Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
85 Resultaten
Kavel: 5500

Venini design vaas, Taipo Wirkkala

Resultaat: 400 EUR

Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2012" Model 503.00 in de kleurstelling TP/CR/AQ. Met originele doos en aankoopbon (€ 2.000,-). 47,5x...


Kavel: 5501

Venini design vaas, Taipo Wirkkala

Resultaat: 350 EUR

Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 503.01 in de kleurstelling UVA/Verde Mela. Met originele doos, afmetingen vaas: 34,5xø10...


Kavel: 5502

Venini design vaas, Taipo Wirkkala

Resultaat: 440 EUR

Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 503.02 in de kleurstelling Rosso/UVA. Met originele doos en aankoopbon (€ 1.200,-). 25xø...


Kavel: 5503

Venini design vaas, Taipo Wirkkala

Resultaat: 335 EUR

Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 502.01 in de kleurstelling Viola/Talpa. Met originele doos en aankoopbon (€ 1.100,-). 19...


Kavel: 5504

Venini design vaas, Taipo Wirkkala

Resultaat: 350 EUR

Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 502.02 in de kleurstelling Verde Mela/Viola. Met originele doos en aankoopbon (€ 1.100,-...


Kavel: 5505

Annemiek Punt

Resultaat: 360 EUR

Prachtig glasobject door Annemiek Punt.(gelarie Ootmasum) Glas fusing, abstracte compositie, 53x55cm. Cond;G


Kavel: 5506

17e eeuwse Bolfles.

Startprijs 100 EUR

Bolfles( mondgeblazen wijnfles) in goede originele staat.17e-18e eeuws. 21-14ø Cond:G


Kavel: 5507

Krist. bowlpot met onderschotel

Startprijs 120 EUR

Bijzonder fraaie bowlpot met onderschotel en zilveren dop, 925/000. Bowlpot met onderschotel voorzien van bloem-, blad en vogeldecor. De deksel is voorzien van een bewerkte zilveren knop met C-voluten...


Kavel: 5508

Marmeladepot met onderschotel

Startprijs 70 EUR

Marmeladepot met onderschotel en zilveren dop. Marmeladepot versierd met ruitslijpsel met onderschote met aculade vormige rand. Versierd met een zilveren knop, 800/000. minimale chip mogelijk ø9-14x18...


Kavel: 5509

2 Kristallen gembercoupes

Resultaat: 120 EUR

Stel fraaie kristallen gembercoupes met amandelslijpsel, aculadevormige rand, geplaatst op een achthoekige voet. Voorzien van een deksel met een driehoekig geslepen knop. ø15x30 cm. minimale chips, ve...


Kavel: 5510

Jugendstil vazen

Resultaat: 65 EUR

Stel glazen Jugendstil vazen, groen glas met takkendecor, goud en bladeren, W.S Zuid duitsland, Bohemen, omstreeks 1900, 25,5x8,5øcm.


Kavel: 5511

Kristallen piece de mileu

Resultaat: 160 EUR

Antieke 3 delige kristallen piece de milieu, facetgeslepen met guirlandes en sterren, omstreeks 1900. 53x30øcm. Cond:G


Kavel: 5512

Handbeschilderde vaas, DG

Startprijs 200 EUR

Art Nouveau stijl glazen vaas, 21e eeuw monogram DG, mat glas met zwart lijnenspel, 30cm. Cond:G


Kavel: 5513

Beschuitbus, Boheems kristal

Startprijs 80 EUR

Antieke boheems kristallen beschuitbus met florale graveringen, kastelen en jachthond, deksel past, maar mogelijk niet origineel.chips. 28cm. Cond;R


Kavel: 5514

2 Kristallen vazen, zilv. voet

Resultaat: 360 EUR

Twee kristallen vazen met zilveren voet, 835/000. Trompetvormige vazen met geschulpte rand voorzien van verlopend amandelslijpsel. Geplaatst op een zilveren voet voorzien van parelrand. MT.: Van Kempe...


Kavel: 5515

Krist. boter- en kaasstolp

Startprijs 150 EUR

Kristallen kaas- en boterstolp met zilveren knop. Kristallen kaasstolp (15xø24cm.), gematteerd aan de bovenzijde met meandermotief, voorzien van zilveren knop, 835/000, met parelrand. Geplaatst op een...


Kavel: 5516

Krist. schotel, zilv. beugel

Startprijs 80 EUR

Kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Met ruitslijpsel versierde kristallen schotel voorzien van ster op de bodem met zilveren gecontourneerde beugel versierd met graveerwerk. ø 20x14 cm. m...


Kavel: 5517

Iittala vogel, Oiva Toikka

Resultaat: 135 EUR

Finse glazen vogel, parelduiker. O. Toikka 2e helft 20e eeuw. 11,5x17x7cm. Cond:G


Kavel: 5518

Glazen vaas, Rony Plesl

Startprijs 40 EUR

Grote moderne kunstglazen vaas, rood met geel glazen koor. gesigneerd: Rowy Plest B.A.G Design, 2e helft 20e eeuw Cond;G


Kavel: 5519

Kristallen coupe met zilveren voet

Resultaat: 65 EUR

Kristallen coupe met zilveren voet. Wit kristallen coupe met geschulpte rand en versierd met gouden lijnen en versieringen geplaatst op een zilveren voet. De voet heeft een geschulpte rand en is versi...


Kavel: 5520

4 Groene glazen

Resultaat: 20 EUR

Vier oude groene glazen omstreeks 1930, mogelijk Leerdam 8,5-10cm Cond:G


Kavel: 5521

5x kunstglas

Startprijs 200 EUR

Vijf delen kunstglas 20e eeuw en o.a. Murano, RGH. Galshütte, 4 schalen 1 vaas. 16-50cm.


Kavel: 5522

Krist. beschuitbus met onderschotel

Startprijs 110 EUR

Fraaie kristallen beschuitbus met zilveren knop en onderschotel. Kristallen beschuitbus voorzien van olijfslijpel en lijnbewerking, versierd met een zilveren knop, 835/000, met parelranden. De bus sta...


Kavel: 5523

3x Murano glas

Resultaat: 70 EUR

Drie delen Murano glas 2e helft 20e eeuw, oker-groen-blauw-transparant, in goede staat 20-23cm. Cond:G