Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen ronde bloedkoralen, ø 3 mm, bevestigd aan een guden sluiting met ovale bloedkoraal en gravure bewerking. Bevestigd aan fraaie...
Zilveren clown, 925/000, groot model met gipsbeen en kurk. Versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 13 cm. ca. 346 gr.
Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...
Lot ivoren sieraden bestaande uit diverse broches, armbanden en colliers. ca 158 gr.
Oude majolica bloempot op zuil, met florale decors, blauw-groen glazuur, 20e eeuw 82x28øcm. Cond:G
L. Codecasa omstreeks 1900 Louise Codecasa 1856-1933, damesportret, olieverf op paneel 26x34cm.
Vooroorlogs Japans Satsuma theeservies met draken en gouddecor, omstreeks 1930, gemerkt Herford, 9 delig (chip) in goede staat 16cm.
Antieke rijk bewerkte verzilverde spiegel en borstel, omstreeks 1900 met figurenvoorstelling. 25-30cm. Cond:G
Drie antieke koekplanken WOI Enschede. 19e eeuw 58-88cm. Cond:G
Gouden armband, 585/000, met palmierschakels en grote carabijnhaak. ø 4 mm. Lengte 22 cm ca. 16 gr. Wat gebruikssporen.
Bijzonder streeksieraad: een zilveren oorijzer, 835/000, met gouden Groningse stiften, 585/000. Zilveren kap met 2 gouden bewerkte stiften, Gronings. Totaal ca 92 gr. MT.zilveren oorijzer: Binne Eits ...
Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G
Antieke zilveren doos, 800/000, Frans, op pootjes. Een fraai bewerk langwerpig doosje versierd met een ribdecor, geplaatst op 4 klauwpootjes. Met greep uit organische vormen met een dennenappel. 11,5x...
Lot verzilverd, bestaande uit een opengwerkte broodmand met bijpassende bonbonmand en een flessenbak met 9 onderzetters, allen voorzien van parelrand. Als nieuw
Kersenhouten salontafel met 4 lades, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Cond:G 49x100x100cm.
Louis Seize theestoof met lade, omstreeks 1800, intarsia, wortelnoten afneembaar deksel en messing beslag, minimale fineerschade, 52x28x29cm. Cond:G
Wilson 2e helft 20e eeuw, meisje met kat, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G
Zes antieke Chinese kommen Vung tan cargo ca 1690 met blauw decor, licht beschadigd 6x14ø Cond:R/G
Cassette met 12 zilveren theelepels, 800/000, Duits, met vergulde bak. Theelepels voorzien van een floraal bewerkte steel. 11 cm. Totaal ca. 185 gr. In goede staat
Carl Ebeling 1931, Duitse school vaas met bloem, olieverf op linnen, 40x54cm. Cond:G
Oude koperbeslagen Brassero tafel met centraal Brassero, 20e eeuw, 8 kantig. 44x112x112cm. Cond:G
Twee Armani horloges, een stalen model met parelmoerplaat en witte kunststof band en een roze horloge met zwarte plaat en zwarte leren band.