Oude etalagepop, 50er jaren met kleding(craquele in handen) 165cm. Cond:G
Lot met diverse sieraden bestaande uit o.a. diverse broches, colliers, armband en ringen.
Moderne kunstglazen figuur, 21e eeuw, hoofd met hanenkam, veelkleurig, glas fusing, Italie 39cm. Cond:G
O. Hollmann 1893, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 36x27,5cm Cond:G
Groot lot divers verzilverd, bestek en diversen, 19e-20e eeuw 5-30cm. Cond:G
Drie maal oud blikken speelgoed, 2e helft 20e eeuw Japan/ China, rode limousine met touristen(batterij functie) blikken boot T.M Japan met baterij functie, roulette speler plaything Japan 18-37cm. Con...
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans binnenmeer, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:R
Zilveren ring, 925/000, met parelmoer. Slagring met in het midden een markies geslepen stukje parelmoer. breedte 22 mm. ø 52 Nieuw ca. 7,0 gr.
Drie oude geslepen kristallen karaffen, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 13-19cm. Cond:G
Twee zeldzame Duitse antieke speelgoedboten omstreeks 1900 met originele beschilderingen van hout en metaal, in goede complete en originele staat 34x7x8cm.
Zeven delen Duitse stadt Meissen porselein Zwiebelmuster omstreeks 1930, 2 presenteerschalen, kop en schotel, 3 kopjes, bonbonschaal 7-33cm. Cond:R/G
Duitse school verso gesigneerd+Bremen, impressionistisch riviergezicht met zeilboten, olieverf op paneel 35x22cm. Cond:G
Tafelklokje en een flacon met zilveren dop, 925/000. Klein zilverkleurig tafelklokje met quartz uurwerk, 5,5x4x2,2 cm, en een kristallen cilindervormige flacon met zilveren dop met geribbeld motief. E...
Zilveren miniatuur lantaarnlichter, 835/000, op een ladder bij de straatlantaarn. 4x3x6 cm, ca 24 gr. Hooijkaas, Schoonhoven.
Grote antieke ijzeren uil met lantaarn omstreeks 1900, handwerk. 47cm. Cond:G
Groot lot oude Duitse quartetspelen, o.a. karlmay 3x, en spel alles lacht. 10x30x32cm. Cond:R/G
Drie delen Murano glaswerk, 2 schalen 1 vaas, 2e helft 20e eeuw. 35x60cm. Cond;G
Elegante gouden ring, 585/000, met briljant. Brede ring, 7,5 mm, in het midden bezet met 5 briljanten, totaal ca. 0,15 crt W. ø 52 ca. 5,4 gr. In goede staat
Grote 19e eeuwse Duitse Louis Philippe draaiorgel met papieren speelplaten, speelt alleen bij draaien. 30x46x46cm. Cond;G
Grote Barok Engel met houder en originele polychromie, 18e-19e eeuws, zuid Duitsland of Italie. 40cm. Cond:G
Zilveren roomstel bestaande uit een suikercoupe en een melkkannetje, 925/000, met gevulde voet. Roomstel bokaalmodel met oren. 13x 7 cm. enkele kleine deukjes. Verder in goede staat.
Antieke opaline glazen vaas met opgewerkte glazen bloemen omstreeks 1900, in goede staat 28,5cm Cond:G
Antiek tafelstuk met hert en groenglazen geplooide schaal omstreeks 1900, messing overgeschilderd, goudkleurig 33x30ø Cond:R/G