Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
11 Diverse brillen 2325
11 Diverse brillen

Resultaat:

130 EUR

4 Grote antieke kastkommen 6129
4 Grote antieke kastkommen
Startprijs 80 EUR
Ivoren parasolgreep 2318
Ivoren parasolgreep
Startprijs 110 EUR
6 Tegels met bloemen, 17e eeuw 6122
6 Tegels met bloemen, 17e eeuw
Startprijs 300 EUR
tafelklok 3529
tafelklok
Startprijs 450 EUR
Samovar 2311
Samovar
Startprijs 40 EUR
Schilderij, H.H. Ros 1103
Schilderij, H.H. Ros
Startprijs 100 EUR
Vuurtorenklok 3522
Vuurtorenklok
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Wessels, stalinterieur 1096
Wessels, stalinterieur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Diverse tegels 6115
Diverse tegels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, Helfrich, eenden 1089
Schilderij, Helfrich, eenden

Resultaat:

600 EUR

Apparaat in kist 2275
Apparaat in kist
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Wandelstok, ivoor 2268
Wandelstok, ivoor

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot zilver en verzilverd 400
Lot zilver en verzilverd

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Barnsteenpijpje en vulpen met goud 2261
Barnsteenpijpje en vulpen met goud

Resultaat:

50 EUR

Pendule 3515
Pendule
Startprijs 850 EUR
Zilveren rammelaar 393
Zilveren rammelaar
Startprijs 180 EUR
Lot diverse sieraden 386
Lot diverse sieraden
Startprijs 25 EUR
Schilderij, priester 1053
Schilderij, priester
Startprijs 900 EUR
Verkocht
B. Brugman, bomen bij boerderij 1046
B. Brugman, bomen bij boerderij

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wit porselein man met doorn in voet 6079
Wit porselein man met doorn in voet

Resultaat:

90 EUR

Schuman Arzberg servies 6365
Schuman Arzberg servies
Startprijs 90 EUR
Bavaria servies 6179
Bavaria servies
Startprijs 40 EUR
4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel 6072
4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Startprijs 40 EUR