Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1595 Resultaten
Kavel: 5002

Groot brons Russisch beeld

Resultaat: 11.900 EUR

Museale Russische bronzen sculptuur door: C.F. Woerffel. Twee passerende Russische arresledes met figuren. Gietstempel 1877, in zeer goede staat. 24x50x28cm.


Kavel: 6026

Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt

Resultaat: 6.500 EUR

Zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas met theeglazuur, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 21,7x15øcm.


Kavel: 26

Witgouden ring ca 2,5 crt

Resultaat: 4.600 EUR

Prachtige witgouden Art Deco ring met diamant en saffier. Fraai bewerkte ring met in de sierlijke band 4 driehoekig gefacetteerde saffieren en 10 briljant geslepen diamanten. In het midden van de rin...


Kavel: 81

Witguden ring met blauw saffier

Resultaat: 3.500 EUR

Prachtige witgouden ring, 585/000 met grote Saffier en briljant. Ring met in het midden een ovaal cabouchon geslepen Saffier 28.7ct, met mooie insluitsels. In de rand rondom de Saffier zitten 35 bril...


Kavel: 1005

Schilderij, figuren bij waterval

Resultaat: 3.250 EUR

Ongesigneerd 18e eeuws mythologische voorstellingen, vele figuren bij bron, olieverf op linnen 76x100cm Cond:G


Kavel: 3501

Vuurvergulde pendule

Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzame grote vuurvergulde bronzen Louis Seize, directoire pendule omstreeks 1780, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger, met korenschoven putti, werkende boer met zeis en vrouw met vogels en vogelnest...


Kavel: 1018

Schilderij 17e eeuwse Madonna

Resultaat: 2.650 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800 verso linnen I.D. Gibb, mogelijk Robert I Gibb, Italiaanse Madonna met kind 58x84cm. Cond:G


Kavel: 6350

Fam. Verte kom

Resultaat: 2.600 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie Verte kom, Yang Chung gemerkt, omstreeks 1900 of ouder, met floraal en eendendecor, in goede staat. 5,3x11,2øcm.


Kavel: 3507

Schwarzwalder klokkenstel

Resultaat: 2.500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Schwarzwald Black forrest klokkenstel, met goudfazanten en jongen, in goede staat, minimale beschadigingen mogelijk 76x52x25cm. en 36x20x16 Cond:G


Kavel: 1001

Schilderij, Bodifée

Resultaat: 2.000 EUR

Paul Bodifee 1866-1939 (Deventer school) groot landschap langs de IJssel, 140x90cm. Olieverf op linnen, met prachtige vergulde lijst Cond:G


Kavel: 3523

Beeldenklok

Resultaat: 2.000 EUR

Bretonse antieke eikenhouten staande klok met poppen, recentelijk vakkundig gereinigd en in uitstekende staat, met zuilen en kroon, prachtig gegraveerd uurwerk met gewichten en slinger, 235cm.


Kavel: 6242

Chinese vaas Cheng Lung

Resultaat: 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte porseleinen siervaas met teksten, fruit, floraal en gouddecor. 1e helft 20e eeuw. 35x17,5øcm. Cond:G


Kavel: 4000

Wortelnoten vitrinekast

Resultaat: 1.900 EUR

Grote 18e eeuwse wortelnoten vitrinekast met lade in het midden en daarachter vier lades. Omstreeks 1760, op hoge originele poten en in goede staat, 3 sloten vervangen. 44x187x220cm. Cond:G


Kavel: 1

Zilveren dienblad met 2 koektrommels

Resultaat: 1.650 EUR

Zilveren dienblad met 2 koektrommels voorzien van gravure: D.Hudig & Co, Rotterdam. simplex veri sigillum 1825. Langwerpig dienblad, 830/000, Duits met gecontourneerde rand met daarop 2 koektrommels, ...


Kavel: 4004

Wortelnoten barok kabinet, openslaande knieën

Resultaat: 1.500 EUR

Achttiende eeuws Hollands wortelnoten kabinet met openslaande knieen, daarachter vier lades, origineel beslag, in originele ongerestaureerde staat, fineerschades en krimpnaden, 240x190x70cm. Cond:R/G


Kavel: 3

Carrera y Carrera collier met parel

Resultaat: 1.400 EUR

Bijzonder collier van Carrera y Carrera, parelcollier, Y-model, versierd met gouden tussenstukjes, 750/000, Voorzien van gouden hanger, een hand met een manchet bezet met diamanten. Met gouden veiligh...


