Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Wim Poelman 1998, portret
Resultaat: 30 EUR

Wim Poelman 1998 (restaurateur Hengelo) portret directeur Tubantia, olieverf op linnen 90x65cm Cond:G

Kustplaats, gesigneerd
Resultaat: 25 EUR

Gesigneerd onder passepartout, kustplaats, ingekleurde ets op papier 26x19cm. Cond:G

Ets, Dirk Harting
Resultaat: 25 EUR

Dirk Harting 1884-1970, Amersfoort zuidsingel, ets op papier 40x33cm. Cond:G

Schilderij, B. Mügge
Resultaat: 25 EUR

Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Weser am Feerhof, olieverf op papier, 35x45cm Cond:G

Schilderij, W. Benz Baenitz
Resultaat: 25 EUR

Willy Benz-Baenitz Duitse school 1881-1957 heren portret 1940 olieverf op linnen 60x70cm. Cond:G

Landkaart Zittau, 17e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Duitse 17e-18e eeuwse stadsplattegrond van de stad Zittau, Die Stadt Zittau in Oberlansitz wie sie 1632 vom obr Bolzen Forticirt woerden Sampt der belagerung A. 1643 door Matth. Merian, gravure op pap...

Schilderij, H. Stumm
Resultaat: 20 EUR

H. Stumm omstreeks 1900 Duitse school, landschap met figuren en zwanen, olieverf op linnen 33x24cm Cond:M

Schilderij, Italiaans meer
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans binnenmeer, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:R

Gravure, 17e-18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Bijbelse gravure 17e/18e eeuws, Angelo Bileamo Obviante Alinus Loquitor, duitse ondertekst 7,5x12cm. Cond:G

Oosters schilderij
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, Oosters gebouw met Arabische figuren olieverf op linnen 35x45cm Cond:G

Oosters schilderij
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters zeegezicht met boot en figuren, olieverf op linnen 35x45cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Oosters
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters riviergezicht, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Oosters
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters dorpsgezicht met Arabische figuren, olieverf op linnen 51x42cm Cond:G

H. ten Cate Weber
Resultaat: 18 EUR

H ten Cate Weber, naïeve schilderkunst, herkomst de Pook 56x51cm dorp met vissers op hoge wal, olieverf op paneel

Antheils-Schein Handelsgesellschaft 1886
Resultaat: 15 EUR

Antieke Duitse Antheils-Schein, Berliner handelsgesellschaft C.No 02293 8 april 1886 in lijst, 23,5x33cm Cond:G