Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3311 Resultaten
Kavel: 2354

Mozaik, Maria met kind

Startprijs 10 EUR

Heilig mozaik, Madonna met kind omstreeks 1930 of ouder, in goede staat 34x34cm.


Kavel: 767

Zilveren vorkje

Startprijs 15 EUR

Zilveren vorkje, 835/000, Hollands. Vier-tands vorkje met gecontourneerde steel versierd met Biedermeier krul- en bloemgravures. MT.: onleesbaar jl.: 1860. Lengte 13,5 cm. ca. 14 gr. In goede staat.


Kavel: 849

Zilveren cijfers + flacon

Startprijs 15 EUR

Lot met 2 delen zilveren, bestaande uit een doosje met zilveren tafelcijfers en een porseleinen odeurflacon met rode beschildering voorzien van zilveren dop, gedeukt. Cond.: R-G


Kavel: 874

Twee koralenkettingen

Startprijs 15 EUR

Twee collier van koraal. Een collier met bloedkoralen takjes, 6-34 mm, wat gevlekt, met onedele sluiting. Lengte 54 cm. En een collier van wit/roze koraal met takjes, 5-48 mm, lengte 50 cm, met onedel...


Kavel: 1510

Israelische ets

Startprijs 15 EUR

Sabin nr 43/50 Israel, landschap met figuren, lithografie op papier 50x34cm. Cond:G


Kavel: 2453

2 Dekseldoosjes

Startprijs 15 EUR

Twee vooroorlogse dekseldoosjes, 1 maal baceliet(beschadigd), 1 maal agaat met messing montuur(goed)


Kavel: 2468

2 Duitse antiquarische illustraties

Startprijs 15 EUR

Twee Duitse antiquarische illustraties, 17,5-32,5cm Cond:R/G


Kavel: 2511

Parfum Van Cleef & Arpels

Startprijs 15 EUR

Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.


Kavel: 2708

Munten/Postzegelset Vaticaan 2000 (misslag)

Startprijs 15 EUR

Munten- en postzegelsset "Souvenir Vaticano, Jubilaeum A.D. 2000", de muntenset bevat een misslag (500L). Set is in goede staat.


Kavel: 3082

Set antieke benen dominostenen

Startprijs 15 EUR

Set antieke benen dominostenen met hout, in houten doos, omstreeks 1900 in goede staat, 4,5x19,5x6,5cm.


Kavel: 3603

Klokje Dom te köln

Startprijs 15 EUR

Antieke Duitse Jugendstil wekker met Kölner Dom (gebarsten) functies niet getest! 22cm. Cond:R


Kavel: 6374

2 Gemberpotten

Startprijs 15 EUR

Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met bloesemdecor, 20e eeuw, deksel gelijmd. 12-15cm. Cond:G


Kavel: 6381

5 Delen Fürstenberg porselein

Startprijs 15 EUR

Vijf delen oud Duits Fürstenberg porselein 60er jaren, 2 bolvazen, 2 hoge vazen, koekjesschaal 10-20cm. Cond:G


Kavel: 112

Broche geelmetaal

Startprijs 20 EUR

Amerikaans modesieraad: een broche in de vorm van een bloem uit geel metaal met rode en groene bewerking. Signed ART. Grootte ø 60 mm


Kavel: 286

Koralen collier

Startprijs 20 EUR

Collier van takjes koraal, 6-26 mm. Met zilveren sluiting. Lengte 40 cm.


Kavel: 362

Broche

Startprijs 20 EUR

Amerikaans modesieraad: Prachtige broche met hoofd van een dame, versierd met witte en zwarte stenen, onedel. Grootte 60x35 mm. Signed: Mary Ellen Cinti.


Kavel: 455

Zilveren ring met parelmoer

Startprijs 20 EUR

Zilveren ring, 925/000, met parelmoer. Slagring met in het midden een markies geslepen stukje parelmoer. breedte 22 mm. ø 52 Nieuw ca. 7,0 gr.


Kavel: 529

Zilveren cameehanger

Startprijs 20 EUR

Zilveren cameehanger, 800/000. Ovale hanger met gladde rand met getorste versiering. Bezet met een fraai uitgesneden camee. 25x18mm. De brochering is verwijderd.


Kavel: 600

Divers plated

Startprijs 20 EUR

Lot met divers plated, bestaande uit een soeplepel, taartschep, suikertang, odeurflesje, couvert en servetketting.


Kavel: 737

Zilveren ring met koraal

Startprijs 20 EUR

Zilveren ring, 835/000, met koraal. Rozetring, ø 18 mm, met een rand gemaakt uit knopen bezet met een koraal en voorzien van een bewerkte band. ø 51 ca 3,8 gr.


Kavel: 802

Zilveren ring paarse steen

Startprijs 20 EUR

Strakke zilveren ring, 925/000, met paarse-witte steen. Ring, Art Deco stijl, met een paars witte, langwerpig gefacetteerde steen. ø 52 ca. 4 gr. In goede staat.


Kavel: 868

Lot sieraden met snijwerk

Startprijs 20 EUR

Lot sieraden met snijwerk bestaande uit 3 lange colliers met olijfvormige houten kralen met langwerpige hanger met o.a. een boedha en Aziatische afbeeldingen en een rinkelarmband met sierlijk snijwer...


Kavel: 1544

Schilderij, Helmut Grundner

Startprijs 20 EUR

Helmut Grundner Duitse school, Rom Fontaine di Trevi, ets op papier, Cond:G


Kavel: 1562

7x Der Ware Jakob, Dietz Stuttgart

Startprijs 20 EUR

Zeven Duitse Schertsuitgaves, Der ware Jacob, Druckverlag Dietz Stuttgart eind 19e eeuw 24x32cm (niet gecontroleerd of compleet is) Cond:R/G