Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

6 borrelglaasjes en 6 theeglazen
Startprijs 20 EUR

Twaalf vooroorlogse glazen, 6 theeglazen met emaille decor, 6 likeurglazen met guirlandes. 8-10cm. Cond:G

Glazen vaas
Startprijs 20 EUR

Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.

11 Delen glaswerk
Startprijs 30 EUR

Elf delen glaswerk omstreeks 1930-1950, ongemerkt, mogelijk Leerdam 5-12cm. Cond;G

Duitse glazen flacon
Startprijs 30 EUR

Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G

Jugendstil opaline kaststel
Startprijs 35 EUR

Antieke Jugendstil opaline glazen kaststel omstreeks 1900 met florale beschildering, deels vervaagd, geen beschadigingen 24-41cm. Cond:G

Glazen vaas, Rony Plesl
Startprijs 40 EUR

Grote moderne kunstglazen vaas, rood met geel glazen koor. gesigneerd: Rowy Plest B.A.G Design, 2e helft 20e eeuw Cond;G

Karaf + 16 glazen
Startprijs 40 EUR

Antieke kristallen karaf, omstreeks 1900 met 15 kristal glazen in goede staat 13-35cm. Cond:G

4 Antieke flacons
Startprijs 40 EUR

Vier grote antieke glazen flacons met beschilderde decors goud en vogels, handgeschilderd omstreeks 1930 13-23cm. Cond:G

Glazen vaas Köck
Startprijs 40 EUR

Jugendstil vaas gesigneerd Köck, scheur bovenrand, 20e eeuw, 23,5cm. Cond:R

10x glazen parfumflacon
Startprijs 40 EUR

Tien diverse blank glazen parfum flacons in Art Deco stijl 10-21cm Cond:G

Negen glazen parfum flacons
Startprijs 40 EUR

Negen diverse flacons meeste in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 3-10cm Cond:G

5 Glazen paperweights
Startprijs 40 EUR

Vijf oude glazen paperweights,( press papiers) italiaans bloemdecor, don't forget, italiaans spiraal, wilddecor 7-12cm Cond:G

Grote glazen Monnik
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse beschilderde glazen monnik met kind, verso tekst bonbons John Tavenier, in goede staat 40cm.

3 Kristallen hengselschalen
Startprijs 45 EUR

Drie oude kristallen geslepen bonbonmanden 20e eeuw in goede staat 10-20cm. Cond:G

2 Kristallen karaffen
Startprijs 60 EUR

Twee identieke antieke kristallen 19e eeuwse karaffen met stop, in goede staat 27cm.

Handbeschilderde vaas, AM
Startprijs 60 EUR

Moderne handbeschilderde glazen vaas in kubistische stijl, 21e eeuw met gezichten, in goede staat 30cm.

Tablet met likeurset
Startprijs 60 EUR

Antieke 13 delige kristallen likeurset omstreeks 1900, bestaande uit gegraveerde karaf, 11 gegraveerde likeurglazen en keramieken Jugendstil tablet, met vernikkelde omranding, in goede staat. 35x24øcm

3 Murano schalen
Startprijs 60 EUR

Drie delen Murano glaswerk, 2 schalen 1 vaas, 2e helft 20e eeuw. 35x60cm. Cond;G

Marmeladepot met onderschotel
Startprijs 70 EUR

Marmeladepot met onderschotel en zilveren dop. Marmeladepot versierd met ruitslijpsel met onderschote met aculade vormige rand. Versierd met een zilveren knop, 800/000. minimale chip mogelijk ø9-14x18...

Handbeschilderde vaas, AM
Startprijs 75 EUR

Moderne handbeschilderde glazen vaas met vrouwelijke gezichten, met monogram en nr.28 21e eeuw, 30x17øcm Cond:G

Glazen bowlstel, Walther glas
Startprijs 75 EUR

Art Deco glazen bowlset, Walther glas paars kleurig met koper bewerkte omranding omstreeks 1930, 5 glazen en bowlpot 9-28cm Cond:G

3 Delen Walther glas
Startprijs 75 EUR

Drie delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930, asbak, ijsemmer, dekseldoos 5-14cm Cond:G

Beschuitbus, Boheems kristal
Startprijs 80 EUR

Antieke boheems kristallen beschuitbus met florale graveringen, kastelen en jachthond, deksel past, maar mogelijk niet origineel.chips. 28cm. Cond;R

Krist. schotel, zilv. beugel
Startprijs 80 EUR

Kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Met ruitslijpsel versierde kristallen schotel voorzien van ster op de bodem met zilveren gecontourneerde beugel versierd met graveerwerk. ø 20x14 cm. m...