Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Samovar 2311
Samovar
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Schilderij A. de Roo 1189
Schilderij A. de Roo

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Brieven-opbergkast 4074
Brieven-opbergkast

Resultaat:

200 EUR

4 Engelse stoelen Victoriaans 4067
4 Engelse stoelen Victoriaans
Startprijs 500 EUR
Mahonietafel met wangen 4060
Mahonietafel met wangen
Startprijs 150 EUR
Apparaat in kist 2275
Apparaat in kist
Startprijs 100 EUR
Wim Bos 1153
Wim Bos
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Wandelstok, ivoor 2268
Wandelstok, ivoor

Resultaat:

100 EUR

Schilderij, vissers 1146
Schilderij, vissers
Startprijs 340 EUR
Verkocht
Barnsteenpijpje en vulpen met goud 2261
Barnsteenpijpje en vulpen met goud

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vitrine met intarsia, 19e eeuw 4024
Vitrine met intarsia, 19e eeuw

Resultaat:

390 EUR

Mahonie barok secretaire 4017
Mahonie barok secretaire
Startprijs 1.100 EUR
Chinees schilderij 1139
Chinees schilderij
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Noten orgelgebogen kabinet 4010
Noten orgelgebogen kabinet

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Barometer 2225
Barometer

Resultaat:

85 EUR

Schilderij, H.H. Ros 1103
Schilderij, H.H. Ros
Startprijs 100 EUR
Trommel groot 2218
Trommel groot
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Inro met vissen 2211
Inro met vissen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wessels, stalinterieur 1096
Wessels, stalinterieur

Resultaat:

100 EUR

5 Wekkers 3679
5 Wekkers
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Schilderij, Helfrich, eenden 1089
Schilderij, Helfrich, eenden

Resultaat:

600 EUR

Bavaria servies 6179
Bavaria servies
Startprijs 40 EUR
4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel 6072
4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zilveren dubbele fotolijst 150
Zilveren dubbele fotolijst

Resultaat:

70 EUR