Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Koffer met 28 horloges
Resultaat: 280 EUR

Koffer met 28 horloges, diverse modellen met verschillende soorten banden.

Houten olifant met been
Resultaat: 280 EUR

Grote houtgestoken Indische olifant, compleet met been ingelegd. 20e eeuw 23x27x13cm. Cond:G

Eiken Empire commode
Resultaat: 280 EUR

Antieke eikenhouten Loujis Seize commode met 4 laden, omstreeks 1800, met origineel beslag, sloten, halve zuilen, vergulde capitellen, in goede originele staat 97x97x42cm.

Roodgouden oorhangers met parel
Resultaat: 275 EUR

Mooi roodgouden oorhangers, 585/000, met parels en witte topaas. Brisures bezet met topazen, met daaronder een hanger in de vorm van een ruit. Volledig bezet met witte topazen en in het midden een han...

Schilderij 17e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Duits 18e eeuws nonnenportret met tekst 1682-1744, doek beschadigd. 27x22,5cm. Cond;M

Anton Heyboer, kip
Resultaat: 275 EUR

Anton Heyboer, gesigneerd, kip, gemengde techniek op papier. 60x50cm. Cond:G

P. van den Braken, boerderijtje
Resultaat: 275 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, boerderij, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G

Aafke Kelly
Resultaat: 275 EUR

Aafke Kelly 2000 Ruinen 1948 Enschede, titel Winter in the air, verkoopprijs Fl 3700,- olieverf op papier 120x120cm. Cond:G

2 Casolettes
Resultaat: 275 EUR

Twee gorte antieke marmeren casolettes omstreeks 1900, 41cm. Cond:G

6 Armleunstoelen met ovale tafel, Sheratonstijl
Resultaat: 275 EUR

Engelse mahoniehouten sheraton stijl eethoek met 4 armleunstoelen. Coulissentafel met 2 extra bladen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, goede stoffering 1 vochtvlek. 76x105x174. 90x60x63cm. Cond:G

Benen gezaagd bloementafeltje
Resultaat: 275 EUR

Zeldzame Japanse of Chinese met been belijmde hocker, gedeeltelijk opengezaagd en gegraveerd, 1e helft 20e eeuw, stukje mist, 63x35x35cm. Cond;G

Kavel jade
Resultaat: 275 EUR

Lot oud Chinees Jade, 3 medaillons en 4 figuren 2e helft 20e eeuw 3,5x8,5cm

Bloedkoralen armband 4 rij
Resultaat: 270 EUR

Armband van bloedkoralen met gouden sluiting. Armband met 4 rijen bloedkoraal, ø 5 mm, bevestigd een een langwerpige gouden sluiting met 3 ovaal geslepen koralen. Voorzien van fraaie gouden eindstukke...

Wedgwood servies
Resultaat: 270 EUR

Uitgebreid Engels wedgwood servies of Etruria en Windsor decor, 2e helft 20e eeuw, bestaande uit: 6 grote borden, 6 ontbijtborden, 6 soepborden, 20 schotels, 9 kopjes, 2 dekselterrines, theepot, sausk...

Gouden horloge met band
Resultaat: 265 EUR

Gouden horloge, 585/000. Fijn gouden dameshorloge ovale kast en verlopen Milanese band. Merk "Zerdax ancre" Mechanisch Lengte 18 cm ca 20,1 gr. In goede staat.

Gouden palmier armband
Resultaat: 255 EUR

Gouden armband, 585/000, met palmierschakels en grote carabijnhaak. ø 4 mm. Lengte 22 cm ca. 16 gr. Wat gebruikssporen.

Lang gouden collier
Resultaat: 255 EUR

Lang gouden collier, 585/000. Collier met een vierkante palmier schakel, ø 1,9 mm. ca. 16 gr. Lengte 82 cm.

3-Rij collier bloedkoraal
Resultaat: 255 EUR

Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoraal, ø 4,5 mm, bevstigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem met filigrain bewerking en een bloedkoraal ...

Zilveren roomstel
Resultaat: 250 EUR

Zilveren roomstel, 835/000, Hollands bestaande uit een suikerbak, melkkan en dienblad. Roomstel met een 4x gelobt model geplaatst op 4 krulpootjes met een getrembeerde bewerking bij de aanzet. MT.: Sc...

