Stel zilveren sauslepels, 835/000, met gecontourneerde bak en steel met fraai Biedermeier graveringen. Voorzien van exportkeur J. v/d Ree, Schoonhoven jl.: Y: 1858 ca 110 gr. 18 cm.
Antieke opaline glazen vaas met opgewerkte glazen bloemen omstreeks 1900, in goede staat 28,5cm Cond:G
Fraaie zilveren kandelaar, 833/000. Zilveren kandelaar met vierkante voet met bloemversiering op 4 bolpoten en bewerkte schacht met rib-, blad en parelbewerking. 9x9x24 cm. ca. 460 gr. In goede staat.
Laat 18e eeuwse Amsterdams wortelnoten staande klok, Johannes Bredero 'hage (De Haag) met wekker en secondenaanduiding, dagaanduiding, maanstand. In goede originele staat, lichte beschadigingen, mooie...
Duitse school verso gesigneerd+Bremen, impressionistisch riviergezicht met zeilboten, olieverf op paneel 35x22cm. Cond:G
Lot sieraden bestaande uit een hematietcollier met gouden sluiting, een verlopend cultiveparelcollier met gouden sluiting en een koralencollier met gouden gefacetteerde bolsluiting.
Duits meissen porseleinen servies, midden 20e eeuw, bloem en gouddecor. 9 delig+ 6 gebaksborden, 6 kop en schotels, koffiekan melkkan en suikerpot. in zeer goede staat. 5,5-23cm.
Grote antieke ijzeren uil met lantaarn omstreeks 1900, handwerk. 47cm. Cond:G
Zilveren strooilepel, 835/000, met ronde bak voorzien van opengewerkte kruisjes en een steel met filetrand. MT.: G.A.van Geelen, Schoonhoven jl.: Y:1883. 15 cm, ca 25 gr. In goede staat
Negentiende eeuws 5 delig Frans klokkenstel met porselein en in goede staat.(compositiemetaal) limogesstijl omstreeks 1880, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en veerslinger, geen beschadiginge...
Grote antieke Chinees porseleinen Chine de Blanc figuur, Pelchrim met stok en hoed, 19e eeuws, mooie kwaliteit, gedetailleerd uitgevoerd. 32,8cm. Cond:G
Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger. Vrouw aan het bidden. 35cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Duitse Louis Philippe draaiorgel met papieren speelplaten, speelt alleen bij draaien. 30x46x46cm. Cond;G
Zilveren ring, 925/000, met rutielkwarts. Fraaie ring met een driehoekig geslepen rutielkwarts op een gematteerde band. breedte ring 22 mm. ø 56, ca. 13,5 gr. Nieuw
Lot met 4 zilveren armbanden bestaande uit een klein slavenbandje met gravurebewerking, ø 48x45mm, een fijne rinkelband, een brede biesmarkarmband, 10 mm, en een armband met carneolen. Totaal ca 67 gr...
Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.
Grote Barok Engel met houder en originele polychromie, 18e-19e eeuws, zuid Duitsland of Italie. 40cm. Cond:G
Ebbenhouten wandelstok met zilveren greep en rand, 925/000. Engelse wandelstok met zilveren greep, Art Deco, voorzien van monogram. MT.:H.Pidduck & Sons, Birmingham. en voorzien van brede ring met rui...
Antieke notenhouten Westminster regulateur met kwartierslag, op 5 gongstaven van Junghans, 73cm. Cond:G
Antiek tafelstuk met hert en groenglazen geplooide schaal omstreeks 1900, messing overgeschilderd, goudkleurig 33x30ø Cond:R/G
Vier antieke Duitse Stadt Meissen porselein opengewerkte borden, zwiebelmuster decor en goudrand. omstreeks 1920. 22ø Cond:G
Zilveren Jugenstil lepel, 800/000, met fraai florale handgravure op de steel. Duits ca 49 gr. 21 cm.
Antieke Thüringen porseleinen figuur omstreeks 1900, slapende vrouw in stoel, beschadigd. 12cm. Cond:R