Antiek houtgestoken bordenrek en houtgestoken kapstok, met leeuwenkoppen en florale decors omstreeks 1880, 102x124cm. Cond:G
Oude vurenhouten schildersezel 1e helft 20e eeuw, verstelbaar. In goede staat 147x54x70cm.
Mooi Engels eikenhouten schrijfsecretaire, stijlmeubel 20e eeuw, in zeer goede staat, mooie patina, compleet met sleutels 112x84x50cm. Cond:G
Antiek Engels mahoniehouten haardscherm met borduurwerk, ca 1900, 102x50 cm. In goede staat.
Vroege 19e eeuwse mahoniehouten trumeau omstreeks 1830, lichte fineerschade, 80x40x79cm. Cond:R
Antieke Hollandse eikenhouten kinderstoel met biezenzitting, omstreeks 1900, in goede staat 94x40x47cm.
Zes antieke Hollandse knopstoelen met biezen zittingen, omstreeks 1900, snijwerk beukenhout gebeitst, 4 met nieuwe zitting, 2 niet gaaf, 112x40x43cm. Cond:G
Antieke Engelse stoel met armleuning, omstreeks 1900, bewerkte poten en armleuning, velours stoffering 103x60x85cm Cond:G
Twee antieke breistoelen, Engeland omstreeks 1880, recentelijk vakkundig gestoffeerd, in goede staat 77x63x58cm. Cond:G
Duitse wortelnoten penantkast met halve zuilen, omstreeks 1880, Gründerzeit, lichte fineerschade, 86x95x54cm. Cond:G
Duitse wortelnoten Gründerzeit vertico, omstreeks 1880, lichte fineerschade, 130x95x42cm. Cond:G
Noten met wortelnoten wijntafeltje, met florale intarsia in het blad, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, geschulpt blad, 61xø58cm Cond:G
Italiaans notenhouten Barokstijl damesbureau met bandintarsia, omstreeks 1960. In goede staat 73x78x50cm.
Antieke mahoniehouten Engelse 3-deurs vitrinekast ca. 1910 met schappen en facetgeslepen glas. Onderling verbonden poten en achter een opstaande kuif, 178x125x38cm. (met kuif 195cm.) Cond.: G
Satijnhout met wortelnoten, marquetterie gelegd Louis Quinze stijl tafel, omstreeks 1930, versiering in goede staat 75x59x79cm
Satijnhout, noten met wortelnoten, Franse Louis Quinze stijl, 3 laden commode met bandintarsia en bruin marmeren blad, bronzen versieringen. Omstreeks 1930, 78x70x43cm Cond:G
Satijnhout, noten met wortelnoten, Franse Louis Quinze stijl, 3 laden commode met bandintarsia en bruin marmeren blad, bronzen versieringen. Omstreeks 1930, 78x70x43cm Cond:G
Vier antieke mahoniehouten stoelen omstreeks 1900, in goede staat, 90x54x45cm
Antieke spiegel met facetgeslepen spiegelglas omstreeks 1890, lijst beschadigd 91x47cm Cond:R
Massief Eikenhouten secretaire met vele panelen in landelijke stijl, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 108x90x46cm Cond:G
Gele lederen tweezitsbank met twee armleunkussens, 2e helft 20e eeuw 62x90x170cm Cond:G
Twee oude Louis Quinze stijl armleunstoelen met goede stoffering en kopergenageld, 20e eeuw. In goede staat 80x52x60cm
Antieke mahoniehouten salontafel met glasplaat, fineerschade bij 3 spant 62x104 Cond:R/G