Witgouden slavenband
Resultaat: 250 EUR

Witgouden slavenband, 585/000, bol klassiek model, breedte 5 mm, voorzien van scharnier en bakslot. ca 12,6 gr. ø 60x53 mm. In goede staat.

Ring met smaragd
Resultaat: 250 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljant en smaragd. Ring met een grote ovaal cabouchon geslepen smaragd met veel groeilijnen en insluitsels, ø 15x13 mm, met aan de zijkant van de ring 3 kleine diamantjes. ...

Zilveren koffiekan als nieuw.
Resultaat: 250 EUR

Zilveren koffiekan, 835/000. Fraaie koffiekan met ovaal gecontourneerd model voorzien van een zwart gelakt houten oor. Importeursteken: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten. ca 650 gr. 25x15...

Zilveren roomstel
Resultaat: 250 EUR

Zilveren roomstel, 800/000 bestaande uit een roomkan en suikerpot met deksel op een ovaal dienblad. Een ovaal dienblad versierd met een rand met siermotief en 2 hengsels, stillistisch met floraal deco...

Zilveren roomstel
Resultaat: 250 EUR

Zilveren roomstel, 830/000, Duits bestaande uit een suikerbak, melkkan en dienblad. Roomstel met een ovale Empire vorm, met de melkkan en suikerbak op ovale standring. Beiden versierd met een verlopen...

Gouden streekbroche, bloedkoraal
Resultaat: 250 EUR

Prachtige grote streeksluiting, goud, 585/000, met bloedkoraal, als tevens broche te dragen.Sluiting/broche met geschulpte rand en filigrain apllique. In het midden bezet met een fraaie bloedkoraal. ø...

Hanger Amethist en diamant.
Resultaat: 250 EUR

Grote hanger, 375/000, met amethist en diamant. Cliphanger met een grote amethist, peervormig gefacetteerd, 22x14 mm, voorzien van een sierlijke rand met diamanten, totaal 0,34 crt W/SI-P. grootte 44x...

Schilderij, boten op kanaal
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd Hollandse school omstreeks 1900, Hollandse stadshaven bij nacht, olieverf op paneel 32x40cm. Cond:G

Schilderij, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Verso onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw (Frankrijk) koeien in landschap bij avond. olieverf op paneel. 14x6,7cm.

Schilderij, stilleven
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, wilde bloemenbos, olieverf op linnen 54x100cm. Cond:G

Schilderij Frans Baayens
Resultaat: 250 EUR

Frans Baayens 1896-1970 Enschede, kolk bij Groesbeek, olieverf op linnen. 50x70cm. Cond:G

J. Mankes, koe melken
Resultaat: 250 EUR

Jan Mankes 1889-1920 melkende boerin, houtsnede op papier. 14x20cm. Cond:G

Jules Benoit Levy
Resultaat: 250 EUR

Jules benoit Levy Parijs 1866-1952 Franse school, boerenvrouw bij haard, olieverf op paneel. 28x18cm. Cond:G

Onduidelijk, modern
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd, moderne compositie, zeefdruk op papier 63x90cm. Cond:G

Groot authentiek Afrikaans spijkerbeeld
Resultaat: 250 EUR

Groot authentiek Bakongo spijkerbeeld uit Congo met glazen ogen, gewei, ijzer, originele polychromie eerste helf 20e ,119cm. Cond:G

Palisander met notenhout poudreuse
Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuwse palisander met rozenhouten gefineerde poudreuse(intarsia) met lades en opklabbare spiegel omstreeks 1880 Louis Quinze stijl met bronzen pootuiteinden(lichte fineerschade) 73x76x45cm...

Damesbureau met opzet
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse eikenhouten dames schrijftafel met snijwerk, opstand leeuwenkoppen, ringen etc. in goede staat 166x120x70cm.

Sofa met mohair ca. 1880
Resultaat: 250 EUR

Rijkgestoken antieke mahoniehouten sofa, omstreeks 1870 met rozen en guirlandes en goede velours stoffering, mooie kwaliteit, 134x160x90cm. Cond:G

Wortelnoten secretaire, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Gesigneerd antiek Frans Louis Philippe schrijfbureau, wortelnoten, F. de Rohden A Paris premiere classe 1855, onder drie laden achter deuren, uitschuifbaar blad, mooi wortelnoten binnenleven(zonlichts...

