Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren ring met parelmoer 455
Zilveren ring met parelmoer
Startprijs 20 EUR
Schilderij, Langstra 1152
Schilderij, Langstra
Startprijs 380 EUR
2 Vazen met Romeinse afbeeldingen, eind 19e eeuw 6261
2 Vazen met Romeinse afbeeldingen, eind 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Drie Japanse houtsnedes 1169
Drie Japanse houtsnedes

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
M.Borbely 1182
M.Borbely

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Klokje en flacon met stop 472
Klokje en flacon met stop

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Johannes Eerdmans, stadsgezicht 1186
Johannes Eerdmans, stadsgezicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Notenhouten secretaire 4165
Notenhouten secretaire

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
A.J. v. Prooyen, man in landschap 1199
A.J. v. Prooyen, man in landschap

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Eikenhouten kastje 4178
Eikenhouten kastje

Resultaat:

200 EUR

H. Himmel 1216
H. Himmel
Startprijs 80 EUR
Reebok met reegeit 6278
Reebok met reegeit
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Eikenhouten nachtkastjes 4195
2 Eikenhouten nachtkastjes

Resultaat:

100 EUR

Schilderij moeder met kind 1233
Schilderij moeder met kind
Startprijs 125 EUR
2 Chinese snuffbottles erotica 6295
2 Chinese snuffbottles erotica
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Landkaart 1250
Landkaart

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke Chinese bloempot 6312
Antieke Chinese bloempot

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Groot Delftsblauw bord 6325
Groot Delftsblauw bord

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
5 Diverse borden 6329
5 Diverse borden

Resultaat:

45 EUR

Chinees Quang Ying beeld 6342
Chinees Quang Ying beeld
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Antieke kaarskandelaar 2537
Antieke kaarskandelaar

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schrijfsecretaire 4288
Schrijfsecretaire

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
7 Delen porselein, Stadt Meissen 6440
7 Delen porselein, Stadt Meissen

Resultaat:

40 EUR