Porseleinen met messing tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw 55cm. Cond:G
Twee antieke plated bonbonschalen met hengsel, omstreeks 1900 20-26cm. Cond.G
Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.
Negentiende eeuwse Duitse stickbarometer van vurenhout, opticus J. Elkan, Aurich, in goede staat 98cm. Cond:G
Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G
Negentiende eeuwse tinnen kraankan met koperen kraan, bedeukt 34cm. Cond:R
Twee Duitse antiquarische illustraties, 17,5-32,5cm Cond:R/G
Italiaanse houtgestoken staande lamp met beschilderingen omstreeks 1960, 162x35ø Cond:G
Twee vooroorlogse dekseldoosjes, 1 maal baceliet(beschadigd), 1 maal agaat met messing montuur(goed)
Antieke geldcassette met sleutel en 3 antieke zakmessen omstreeks 1900 Cond:G
Decoratieve houten telefoon 2e helft 20e eeuw, naar oud voorbeeld, made in Italy 26x24x17cm. Cond:G
Antieke blikken doos met slot en Chinese gelithografeerde voorstelling, omstreeks 1900, vereenigde blikfabriek Amsterdam 14x23x18,5cm Cond:G
Hollandse barometer, notenhout, 2e helft 20e eeuw, Warmink, in goede staat 83cm