Eethoek met 4 stoelen
Resultaat: 250 EUR

Kersenhouten eethoek met uittrektafel, stijlmeubels 2e helft 20e eeuw met armleunstoelen. Mooie kwaliteit en goede stoffering 78x124cm. 92x71x60cm. Cond:G

Orgelgebogen secretaire
Resultaat: 250 EUR

Noord Duitse 19e eeuwse Barok stijl schrijfsecretaire met orgelgebogen laden en bronzen beslag ca. 1880, 105x60x105cm. Cond.: G

Bronzen geit, naar Picasso
Resultaat: 250 EUR

Grote zware bronsgegoten figuur op marmeren basement, 21e eeuw naar pablo picasso, in goede staat 38x38x18cm.

Antieke bronzen Faun
Resultaat: 250 EUR

Antieke bronzen Faun op zwart marmeren sokkel, 2e helft 19e eeuw. 38cm.Cond:G

Porseleinen groep, valsspeler
Resultaat: 250 EUR

Grote Italiaanse Napels porseleinen figurengroep, valsspelers bij kaartspel, gesigneerd Merli, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 31x55x35cm. Cond:G

Kavel jade
Resultaat: 250 EUR

Zeven delen Jade, oud Chinees, twee armbanden, 2 ringen, 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 3,5-8cm Cond:G

Grote Perzische vaas
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke Perzische voorraadpot 14e-15e eeuws, met wit blauw glazuur en floraal decor, in goede originele staat 29cm.

Gouden zakhorloge Longines
Resultaat: 240 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, Longines. ø 44 mm. Zakhorloge met witte emaile wijzerplaat met cijferaanduiding. Grand prix Paris- Anvers-Paris, Milan Bruxelles. Enkele deukjes in de kast, verder in goede...

Zilveren kan + suikerpot
Resultaat: 240 EUR

Zilveren theekan en suikerpot, 925/000. Zilveren theekan model Buton, met houten greep en knop. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten jl.: i: 1968 17x11x19cm en 11x9x11 cm. totaal ca. 57...

handgesigneerde Litho Leon Danchin
Resultaat: 240 EUR

Leon Danchin 1887-1938, jachthond met konijn, ingekleurde ets op papier. 45x53cm. Cond:G

Schilderij, P. van den Braken
Resultaat: 240 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, kapitaal landschap met bosven, verso Ven bij Oisterwijk, olieverf op linnen 105x160cm Cond:G

Engels theekistje, pallisander
Resultaat: 240 EUR

Grote 19e eeuwse Egelse pallisanderhouten theekist met 3 compartimenten en parelmoerinleg bij slotplaten.(stukje parelrand mist, houten zijring mist) verder in goede staat. 21x34x20cm.

Schilderij dame met mandoline
Resultaat: 235 EUR

Monogram C.B.B omstreeks 1880, dame met mandoline, olieverf op linnen 45x58cm. Cond:G

Pendulestel
Resultaat: 230 EUR

Louis Seize stijl marmeren klokkenstel met vergulde en bronzen versieringen. omstreeks 1870 met origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger. 28-44cm. Cond:G

Secretaire
Resultaat: 230 EUR

Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire met volle zuilen en kroon, omstreeks 1870 met mooi mahoniehouten binnenleven met lades en deuren, zuilen en capitellen, lichte gebruikerssporen, ...

Gouden dameshorloge
Resultaat: 225 EUR

Sierlijk gouden horloge, 585/000, met gouden band. Elegant rond horloge met een half bol gevlochten band. ø 20 mm. Lengte 17 cm. ca. 18 gr.

Gouden briljantring Rensini
Resultaat: 225 EUR

Elegante gouden ring, 585/000 met briljant. Merk: Rensini. Ring half wit half geel, met slag waartussen 3 briljanten zitten geklemd. 2x 0.05 en 1x 0.10 crt. ca 4,6 gr. ø 50

Jachtschildering
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920 jachtvoorstelling, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond:G

Portret J. van Rossum
Resultaat: 225 EUR

J.W. van Rossum 1881-1963 dame met grote hoed, olieverf op paneel. 21x11,5cm. Cond:G

Engelse eiken staande klok
Resultaat: 225 EUR

Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met dagaanduiding, mooie beschilderde wijzerplaat met mahonie intarsia, 1 daags, 210cm. Cond:G

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 225 EUR

Groot oud Perzisch kleed, grijs-groen-creme-blauw, floraal decor, in goede staat. 334x236cm.