Kavel: 3559

Bronzen pendule stel

Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzaam 19e eeuwse bronzen pendulestel met kandelaren, historisme omstreeks 1890, messing en bronskleurig gepatineerd met draak, ooievaar etc. 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat. 47...


Kavel: 6

Slavenband met diamant

Resultaat: 1.250 EUR

Antieke gouden armband, 585/000, met veel diamanten. Prachtige slavenband gemaakt uit drie banden. aan de bovenzijde uitlopend in een slag met krulbewerking, volledig bezet met 7 rijen met veel diaman...


Kavel: 202

Cartier horloge

Resultaat: 1.250 EUR

Prachtig gouden Cartier horloge, 750/000, model Diabolo. Dameshorloge met 5 saffieren in de kroon en aan de beugels. Voorzien van lederen band met gouden clip, 750/000. In goede staat met certificaat.


Kavel: 1003

Schilderij, Constant Artz

Resultaat: 1.250 EUR

Constant Artz 1870-1951, eendenfamilie te water, olieverf op paneel. Met taxatierapport van Simonis en Buunk ter inzage.50x40cm. Cond:G


Kavel: 3553

Franse Empire pendule

Resultaat: 1.250 EUR

Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, pamfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...


Kavel: 4033

Hollandse wortelnoten commode

Resultaat: 1.200 EUR

Mooie gave Hollandse 18e eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze commode met geschulpt blad, bronzen beslag en klauwpoten, in zeer goede staat, recentelijk gerestaureerd, 82x80x55cm.


Kavel: 1012

Schilderij, Edzard Koning

Resultaat: 1.150 EUR

Edzard Koning 1869-1954 Hollandse school, twee kinderen met speelgoed, aan het spelen in de tuin, Gouache op papier 27x35cm. Cond:G


Kavel: 1176

Schilderij Wiersma, Drachten

Resultaat: 1.100 EUR

Ids Wiersma 1878-1965, winters dorpsgezicht in zonlicht (Drachten), olieverf op linnen 18x30cm Cond:G


Kavel: 4014

Empire commode met marmeren blad

Resultaat: 1.100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire penantkast met zwart marmeren blad, halve zuilen met vergulde capitellen, mooi beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 84x128...


Kavel: 14

Staphorster Kerkbijbel met zilver

Resultaat: 1.050 EUR

Staphorster Kerkbijbel met zilveren dubbele sluiting, hoekstukken en hangogen. Grote bijbel met zwarte omslag, Leeuwarden 1933, versierd met zilveren elementen versierd met krullen, parelrand en palme...


Kavel: 1002

Schilderij Jan te Wierik

Resultaat: 1.000 EUR

Jan te Wierik 1992. hengelo 1954-2002 Haaksbergen, abstracte figuratieve voorstelling acryl op paneel. 86x85cm. Cond:G


Kavel: 4005

Mahonie 4-laden commode

Resultaat: 1.000 EUR

Brede, vroeg 19e eeuwse, 4 -laden commode met zwart marmeren blad, mahoniehouten fineer en mooi messing ringbeslag. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat, 83x130x55cm.


Kavel: 4010

Noten orgelgebogen kabinet

Resultaat: 1.000 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet met 3 orgelgebogen lades, antiek vuurverguld bronzen beslag (niet origineel) staande op klauwpoten, lichte fineerschades, verder in goede staat. 235x15...


Kavel: 5001

Beeld arabier te paard

Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzaam groot antiek beeld, Arabier te paard met los geweer en geschoten wild achter paard. prachtig gepatineerd en vergulding, gemonteerd op- marmeren basement omstreeks 1920, in zeer goede staat. 2...


Kavel: 1049

Schilderij, dame van adel

Resultaat: 950 EUR

ANO DOINI M.D.C II (1610), portret van een edele dame, olieverf op linnen 80x54cm. Cond:G


Kavel: 3506

Noten Jugendstil klok

Resultaat: 950 EUR

Schitterende antieke Franse notenhouten Jugendstil klok Art Nouveau omstreeks 1900, halfnaakte dame, zweepslag en floraaldecor. 8 daags origineel uurwerk, halfuurslag, veerslinger, emaille cartouches....


