Zilveren zakhorloge met snek in een met drijfwerk versierde kast. Wijzerplaat wat beschadigd. 18e eeuw. uurwerk gesigneerd met Charles Cabrier London. ø 55 mm.
Gouden koningscollier, 585/000. ø 2,5x2,5mm. ca 26 gr. Lengte 60 cm