Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom 17-13cm. Cond:R/G
Oude 6 kantige Chinees porseleinen familie Roze trekpot, gesigneerd omstreeks 1900, rondom figurendecor, Cond:G 15,5x15,5x10cm.
Antieke Chinees porseleinen familie Verte kom, Yang Chung gemerkt, omstreeks 1900 of ouder, met floraal en eendendecor, in goede staat. 5,3x11,2øcm.
Twee antieke keramieken borden met haan en kip decor, omstreeks 1910 gemerkt S 689, in goede staat 24,5cm. Cond:G
Duitse 30er jaren keramieken bowlpot(gemerkt) wildzwijndecor met ramskoppen en auerhaan. 34x24øcm.
Divers keramiek, kastkom, herdenkingsbeker 5 mei, tabaksset omstreeks 1930, in goede staat 5-29cm.
Grote antieke Perzische voorraadpot 14e-15e eeuws, met wit blauw glazuur en floraal decor, in goede originele staat 29cm.
Kleine Perzische schenkkan 12-13e eeuws met origineel blauw glazuur en zwart floraal decor, in goede originele staat 11cm.
Vier delen oud Delfts keramiek, tablet, kruik, karaf, vaas 20-30cm. Cond:G
Twee oude steengoed karaffen met hengsel en stadswapen, Stadtlohn, omstreeks 1930 Cond:G
Zes antieke Chinese kommen Vung tan cargo ca 1690 met blauw decor, licht beschadigd 6x14ø Cond:R/G
Negentiende eeuwse Engelse terracotta piedestal met bloempot, gesigneerd Glamia made in England, chips voet en bloempot met figurendecor rondom, 100x39øcm Cond;R
Antieke Engelse keramieken bolvaas, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt met floraal landschap en figurendecor 34x19ø Cond:G
Duits Bavaria porseleinen mocca servies omstreeks 1960, met goudlaag en lago di garda decor. 8-21cm. minimale chip mogelijk.
Oude Chinese Yixing theepot met slak en kikker (gemerkt) , mooie kwaliteit omstreeks 1900 of ouder, 7x14,5x11cm. Cond:G
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen empire vazen met landschap en figurenvoorstellingen, vergulding sleets, 1 oor gelijmd. 20cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse Imari vaas gemodificeerd tot tafellamp(chips) 61x39ø Cond:R
Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G
Vier aparte antieke Chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900 met floraal decor, in goede staat 6-14cm. Cond;G
Oud Chinees porseleinen lachende Boedha 19e-20e eeuw (gemerkt)22cm Cond:G
Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G
Oude porseleinen dekselschaal met putti en zwanendecor en strijdwagen. 2e helft 20e eeuw gemerkt R.B Chips 27x26x12cm. Cond:R/G
Oud Japans theeservies in kist, decor van bergen. 9 delig, beschadigingen. 14x41x52cm. Cond:M/R
Achttiende eeuws Chinees porseleinen servies, floraal decor met insecten, bestaande uit: trekpot, kom, 4 kop en schotels, twee schotels, 3 kopjes, beschadigingen 5-14cm. Cond:R