Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij J. van Oosten, stilleven
Startprijs 30 EUR

J. van Oosten, stilleven met uien, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G

Schilderij, Krijn van Dijke
Startprijs 30 EUR

Krijn van Dijke Rotterdam 1910 -Scharten 1980 landschap met kasteel aquarel op papier 49x31cm Cond:G

Schilderij, polderlandschap met huizen
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw landschap met witte huizen en knotwilgen

Klingebögle
Startprijs 30 EUR

R Klingbögl 1881-1943 Duitse school, Weens interieur met portaalklok en commode, olieverf op paneel 18,5x13,5cm Cond:G

H. ten Cate Weber
Startprijs 30 EUR

H ten Cate Weber, naïeve schilderkunst, herkomst de Pook 56x51cm dorp met vissers op hoge wal, olieverf op paneel

Geert Maring
Startprijs 30 EUR

Geert Maring 1989, 1943 Warfum (minerva etc.) abstract landschap e.p./6, ingekleurde ets op papier 64x49cm Cond:G

A.H. Hoffmann, stilleven
Startprijs 30 EUR

A.H. Hoffmann, vaas met bloemen, olieverf op linnen 40x30cm Cond:G

A.H. Hoffmann
Startprijs 30 EUR

AH. Hoffmann, riviergezicht met vissers, olieverf op linnen, 40x30cm. Cond:G

3 Werken, P. Lasonder
Startprijs 30 EUR

Drie maal P Lasonder, twee stilleven een landschap, aquarel op papier, 28x20cm Cond:G

7x Der Ware Jakob, Dietz Stuttgart
Startprijs 35 EUR

Zeven Duitse Schertsuitgaves, Der ware Jacob, Druckverlag Dietz Stuttgart eind 19e eeuw 24x32cm (niet gecontroleerd of compleet is) Cond:R/G

Oostrom 1975
Startprijs 35 EUR

Wim van oostrom 1975, gemengde techniek met abstracte compositie, afkomstig galerie de Pook Hengelo. 34x48 Cond. G

Verzameling Duitse houtsnedes etc.
Startprijs 35 EUR

Grote verzameling Duitse houtsnedes, tekeningen etc. ongeveer 50 werken 22x30x3cm Cond:G

S. Tamisi, rozen
Startprijs 35 EUR

S. Tamisi, rozentakken, olieverf op linnen, 35x50cm Cond:R/G

P. de Bruin, Loosdrecht
Startprijs 35 EUR

P. de Bruin omstreeks 1930, Loosdrechtse plassen, olieverf op linnen 50x70cm Cond;G

Schilderij, Helmut Grundner
Startprijs 35 EUR

Helmut Grundner Duitse school, Rom Fontaine di Trevi, ets op papier, Cond:G

Ets, Dirk Harting
Startprijs 40 EUR

Dirk Harting 1884-1970, Amersfoort zuidsingel, ets op papier 40x33cm. Cond:G

Schilderij, Italiaans meer
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans binnenmeer, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:R

Onduidelijk gesigneerd, Oosters
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters dorpsgezicht met Arabische figuren, olieverf op linnen 51x42cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Oosters
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters riviergezicht, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G

Schilderij, Hans Clausen
Startprijs 40 EUR

Hans Clausen 1896-1972 Duits havengezicht, aquarel op papier 47x35cm Cond:G

Ets Roodenburgh
Startprijs 40 EUR

H.E Roodenburg 1895-1987 Kerk Utrecht, ets op papier 40x27cm. Cond:G

Antieke gravure
Startprijs 40 EUR

Antieke gravure, gedateerd 27 november 1589 met latijnse teksten, 31,5x19cm gravure op papier Cond:G

Houtsnede, Daan de Vries 1915
Startprijs 40 EUR

Daan de Vries 1915, 1895-1959 Distel, houtsnede op papier, 40x31cm Cond:G

Tekening, Madonna
Startprijs 40 EUR

H. Pesser omstreeks 1900, madonna met kind, tekening op papier, 13,5x22cm. Cond:G