Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Lepelrekken met 6 tinnen lepels
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten lepelrekken met tinnen lepels, in goede staat.

3 Delen tin
Startprijs 50 EUR

Drie delen 19e eeuws tin, tinnen kraantjeskan, wandhouder, inktpot, in goede staat 9-47cm

Disputatio Juridica Inauguralis, A'dam 1851
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuws antiquarisch boek, disputatio juridica inauguralis, Amsterdam 1851 door G.H Reuver, originele band, in goede staat 22x29x0,8cm. Cond:G

Verzameling Duitse antquarische boeken
Startprijs 50 EUR

Verzameling Duitse antiquarische kinderboeken (127) o.a. Heidi, Hauffs märchen, Grimms Märchen, Rotkäppchen etc. 20-25cm. Cond:R/G

Verzameling "Illustrierte Filbuhne" 1950-1960
Startprijs 50 EUR

Duits verzamelalbum, illustrierte filmbühne 1950/1960, foto Inga Wolf, Carl Bay, Ulli Martin, handgesigneerd, leuk tijdsbeeld Duitse geschiedenis 6x24x31cm. Cond:G

3 Oude boeken
Startprijs 50 EUR

Drie maal antiquarisch Duitsland, Maria Regina Hillerin(incompleet), Evangelische Zeugnisse der Wahrheit 1795(incompleet en beschadigd) , geschichte Azien 17e-18e eeuws(incompleet) 11-35cm. Cond:M

3 Boeken, oude kastelen
Startprijs 50 EUR

Drie antiquarische boeken van Nederlandse kastelen en hun historie, deel 1,2,3 Elsevier in goede staat 30x24x4cm.

Messing samovaar
Startprijs 50 EUR

Oude messing samovaar, 20e eeuw in goede staat 59cm

2 Koperen dekselvazen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke koperen dekselvazen, omstreeks 1900 met gravering, hoorn des overvloeds, in goede staat 31cm.

Kavel koperwerk, 19e-20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Groot lot divers messing en koperwerk, 19e-20e eeuw 20-45cm Cond:G

3 Fossielen (tanden)
Startprijs 50 EUR

Drie fossiele roofdier snijtanden in gesteente 11-13cm. Cond:G

Antieke haardset
Startprijs 50 EUR

Zes delige antieke messing haardset, incl. twee vuurbokken, houttang is kapot, 20-70cm Cond:R/G

Jugendstil paraplubak
Startprijs 50 EUR

Antieke wit geemailleerde Jugendstil paraplustandaard omstreeks 1900, zweepslag motief, in goede staat 60x45x25cm. Cond:G

2 Chinese vaasjes
Startprijs 50 EUR

Twee oude metalen Oosterse vazen, kruik met figuren en paarden, dekselkan in slakvorm met Chinese tekens, chip, 14-18cm Cond:R/G

3 Boeken
Startprijs 50 EUR

Drie antieke boeken, European and American snuff boxes 1730-1830, Rozenburg monographie einen Mannfaktor 1883-1917(München), modern primitives naive paintings Oto Bihaj Merin, 30-31cm Cond:G

3 Diverse boeken
Startprijs 50 EUR

Drie antieke boeken, 1 Bruckmanns Fayence lexikon, kunststijlen in kleur Bjarne Jornaes, antieke encyclopedie Paul Atterburg 18-30cm Cond:G

3 Diverse boeken
Startprijs 50 EUR

Drie boeken, eenmaal zakhorloges, alte Möbel Westmünsterland, The Luigi Koelliker studiolo, cathalogus sotheby's 23-29cm

Chinese cloisonne vaas + ei
Startprijs 50 EUR

Twee maal antiek, vaas met drakendecor, en een Duits porseleinen dekseldoos in eivorm waarschijnlijk Sitzendorf 25-12,5cm. Cond:R/G

Guillame Farel 1930, medaille in band
Startprijs 50 EUR

Antiquarisch boek 1930 over Guillaume Farel, 1484-1565, originele band met bronzen penningen gemerkt, 5x20x26cm. Cond:G

Kavel strijkijzers met standaard
Startprijs 50 EUR

Lot 19e eeuwse strijkijzers, natuurstandaard 10 delen.Cond:G

Antieke ivoren schrijfset
Startprijs 50 EUR

Antieke 3 delige ivoren schrijfset, opengewerkte pannenhouder, 2 ivoren pennen, 1 goed, 1 top af 17x2,5cm Cond:R/G

3 Antieke lampenkappen
Startprijs 50 EUR

Drie antieke glazen lampenkappen, grote gebloemde geschilderde petroleumlampkap, art deco glazen lampenkap met ophangketting, Jugendstil gekleurd glazen kap met ophangketting ø18-ø43cm. Cond:G

Kavel metaalwerk, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G

Bajonet
Startprijs 50 EUR

Antieke bajonet No: 21366, met messing heft 64 cm. Cond.: G