Kavel: 6001

6 borden Quang Xi

Resultaat: 950 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen sierborden Kang Xi gemerkt. met geschulpte rand, gouddecor en floraal decor. 21,5cm. Cond:R


Kavel: 204

Gouden Omega dameshorloge

Resultaat: 920 EUR

Gouden Omega horloge, 585/000, met brede gouden band, 585/000. Klein vierkant Omega horloge, kast 20x15 mm, mechanisch, met 8 briljanten in de kast. Bevestigd aan een grove band met bolle vierkante sc...


Kavel: 1010

Schilderij Jos Lussenburg

Resultaat: 850 EUR

Jos Lussenburg 1889-1975 Nunspeet, waarschijnlijk binnenhaven, Enkhuizen of Harderwijk, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G


Kavel: 1101

Schilderij, avond

Resultaat: 850 EUR

De Geus, 17e 18e eeuw, stadsbrand met figuren bij nacht, olieverf op paneel. 34,5x23,5cm. Cond:G


Kavel: 2021

Neo Renaissance kroonluchter

Resultaat: 850 EUR

Zeer grote messing Neo Renaissance kroonluchter omstreeks 1880, met leeuwenkoppen en klauwpoten(geelectrificeerde gaslamp) in goede staat 120x93ø. Cond:G


Kavel: 4049

2 Wandvitrines brons/marmer

Resultaat: 850 EUR

Twee zeldzame vitrinekasten met marmer, guirlandes en kariatyden, 20e eeuw in goede staat( beide voorruiten en zijruit moeten vervangen worden). 142x26x46cm. Cond:G


Kavel: 5009

Chinees bronzen sculptuur

Resultaat: 850 EUR

Zeldzame Chinese of Japanse bronzen sculptuur, 3 delig, gesigneerd, bestaande uit houtgesneden basement, bronzen krokodil en tijger, 1e helft 20e eeuw, mooie kwaliteit. 25x43x41cm. Cond:G


Kavel: 5035

Houten Boedha beeld Chinees

Resultaat: 850 EUR

Zeer grote antieke houtgestoken Chinese Quan Yin op sokkel met originele polychromie, Prajnaparamita, omstreeks 1900, minimaal beschadigd 179cm. incl sokkel zonder sokkel 126cm Cond:G


Kavel: 1019

Schilderij B. Brouwer

Resultaat: 800 EUR

Barend Brouwer Almelo 1826-1879 Arnhem, stadsgezicht Rijssen, met boek. olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G


Kavel: 1022

Hollandse School ca. 1800

Resultaat: 800 EUR

Hollandse school omstreeks 1800, verso geetst Siemon de Vlieger, olieverf op koper paneel, Hollandse schepen op zee 41,5x31,5cm. Cond:R/G


Kavel: 3509

Vergulde pendule vrouw op bank

Resultaat: 800 EUR

Aparte vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830, deels gebruneerd, deels vuurverguld(vrouw mist veer op hoofd) vrouw op canape, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger. Klok moet gereinigd worden. 44cm....


Kavel: 4029

18e eeuwse kussenkast

Resultaat: 800 EUR

Hollandse 17e-18e eeuwse pallisander met ebbenhouten kussenkast.Lade, robbelijsten en leeuwenkoppen, scharnieren uit de tijd, slot later. 203x210x75cm. Cond:G


Kavel: 4059

Engels massief eiken kabinet

Resultaat: 800 EUR

Eikenhouten Engels kabinet, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in Sheraton stijl(mooie kwaliteit) in goede staat, 190x130x57cm. Cond:G


Kavel: 82

Witgouden ring met briljant

Resultaat: 750 EUR

Witgouden rijring, 750/000 bezet met 3 princess diamanten. Strakke dikke gematteerde ring met afgevlakte kanten met 3 princes geslepen diamanten geklemd in de ring. Totaal ca 0.60 crt.TW/VSI, ø55, c...


Kavel: 1007

Schilderij van Rossum du Chatel

Resultaat: 750 EUR

Frederik Jacobus van Rossum du Chatel 1856-1917, visser in boot aan de waterkant. 18x22cm. olieverf op paneel, Cond;G


Kavel: 3505

Schwarzwald klok met console

Resultaat: 750 EUR

Mooie antieke Schwarzwald (Black forest) console wandklok met blad, ranken en fazantendecor omstreeks 1880 met emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag(wijzer weg) verder in goede originele...