A van Dijk Utrecht, gemerkt, omstreeks 1900 geelectrificeerd(zonder brander) verder in goede staat 50cm.

Azijnstel
Resultaat: 50 EUR

Antiek plated azijnstel met kristallen flacons omstreeks 1920, mosterd, olie en azijn, 28cm Cond:R

Stel geverfde schaatsen
Resultaat: 20 EUR

Stel oude friese doorloperschaatsen, met ijspret beschildering, in goede staat 35cm.

Koperen treef
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse koperen tafeltreef op hoge voet 24,5xø19 in goede staat

Bewerkte koperen ketel
Startprijs 25 EUR

Oosterse bewerkte koperen ketel 20e eeuw in goede staat 20x13øcm.

Koperen ketel met onderstel
Startprijs 30 EUR

Antieke koperen ketel met comfort en brander, omstreeks 1900 in goede staat 37cm.

Verrekijker in foedraal
Resultaat: 20 EUR

Antieke toneelkijker met lederen foudraal, ivoor imitatie baceliet, klein deukje, 8,5x12,5cm Cond:R

Stuurwiel (boot)
Startprijs 30 EUR

Oude vetus stuurwiel voor boot, 20e eeuw in goede staat 51cm.

Microscoop
Startprijs 60 EUR

Grote oude Bausch+Lomb microscoop omstreeks 1930-1950, Rochester USA in houten kist, Cond:G 40x21x26cm.

Verrekijker in foedraal
Startprijs 40 EUR

Antieke telescoop verrekijker in foudraal, ongemerkt omstreeks 1900 messing met leder, 61cm. Cond:G

Verzilverd toastrek
Resultaat: 40 EUR

Verzilverd toastrek op 4 bolpootjes en met handgreep Mt Elkington en Co nr. 15552 15,5x18cm.

2 Plated miniatuur teckels
Resultaat: 35 EUR

Twee verschillende verzilverde miniatuur teckels 7-8cm.

Kijker
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse telescoop verrekijker, scheepvaart, messing met mahoniehout, 93cm. gemerkt Dolland London Cond:G

Halssieraad, Afrika
Startprijs 60 EUR

Lot sieraden van de Massai stam, hals sieraad met hanger, losse armband, draagkoker met lederen band, 20e eeuws

2 Afrikaanse benen beelden
Startprijs 90 EUR

Twee Afrikaans houten benen beelden van de Bamileke stam uit Kameroen ca. 1960-1970, voorstellend een levensboom met diverse gezichten, 41,5x10x6cm. en een talisman met diverse gezichten 49x10x5cm. Co...

Afrikaans beeld wachter, Songye
Startprijs 55 EUR

Afrikaans houten beeld van de Songye stam uit Congo ca. 1980, voorstellend een wachter met hoorn van een dier op het hoofd, 70x15x17cm. Cond.: G

Afrikaans beeld, Ambete
Startprijs 90 EUR

Afrikaans wit houten beeld van de Ambete stam uit Congo ca. 1980, voorstellend een staande figuur met holle achterzijde en schelpjes als ogen. 57x16x14cm. Cond.: G

Afrikaans beeld, Bakongo
Startprijs 160 EUR

Afrikaans houten beeld van de Bakongo stam uit Congo ca. 1960-1970. Bijna geheel met koperbeslag en dikke verenbos op het hoofd. Ivoren/benen ogen en navel. 97x25x17cm. Cond.: G

Afrikaans beeld, Bakota
Startprijs 90 EUR

Afrikaans houten beeld van de Bakota stam uit Gabon ca. 1960-1970, voorstellend een figuur met aan beide kanten een gezicht. Bijna geheel bewerkt met ijzerdraad en koperbeslag.70x20,5x13cm. Cond.: G

Afrikaans beeld, Bulu
Startprijs 55 EUR

Afrikaans houten beeld van de Bulu stam uit Ivoorkust ca. 1960-1970 met holle achterkant voor verbranding van kruiden door de medicijnman bij pijnbestrijding. 50x15x14cm., Cond.: G

Afrikaans beeld, Chokwe
Startprijs 65 EUR

Afrikaans houten beeld van de Chokwe stam uit Angola, 2e helft 20e eeuw, voorstellend een wit vrouwenfiguur met donkerrode/zwarte accenten. Linkerbeen beschadigd, verder in goede staat 70x18x16cm.

