Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
173 Resultaten
Kavel: 4000

Wortelnoten vitrinekast

Resultaat: 1.900 EUR

Grote 18e eeuwse wortelnoten vitrinekast met lade in het midden en daarachter vier lades. Omstreeks 1760, op hoge originele poten en in goede staat, 3 sloten vervangen. 44x187x220cm. Cond:G


Kavel: 4004

Wortelnoten barok kabinet, openslaande knieën

Resultaat: 1.500 EUR

Achttiende eeuws Hollands wortelnoten kabinet met openslaande knieen, daarachter vier lades, origineel beslag, in originele ongerestaureerde staat, fineerschades en krimpnaden, 240x190x70cm. Cond:R/G


Kavel: 4033

Hollandse wortelnoten commode

Resultaat: 1.200 EUR

Mooie gave Hollandse 18e eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze commode met geschulpt blad, bronzen beslag en klauwpoten, in zeer goede staat, recentelijk gerestaureerd, 82x80x55cm.


Kavel: 4014

Empire commode met marmeren blad

Resultaat: 1.100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire penantkast met zwart marmeren blad, halve zuilen met vergulde capitellen, mooi beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 84x128...


Kavel: 4005

Mahonie 4-laden commode

Resultaat: 1.000 EUR

Brede, vroeg 19e eeuwse, 4 -laden commode met zwart marmeren blad, mahoniehouten fineer en mooi messing ringbeslag. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat, 83x130x55cm.


Kavel: 4010

Noten orgelgebogen kabinet

Resultaat: 1.000 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet met 3 orgelgebogen lades, antiek vuurverguld bronzen beslag (niet origineel) staande op klauwpoten, lichte fineerschades, verder in goede staat. 235x15...


Kavel: 4049

2 Wandvitrines brons/marmer

Resultaat: 850 EUR

Twee zeldzame vitrinekasten met marmer, guirlandes en kariatyden, 20e eeuw in goede staat( beide voorruiten en zijruit moeten vervangen worden). 142x26x46cm. Cond:G


Kavel: 4029

18e eeuwse kussenkast

Resultaat: 800 EUR

Hollandse 17e-18e eeuwse pallisander met ebbenhouten kussenkast.Lade, robbelijsten en leeuwenkoppen, scharnieren uit de tijd, slot later. 203x210x75cm. Cond:G


Kavel: 4059

Engels massief eiken kabinet

Resultaat: 800 EUR

Eikenhouten Engels kabinet, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in Sheraton stijl(mooie kwaliteit) in goede staat, 190x130x57cm. Cond:G


Kavel: 4007

2 Italiaanse barok stoelen

Resultaat: 750 EUR

Twee antieke Italiaanse Renaissance Sgabello stoelen, handgestoken, met putti. 18e-19e eeuws. 136x53x40cm. Cond:G


Kavel: 4020

Hoekkast met intarsia

Resultaat: 700 EUR

Hollandse 18e eeuwse 2-delige intarsia hoekkast met vitrine. florale intarsia, minimale fineerschade 188x74x50cm. Cond:R/G


Kavel: 4006

Mahonie chaise longe

Resultaat: 650 EUR

Prachtige recent gerestaureerde mahoniehouten empire Chaise longe met parelrand, omstreeks 1830, met gave zilver/blauwe stoffering 99x185x62cm. Cond:G


Kavel: 4051

Vergulde tafel met marmeren blad

Resultaat: 560 EUR

Grote vergulde houtgestoken tafel met marmeren blad, Italiaans, 20e eeuw Barokstijl in goede staat, 86x150x75cm.


Kavel: 4043

Wortelnoten vitrinekast

Resultaat: 550 EUR

Prachtig Hollands wortelnoten Louis Quinze vitrine opzetkast, omstreeks 1800 met originele sloten en beslag. In goede staat. 219x146x45cm.


Kavel: 4013

Poortkast, 17e-18e eeuw

Resultaat: 540 EUR

Zeventiende eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance poortkast met leeuwenkoppen. Origineel slot, staande op bolpoten. 163x67x215cm. Cond:G


Kavel: 4065

Eiken 18e eeuwse armleunstoel

Resultaat: 500 EUR

Mooie 18e eeuwse Engelse eikenhouten armleunstoel met oren, mooie patina, hout gepind en in goede staat 120x66x60 cm. Cond:G


Kavel: 4019

2 Grote armstoelen met snijwerk

Resultaat: 475 EUR

Twee antieke rijkgestoken eikenhouten franse armleunstoelen omstreeks 1880, recentelijk professioneel gerestaureerd, en nieuw gestoffeerd. 193x70x67cm. Cond:G


Kavel: 4035

Engelse mahonie boekenkast

Resultaat: 475 EUR

Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast met honingraad facetgeslepen glas, 20e eeuw stijlmeubel in hoogwaardige kwaliteit. 208x156x40cm. Cond:G


Kavel: 4003

Duits pronkdressoir met klep

Resultaat: 450 EUR

Monumentale Duitse Neo Renaissance dressoir, gedateerd 1915, met lades, deuren, opklapbaar deksel met vakverdeling. Groot zwaar imposant, rijkelijk gestoken panelen en zijkanten, met tekst. Uniek meub...


Kavel: 4009

Kersen biedermeier secretaire

Resultaat: 450 EUR

Duitse kersenhoutfineer op vurenhouten biedermeier secretaire, omstreeks 1820 met lade boven koplijst (mooi binnenwerk) lades en intarsia mahoniehout, in zeer goede originele staat, sleutelplaat mist....


Kavel: 4069

Wortelnoten rolbureau 1880

Resultaat: 425 EUR

Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met opstand. omstreeks 1870, slaglijst mist bij opstand. 185x113x67cm. Cond:G


Kavel: 4022

Poortkast eiken, 1880

Resultaat: 400 EUR

Antieke eikenhouten Renaissance stijl 1 deurs poortkast. Volle Corintische zuilen, snijwerk en cherubijnkoppen. Omstreeks 1880, in goede staat. 174x60x100cm.


Kavel: 4030

Eiken commode

Resultaat: 400 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barokcommode, Louis Quinze met snijwerk en origineel brinzen beslag(sloten 19e eeuw) Cond:G 85x52x96cm.


Kavel: 4040

Eiken tinbuffet

Resultaat: 400 EUR

Noord Duitse eikenhouten Barock tinbuffet (tellerregalschrank) anno 1778, met sledepoten en barokpanelen, in goede staat. 190x180x52cm.