Gouden ring, 585/000, met granaat. Gouden ring met een ovaal gefacetteerde granaat, 14x7 mm, versierd met een bewerkte rand gemaakt uit getorst draad. ø 54 ca 4,4 gr. In zeer goede staat.
Grote gouden broche, 585/000, met granaten. Prachtige gouden broche in de vorm van een zeskant volledig bezet met granaten. ø 40 mm ca. 16 gr. Als nieuw
Gouden ring, 585/000, met granaat. Langwerpige model met zetrand met gekretste bewerking en een ovaal gefacetteerde granaat, Grootte kop 30x15 mm. ø 56 ca. 7 gr.
Royale gouden ring, 585/000, met carneool. Ring met grote grove bewerkte zetkast voorzien van getorste rand. In het midden zit een ovaal gefacetteerde carneeol, ø 14 x 10mm. ø 49 ca. 4,4 gr.In zeer go...
Bijzondere gouden streekbroche, 585/000. Zeer verfijnd gemaakt uit filigrain versierd met diverse granaten en enkele kleine pareltjes. Grootte 45x33 mm.
Gouden ring, 585/000, met granaat. ring met grote ovaal gefacetteerde granaat gezet in een rand met getorste versiering. De brede gouden rand om de granaat is voorzien van een ijsmattering. ø 56, ca 6...
Ring, 333/000, met granaat en parel. Ring met grote dubbele rozet met granaten en parels. ø 18 mm. ø 54 ca 4 gr. In goede staat.
Uitgewerkte gouden staafbroche 585/000 met Granaat. Langwerpige broche, lengte 42 mm, opengewerkt aan de zijkanten met ingelegde bloemen. In het midden van de broche zit een Granaat gevat in een bewer...
Gouden schakelcollier, 585/000, met witte stenen. Collier gemaakt uit fijn bewerkte schakels in een ruitvorm met filigrain en bewerkt met witte geslepen stenen. ca 16,2 gr. Lengte 40 cm. In redelijk g...
Gouden collier en hanger, 585/000, met robijn. Fijn Singapore collier voorzien van een rozethanger met robijn. grootte hanger 15x8 mm. Nieuw
Grof collier met carneolen en gouden, 585/000, sluiting. Geknoopt collier van gefacetteerde carneoolkralen, 13-16mm, bevestigd aan een gouden ovale sluiting, 585/000, met carneool ( gerestaureerd). Le...
Lot sieraden bestaande uit een hematietcollier met gouden sluiting, een verlopend cultiveparelcollier met gouden sluiting en een koralencollier met gouden gefacetteerde bolsluiting.
Houten cassette met 30 zakhorloges, diverse modellen staal en verguld. In goede staat
Gouden fantasiering, 585/000, met briljanten. Ring wit- en geelgoud met strikmodel bezet met diverse kleine briljanten, totaal ca 0,20 crt SI-P/W. Breedte 8 mm. ø 52 , ca 5 gr.
Zilveren koningscollier, rond model, 835/000. Lang collier 90 cm met grote sluiting. ca 104 gr. In goede staat
Grote gouden heren cachetring met jade, 585/000. Breedte 16 mm. ø 64. In goede staat.
Vier doosjes met gouden piercings, 585/000. Bestaande uit 3 navelpiercings versierd met zirconia's en twee wenkbrauwringetjes, ø 10 mm. Nieuw in doos.
Zilveren Gourmetarmband, 925/000 . Armband bol model voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 11 mm, lengte 22 cm. Voorzien van veiligheid. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met rutielkwarts. Fraaie ring met een driehoekig geslepen rutielkwarts op een gematteerde band. breedte ring 22 mm. ø 56, ca. 13,5 gr. Nieuw
Zilveren oorstekers, 925/000, met rutielkwarts. Driehoekige grote oorstekers bezet met een driehoekig geslepen rutielkwarts. Grootte 20-20mm. De zilveren rand om rutiel is gematteerd. ca. 16,3 gr. Ni...
Zilveren oorhangers, 925/000, met zirconia's. Strakke oorhangers met ovale en langwerpige zirconia. grootte 25x11 mm. Nieuw
Twee paar zilveren oorknoppen, één paar oorknoppen, met schroef, met halve bollen , ø 11 mm, en een paar fantasieoorknoppen, driehoekig model met kunststof achterzijdes. Grootte 15x16 mm. totaal ca. 8...
Zilveren collier en hanger, 925/000, slangencollier met langwerpige hanger met zirconia, 16x11 mm. Lengte 40 tot 46 cm. Nieuw
Zilveren broche, 925/000, met een stukje goud.Zilveren broche in de vorm van een soort wolk met een verguld rand en een carree geslepen zirconia. Grootte 30x22 mm. ca. 6,4 gr. Nieuw