Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

7 Zilveren letterbroches
Startprijs 25 EUR

Zeven zilveren letterbroches, 835/000. ca. 14 gr. 3x3cm.

Lot diverse sieraden
Startprijs 25 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit een collier van bloedkoraaltakjes, ivoor en een soort grote camee broche

Parelcollier
Startprijs 25 EUR

Collier van parels, gemaakt van natuurlijk materiaal, met verschillende kleuren, voorzien van magneetsluiting. ø 12 mm, lengte 42 cm. Nieuw

Asbak
Startprijs 25 EUR

Kristallen asbak met sterling zilveren montuur 925/000, verso genummerd 2324 HE 600, ø13cm.

Zilveren hanger dolfijnen
Startprijs 25 EUR

Zilveren hanger met 2 dolfijnen en een blauwe steen. Grootte 40x25 mm. Totaal ca 5,7 gr.

Zilveren hanger met zwarte zirconia
Startprijs 25 EUR

Hanger zilver 925/000 gerodineert, bezet met zwarte zirconia, Grootte 24x64 mm., ca.6.1 gr. Nieuw

Zilveren kandelaar
Startprijs 25 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. In redelijk goede staat

Lot sieraden 3x
Startprijs 25 EUR

Lot sieraden bestaande uit een zilveren zakhorloge met rosé rand, en 2 double hangers, een met blauwe steen en een met rood/bruine steen.

Zilveren filigrainhanger met koraal
Startprijs 25 EUR

Zilveren filigrainhanger met koraal, 835/000. Grote hanger met filigrainbewerking en een koraal in het midden. Grootte 55x50 mm. ca. 13,2 gr.

3 Overlay zilveren schoenen
Startprijs 25 EUR

Drie silver-overlay kinderschoentjes.12x5x7cm. In goede staat

Vergulde sierkurk en miniatuur
Startprijs 25 EUR

Vergulde sierkurk en miniatuur, vergulde sierkurk ajourgezaagd met de letters ULM en een vliegende vogel, gemerkt handarbeit, 9,5 cm. En een miniatuur, onedel, van een visser met pijp en een grote vis...

Twee servetringen
Startprijs 25 EUR

Twee servetringen, een zware zilveren servetring met hamerslag, kabelranden en gravure E.J. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven en een floraal gedreven opengewerkte vingerdoekring met wapenschild. ø5,5x3,5 en...

Zilveren speld Esprit
Startprijs 25 EUR

Zilveren speld, 925/000, met zirconia's. Merk Esprit. Broche in de vorm van een veiligheidsspeld bezet met een rij met 4 zirconia's. Grootte 55x13mm. ca7,0 gr. Nieuw

Zilveren ring bloedkoraal
Startprijs 25 EUR

Zilveren ring met bewerkte rand voorzien van een bloedkoraal, 12x9mm, ø 56 ca 3,5 gr.

Houten gebedsketting
Startprijs 25 EUR

Houten gebedsketting van handgesneden kralen houten kralen, ø 14mm, roodgeverfd. Bevestigd aan een double sluiting. Lengte 63 cm

Lot Indonesisch zilver
Startprijs 25 EUR

Lot met Indonesische sieraden, deels zilver, bestaande uit oorclips en een broche in de vorm van een waaier en een ovale hanger.

Tekening, Madonna
Startprijs 25 EUR

H. Pesser omstreeks 1900, madonna met kind, tekening op papier, 13,5x22cm. Cond:G

Houtsnede, Daan de Vries 1915
Startprijs 25 EUR

Daan de Vries 1915, 1895-1959 Distel, houtsnede op papier, 40x31cm Cond:G

Verzameling Duitse lithografiën, scheepvaart
Startprijs 25 EUR

Verzameling Duitse lithografieen op papier, omstreeks 1920, Duitse scheepsvaart en walvisvaart, in goede staat 18x30cm

3 Gravures van Kathedralen
Startprijs 25 EUR

Drie 17e-18e eeuwse gravures van kathedralen, stadhuis, gravures op papier 16x20cm. Cond:G

Schilderij, Ko Oosterkerk
Startprijs 25 EUR

K. Oosterkerk 1959 abstracte compositie, houtskool op papier 64x49cm.
(Docent kunstacademie van Kampen)

Schilderij, Peter Wehrens
Startprijs 25 EUR

Peter Wehrens, lithografie voor Oosters dagblad abstracte compositie, lithografie op papier 42x58cm Cond:G

Riviergezicht Worpsweide
Startprijs 25 EUR

Duitse school verso gesigneerd+Bremen, impressionistisch riviergezicht met zeilboten, olieverf op paneel 35x22cm. Cond:G

Schilderij, Duitse school
Startprijs 25 EUR

A. Trefftz (Duitse school) landschap met wandelaar naar dorp, olieverf op papier, 40x30cm. Cond:G