Antieke porseleinen koe, omstreeks 1800, ongemerkt, stukje hoorn af. 5,5x9x3.5cm. Cond;R/G
Twee zilveren strooiers, 830/000, met rococo lijnen in reliëf, doorlopend in de voet. De dop is versierd met een knop. ø4,5x8cm. 1x gemerkt MT.: M.Aase, Bergen,1876-1953, Noorwegen. Eén strooier heeft...
Opaline eierset met zilveren houders, 835/000. Zes opaline glazen eierdopjes met ronde zilveren voet met florale bewerking geplaatst op een mahoniehouten voetstuk met ivoren bolpootjes en zilveren get...
Oorknoppen met diamant. Oorbellen uit geelmetaal met een rozet bezet met diamantenplakjes, ø oorknop 9 mm.
Vier grote antieke keramieken kastkommen, societe ceramique, omstreeks 1890, 3x oosters decor, 1x decor Canton 11-20øcm. Cond:G
Zilveren bonbontang, 830/000, versierd met afbeeldingen van engelen met krullen en rozen. De ogen van de tang zijn voorzien van florale versieringen. 17x6cm ca 67 gr. In goede staat.
Grote tasbeugel, zilver 800/000, Duits, met zwarte tas. Fraai gecontourneerde beugel voorzien van uitgewerkte engelen tussen krullen en bladeren. Met op de beugel 2 fraaie bloemmandjes als hangogen vo...
Zes 17e eeuwse Hollandse tegels met bloemendecor, polychrome in gips in gelegd, professionele restauraties 13x13cm. Cond:G
Collier van takjes koraal, 6-26 mm. Met zilveren sluiting. Lengte 40 cm.
Lot van 14 19e eeuwse Hollandse tegels, diverse decors, o.a. mangaankleurig, in goede staat, minimale beschadigingen mogelijk. 13x13cm Cond;R/G
Grote wit porseleinen figuur omstreeks 1920 naakte jongen met doorn in voet nr. 676 gemerkt met kroonteken. 29cm Cond:G
Grote antieke soepsleef, met gecontourneerde steel en een lofje Grootte 38x11cm ca. 245 gr. In goede staat
Twee zilveren lepels, 835/000, bestaande uit een gedenklepel met dubbel getorste steel en bekroond met een figuur. De lepel is voorzien van een gravure aan de voor en achterzijde. En een compotelepel ...
Gouden collier en hanger, 585/000, met robijn. Fijn Singapore collier voorzien van een rozethanger met robijn. grootte hanger 15x8 mm. Nieuw
Lot bestaande uit een zilveren tafelstofblik en een klein schaaltje, >800/000. Klein blik voorzien van gecontourneerde rand bewerkt met krullen en bloemen, 11x12 cm, en een klein achthoekig schaaltje ...
Antieke dikwandige geslepen kristallen bonbonnaire met geschulpte rand en geslepen ster op de bodem. Voorzien van gecontourneerd fraai floraal gegraveerd zilveren, 835/000, hengsel. MT.: P.Pieterse, A...
Prachtige zilveren armband, 925/000, met rode en witte stenen. Klemarmband met een rozet met rode steen en verder rijkelijk versierd met opgelegde vergulde zetting bezet met witte en rode stenen. De a...
Gouden horlogeketting, 585/000. Fijne schakelketting met blokjes, voorzien van musketonhaak en veeroog. Lengte 41 cm. breedte schakel 1,3 mm. ca 6,4 gr. In goede staat
Prachtige antieke zilveren visschep, 925/000, met benen greep, Engels. Bijzondere visschep met schepgedeelte versierd met een geribbelde en een gegraveerde bewerking met palmet. Bevestigd aan een bene...
Drie zilveren hangers, 925/000, gerhodineerd met gekleurde zirconia's. 12-20 mm. Nieuw
Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas omstreeks 1850-1870, met figurendecor, stukje ingelijmd, 18cm. Cond;R
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G
Zilveren fotolijst voor een dubbele foto, 835/000. Langwerpige fotlijst voorzien van ribbelebwerking met 2 ovale medailonnen voor de foto's. 11x15 cm. Voorzien van houten achterzijde. In goede staat.