Bronzen Russische soldaat op skies
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur op zwartmarmeren sokkel, voorstellende een Russische soldaat op ski's, 21e eeuw 28cm. Cond:G

Hummel 660, Fond goodbye
Resultaat: 225 EUR

Hummel 660, 1997 Century collection, "Fond Goodbye" met originele doos H.: 17,5cm. Cond.: G

Gouden ring met briljant en robijn
Resultaat: 220 EUR

Elegante gouden ring, 750/000, met robijn en briljanten. Elegante fijne slagring met in het midden een ovaal geslepen robijn, 6,4x5,3mm ca 0.84 crt, aan weerskanten versierd met 3 briljanten, totaal ...

Zilveren dekseldoos Art Deco
Resultaat: 220 EUR

Mooie zilveren dekseldoos, Art Deco, Noors 830/000. Ronde gladde doos met deksel met zwart ebbehouten knop. De doos is geplaatst op 4 pootjes met geribbeld decor. MT.: A.Frisch, Kristiana-Oslo 1865-1...

Antieke visschep met zilver
Resultaat: 220 EUR

Antieke zilveren visschep, 835/000, met fraaie ajourgezaagde en gegraveerde bak. Voorzien van ivoren heft. Met exportkeur. A.H. der Kinderen, 's Hertogenbosch jl.:D:1863 lengte 22 cm. In goede staat

Zilveren suikerpot
Resultaat: 220 EUR

Zilveren suikerpot, 925/000, Empire stijl. Suikerpot uitgevoerd in een rechthoekige bolle vorm versierd met zware filetranden. Met strakke grepen met filetversiering en ebbenhouten knop op de deksel. ...

Munt (10 G) met rand
Resultaat: 220 EUR

Gouden munt met rand, 585/000. Gouden tientje, 1933 met gouden gladde rand. ca 9 gr.

Manchetknopen + reverspeld
Resultaat: 220 EUR

Manchetknopen en reverspeld, 585/000, bezet met jade. Ovale manchetknopen en reverspeld met geschulpte rand bezet met ovaal cabouchon geslepen jade. 25x18 mm en 14x12 mm. ca.18 gr. In zeer goede staat...

Gouden hanger met camee
Resultaat: 220 EUR

Gouden hanger met camee, 750/000. Ovale hanger met rand uit gekrulde elementen. Voorzien van een mooi gesneden camee. Grootte 42x55 mm, excl.oog. ca. 12 gr. In goede staat

Antiek Engels zakhorloge, Fa. Banks
Resultaat: 220 EUR

Antiek Engels zilveren zakhorloge, Fa Banks, London. Met sleutel. Emaille plaat iets beschadigd. ø 47 mm.

Lenzkirch klok
Resultaat: 220 EUR

Grote antieke Duitse Lenzkirch klok met albast en verguld metaal, origineel stil uurwerk met korte slinger. Lenzkirch AUG.999419, in zeer goede originele staat. 48cm.

Kinder penantkastje
Resultaat: 220 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten kinder penantkast omstreeks 1860, recentelijk professioneel gerestaureerd, en in zeer goede staat 58x50x22cm

Bronzen geit, naar Picasso
Resultaat: 220 EUR

Grote zware bronsgegoten figuur op marmeren basement, 21e eeuw naar pablo picasso, in goede staat 38x38x18cm.

7 Chinese verdeelschalen, 17e-18e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen verdeelschalen 17e-18e eeuw met diverse florale decors, chip en glazuurschade, gemerkt met soort lus. 13x12x2cm. Cond;G

Zilveren roomkan
Resultaat: 210 EUR

Zilveren roomkan, 925/000. Mooie strakke kan, Art Deco, met een voet met filetrand en voorzien van een vierdubbel getorste greep. Gegraveerd met een grote bekroonde S. MT.: E.L. Vietor, Darmstadt. ca ...

Stel leeuwen
Resultaat: 210 EUR

Twee grote eikenhouten gestoken leeuwen, mogelijk 1e helft 20e eeuw met wapenschilden. 91cm. Cond:G

Officierszwaard
Resultaat: 210 EUR

Engels Royal Navy officierssabel 19e eeuw, messing en lederen schede geponst, heft bekleed met haaienhuid, zwaard fraai gegraveerd en gesigneerd met H.H Scheffield en ijkmerk 96,5cm. In goede originel...