Afrikaans beeld, Dengese
Startprijs 110 EUR

Afrikaans houten beeld van de Dengese stam uit Congo ca. 1970, bijna geheel bewerkt. 59x20x19cm. Cond.: G

Afrikaans beeld, Fang
Startprijs 55 EUR

Afrikaans wit houten beeld met glazen ogen van de Fang stam uit Gabon ca. 1970-1980, voorstellend een voorouder met kom. 52x13,5x11cm., diverse (termieten)beschadigingen.

Afrikaans beeld, Fang
Startprijs 125 EUR

Afrikaans houten beeld van de Fang stam uit Gabon ca. 1960 (is gebruikt geweest), voorstellend een "dubbellichaam" van een man en vrouw met schelpjes in de oren. 84x20x16cm. Cond.: G

Afrikaans beeld, Fang
Startprijs 55 EUR

Afrikaans houten beeld van de Fang stam uit Gabon, 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een zittende man met kom in de handen.57x18x13cm, Cond.: G

Afrikaans beeld, Lega
Startprijs 50 EUR

Afrikaans houten beeld van de Lega stam uit Congo ca. 1970, voorstellend een knielende vrouw met pot, 60x19x22cm. Cond.: G

Afrikaans beeld, Luba
Resultaat: 35 EUR

Afrikaans houten beeld van de Luba stam, voorstellend een staande vrouw. 70x14x15cm. Cond.; R-G

Afrikaans beeld, Songye
Startprijs 55 EUR

Afrikaans houten beeld van de Songye stam uit Kongo ca. 1960, voorstellende een man met hoorn van een dier op het hoofd en een raffia lendendoek, 81x17x16cm. Cond.: G

Afrikaans Chokwe beeld, vrouw
Startprijs 65 EUR

Afrikaans houten beeld van de Chokwe stam uit Angola ca. 1980-1990, voorstellend een knielende vrouw op tamtam, 52x20x20cm. Termietenschade aan voet, verder in goede staat.

Afrikaans figuur
Resultaat: 50 EUR

Groot houtgestoken Afrikaans figuur, krijger met pijlen en tabakspijp, in goede staat 104cm.

Afrikaans graandeurslot, Bambara
Resultaat: 165 EUR

Afrikaans houten graandeurslot met forse dwarsgrendel van de Bambara stam uil Mali ca. 1950, 112x52x7cm. Cond.: G

Afrikaans masker, Chokwe
Resultaat: 55 EUR

Afrikaans houten mannelijk masker van de Chokwe stam uit Angola, 2e helft 20e eeuw. Gemaakt van raffia met bamboe en mooi behouden verentooi. 59x57x10cm. Cond.: G

Afrikaanse offerbeker, Yaka
Resultaat: 20 EUR

Afrikaanse houten offerbeker van de Yaka stam uit Congo, voorstellend een kom gedragen door een reptielachtige/fantasiefiguur. 18,5x14x15cm. Cond.: G

Encylopedie kastje ca. 1880
Resultaat: 70 EUR

Antiek hangkastje met antiquarische voorstellingen, Winkler Prins, encyclopedie omstreeks 1900 met afbeelding(naar gravures) 16-delig(beschadigingen) 58x41x24cm. Cond:R/G

Engelse houten lantaarn
Startprijs 850 EUR

Negentiende eeuws Engels of Italiaanse houtgestoken lantaarn met verzilvering en leeuwenkariatyden, omstreeks 1900, kleine beschadigingen 200cm. Cond:G

Friese kerfsnede el
Resultaat: 15 EUR

Antieke Friese mahoniehouten kerfsnede EL in goede originele staat 90cm Cond:G

Golftas
Resultaat: 30 EUR

Golftas, merk Giovani met 3 clubs en 2 binnentassen, 90x44x24cm. Cond: G