Sabel in lederen schede
Resultaat: 210 EUR

Antieke dabel in originele staat(ongepoetst) WO I infanterie officier Preussen, met vergulde gesp en sluiting. 101cm. Cond:G

Eiken dekenkist met prismen
Resultaat: 210 EUR

Duitse antieke eikenhouten dekenkist omstreeks 1700, vroeg Barok renaissance stijl met floraal snijwerk en ruitvormige panelen. recentelijk vakkundig gerestaureerd, en in zeer goede staat 80x148x75cm.

Chinees bord
Resultaat: 210 EUR

Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung presenteerschaal met landschapsdecor, in goede staat

Zilveren comfoor
Resultaat: 200 EUR

Zilveren comfoor, 835/000. Vierkant comfoor met licht gekrulde poten. MT.: A.Presburg, Amsterdam jl.: J:1969. 13x13x9cm ca. 246 gr. Als nieuw

Zilveren schaal
Resultaat: 200 EUR

Zilveren schaal, 800/000, Ovale zilveren schaal met gecontourneerde rand versierd met C-voluten. Opengwerkt met cartouchen bewerkt met bloemen. De bodem is voorzien van een gedreven voorstelling met ...

Zilveren schaal
Resultaat: 200 EUR

Langwerpige zilveren schaal, 800/000, met opengewerkte rand voorzien van guirlandes en cartouches en op de bodem een gedreven voorstelling van drie vrouwen met fruit. 23x16x4cm. ca 213 gr. In goede st...

Omega horloge
Resultaat: 200 EUR

Mooi Omega horloge, model Constellation. Mooi stalen horloge met verlopende band met zwarte wijzerplaat. In goede staat. Quarts mechaniek. Grootte kast 36x38 mm. Lengte 19 cm

Invicta horloge nieuw
Resultaat: 200 EUR

Invicta herenhorloge met stalen kast en zwarte rubberen band. ø 48 mm. Nieuw no. 6988 Met certificaat.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 200 EUR

Fraaie zilveren kandelaar, 833/000. Zilveren kandelaar met vierkante voet met bloemversiering op 4 bolpoten en bewerkte schacht met rib-, blad en parelbewerking. 9x9x24 cm. ca. 460 gr. In goede staat.

Gouden ring met briljant
Resultaat: 200 EUR

Gouden fantasiering, 585/000, met briljanten. Ring wit- en geelgoud met strikmodel bezet met diverse kleine briljanten, totaal ca 0,20 crt SI-P/W. Breedte 8 mm. ø 52 , ca 5 gr.

Friese roomkom, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Antieke zilveren Friese roomkom. Versierd met drijfwerk met fruitmand, krullen, schelpen en C-voluten op een ronde voet met parelrand. ø12x6,5cm. Gerestaureerd. ca. 67 gr. In redelijk goede staat.

B. Brugman, bomen bij boerderij
Resultaat: 200 EUR

Berry Brugman 1915-1996 Almelo, expressionistisch landschap, bomen en boerderij, olieverf op linnen 80x60cm. Cond;G

B. Brugman, stilleven bloemen (groot)
Resultaat: 200 EUR

Berry Brugman 1915-1996 Almelo, bloemenpracht, olieverf op linnen 80x90cm. Cond:G

Ongesigneerd ca. 1800
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800 Hollandse school, landschap met herder en vee(2 beschadigingen) olieverf op linnen 43x34cm. Cond:R/G

Schilderij, monogram R.R.
Resultaat: 200 EUR

Monogram R.R omstreeks 1930, Hollandse haven, pastel op papier 36x28cm. Cond:G

Jachtschildering omstreeks 1900
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk omstreeks 1900 Romantisch landschap met ree, olieverf op linnen 48x37cm. Cond:G

Schilderij, Herman Bogman jr.
Resultaat: 200 EUR

Herman Bogman junior Den Haag 1890-1975, zonnig markttafereel met vele figuren, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Paul Morro stilleven
Resultaat: 200 EUR

Paul Morro 1925-1972(Ingfried Paul Henze Morro) Duitse school, vaas met bloemen olieverf op linnen, 70x80cm. Cond:G

Landschap met schapen P. Bouter
Resultaat: 200 EUR

Piet Bouter Den Haag 1887-1968, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:G

Schilderij Ger Stallenberg
Resultaat: 200 EUR

Ger Stallenberg (Tilburg Galerie) stilleven met peren 24x24cm. olieverf op linnen Cond:G